Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MartaKaryna

Jak zrzucic kg po urodzeniu dziecka, co jesc, co cwiczyc

Polecane posty

Hej. Mam 23 lata, w lutym urodzilam syna. Przed ciaza bylam osoba szczupla ( 160 cm wzrostu i 50kg wagi) i podobałam sie sobie. Obecnie mam 15 kg więcej i ani pomysłu by powrocic do stanh sprzed ciazy :/. Moja dzienna dieta wyglada mniej wiecej tak, ze nawet nie wiem kiedy ppdjadam. Mam okropna ochotę na slodycze i nie potrafię sobie z tym poradzić. Przybralam w ramionach( nie znosze grubych ramion), na brzuchu i w udacj(tego tez nie cierpie). Oczywiscie kartkowalam internet w celu szukania ,,wspanialej diety,, i cudownych cwiczen, ale sama juz nir wiem jak sie za to wziac 😕 a nie stac mnIe na trenwra personalnego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja miałam ten sam problem ze słodyczami po ciąży. W ciąży nie istniały dla mnie słodycze, natomiast po nie potrafiłam wytrzymać nawet dnia bez czegoś słodkiego. Od kwietnia za namową koleżanki zaczęłam pić miąższ aloesu, u mnie świetnie uregulował poziom cukru i nie mam już  takiej ochoty na słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogłabym jeść same słodycze i mam problem z regularnym jedzeniem. Od jakiegoś czasu korzystam z usług Wygodnadieta.pl i jestem mega zadowolona. Jedzenie przyjezdza pod moje drzwi, zbilansowane zdrowe i syte posiłki które rozkładam sobie na konkretne godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja też jestem już jakiś czas po porodzie. W moim przypadku było tak samo, dlatego jako mama mamie polecam Ci stronę labonitafit, tam uzyskasz spersonalizowaną dietę i ćwiczenia z filmikami w domu. Wydaje mi się, że to najbardziej ekonomiczny sposób powrotu do formy po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×