Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, potrzebuje małej porady. Rok temu urwałam nagle nic nie mówiąc, nie żegnając się kontakt z ważnymi dla mnie osobami, grupką przyjaciół. Nie mam pojęcia czemu to zrobiłam, do dzisiaj zadaje sobie to pytanie i żałuje ze przestałam się odzywać, bo nie miałam powodu nawet. Może to przez Zmianę  nowej szkoły? Dzisiaj dowiedziałam się, ze mam możliwość spotkania się z jedna osoba z tej grupki, która ma z reszta kontakt. I mam pytanie: spotkać się z tą osoba? Czy to niezręczne i głupie, ze po roku nie odzywania nagle się spotkam z jedna osoba? Nasze mamy się znają i utrzymują kontakt i dlatego padła Taka możliwość z ich strony. 
 

bardzo proszę o jakaś poradę, co mam robić. Dzięki za każda odpowiedz 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ania101010 napisał:

bardzo proszę o jakaś poradę, co mam robić.

Jeśli chcesz i czujesz potrzebę spotkania to warto. Jeśli nie to nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2020 o 17:27, Ania101010 napisał:

Hej, potrzebuje małej porady. Rok temu urwałam nagle nic nie mówiąc, nie żegnając się kontakt z ważnymi dla mnie osobami, grupką przyjaciół. Nie mam pojęcia czemu to zrobiłam, do dzisiaj zadaje sobie to pytanie i żałuje ze przestałam się odzywać, bo nie miałam powodu nawet. Może to przez Zmianę  nowej szkoły? Dzisiaj dowiedziałam się, ze mam możliwość spotkania się z jedna osoba z tej grupki, która ma z reszta kontakt. I mam pytanie: spotkać się z tą osoba? Czy to niezręczne i głupie, ze po roku nie odzywania nagle się spotkam z jedna osoba? Nasze mamy się znają i utrzymują kontakt i dlatego padła Taka możliwość z ich strony. 
 

bardzo proszę o jakaś poradę, co mam robić. Dzięki za każda odpowiedz 
 

Wyglada na to,ze to bardziej Wasze mamy do tego daza.

Jezeli zerwalas kontakt jakis powod byl. Nie musisz go ujawniac. Ale pomysl sobie ,ze byc moze beda chcieli wiedziec dlaczego tak postapilas. I wtedy odpowiedz nie wiem czemu tak zrobilam moze sie okazac niewystarczajaca dla kogos,kto poczul sie zignorowany lub odtracony. W rewanzu mozesz otrzymac to samo i zrobi sie nieprzyjemnie. Istnieje takie ryzyko,co nie znaczy ze tak bedzie. Nie znam tych ludzi ani Waszej wczesniejszej relacji. Dlatego trudno sensownie doradzic. Jednak wydaje mi sie,ze do jednej kolezanki z grupy mozesz wrocic i rozeznac sytuacje. Na pewno juz wiele sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×