Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gggge

Czy w takim wypadku zadziałał by adres ip? Czy policja dała by radę taką osobe odszukać?

Polecane posty

Załóżmy że ktoś podłączył się ze swojej komórki do internetu np. ze szkoły i prawdopodobnie dało by się sprawdzić kto jest właścicielem komórki ale jak taką osobe można by było znaleźć? Dla pewności zapytam się czy mam rację z tym że dało by się sprawdzić kto jest właścicielem komórki przez którą podłączano się do internetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gggge napisał:

jak taką osobe można by było znaleźć?

Bez problemu o ile komórka jest wyłączona i w zasięgu sieci.

 

18 minut temu, Gggge napisał:

czy mam rację z tym że dało by się sprawdzić kto jest właścicielem komórki przez którą podłączano się do internetu. 

Bez problemu. Tyle tylko, że w sprawach zwyczajnych ZOMO nie będzie się tym zajmować. Tylko w ciężkich przestępstwach wykorzystują te możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak. kazde urzadzenie ma ID to indywidualny numer ktory przesyla do odbiorcy interntu. Po lokalizacji sa w stanie nmierzyc urzadzenie do 2 m. Jako ze najczescie urzadzenie bedzie w domu,namierza adres,a jezeli to nowsze urzadzenie to ono jest sprzedawaneod razu z jakims tam zabezpieczenie przed przed kradzierza i paserstwem. Wiec od razu namierza wlasciciela,po ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Bez problemu o ile komórka jest wyłączona i w zasięgu sieci.

 

Bez problemu. Tyle tylko, że w sprawach zwyczajnych ZOMO nie będzie się tym zajmować. Tylko w ciężkich przestępstwach wykorzystują te możliwości.

guzik prawda. za zniewazenie moga cie namierzc,za grozby. w sumie za coklowiek co podlega paragrafowi dla przkladu, bo hejt w sieci jest spory,aleniewiele ludzi zglasza. Wiec zalezy od osoby pokrzywdzonej. Tym bardziej ze teraz jest Rodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .Gość napisał:

moga cie namierzc

Mogą za wszystko tylko mają to w głębokim poważaniu i mają rozkazy żeby nie zawracać d. byle czym. Sprawdź jak nie bo wierzysz. Ja sprawdzałem z pięć co razy w ciągu ostatniego roku.  ZOMO jest tylko od wlepiania mandatów za brak maseczki albo zbierania z ulicy agresywnie leżących zwolenników LGBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Nemetiisto napisał:

Mogą za wszystko tylko mają to w głębokim poważaniu i mają rozkazy żeby nie zawracać d. byle czym. Sprawdź jak nie bo wierzysz. Ja sprawdzałem z pięć co razy w ciągu ostatniego roku.  ZOMO jest tylko od wlepiania mandatów za brak maseczki albo zbierania z ulicy agresywnie leżących zwolenników LGBT.

noo . ale to zalezy co zrobisz z tym.. jak donisiesz na policje to fakt,sprobuja cieodwiesc od tego. jezeli napizesz od razu do adu do prokuratury. sadmusi zajac sie sprawa a umozyc moze dopiero po przesluchaiu stron. moze teznie podjac dzialan o ile to blahe. Mysle jednak ze nie chodzi tu o nazwanie kogosglupkiem,skoro autor tak dokladnie wypytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×