Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AleksandraM

Oznaki zainteresowania

Polecane posty

Cześć 🙂 Oststnio zastanawiałam się jakie mogą być oznaki tego, że kobieta podoba się mężczyźnie. Co wy o tym sądzicie? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AleksandraM napisał:

Cześć 🙂 Oststnio zastanawiałam się jakie mogą być oznaki tego, że kobieta podoba się mężczyźnie. Co wy o tym sądzicie? 😛

Ciezko stwierdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, AleksandraM napisał:

Cześć 🙂 Oststnio zastanawiałam się jakie mogą być oznaki tego, że kobieta podoba się mężczyźnie. Co wy o tym sądzicie? 😛

Ale w jakiej kombinacji pytasz? Ktoś nieznajomy, facet z otoczenia, przyjaciel? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Electra napisał:

Ale w jakiej kombinacji pytasz? Ktoś nieznajomy, facet z otoczenia, przyjaciel? 

Facet niedawno poznany, mam wrażenie że próbuje mi jakoś zasugerować swoje zainteresowanie-ciągle do mnie zagaduje,patrzy się i usmiecha gdy go widzę, ale nie jestem specjalistką od podrywu i nie chcę wymyślać sobie jakiś teorii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AleksandraM napisał:

Facet niedawno poznany, mam wrażenie że próbuje mi jakoś zasugerować swoje zainteresowanie-ciągle do mnie zagaduje,patrzy się i usmiecha gdy go widzę, ale nie jestem specjalistką od podrywu i nie chcę wymyślać sobie jakiś teorii. 

Myślę, że kluczową rolę gra to jak patrzy się i jak uśmiecha:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Myślę, że kluczową rolę gra to jak patrzy się i jak uśmiecha:) 

Jak patrzy to trochę mnie krępuje i uciekam wzrokiem, na samym początku udawałam, że go nie widzę alr potem sam zagadał coś w żarciku 😛 Alee jeżeli chodzi o uśmiech to od ucha do ucha 😅 Nie lubię się narzucać, dlatego tu piszę i się doradzam. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, AleksandraM napisał:

Jak patrzy

Nie ma opcji, żebyś nie wyczuła, że podobasz mu się. Są dwa typy facetów- Ci śmiali, którzy utrzymują kontakt wzrokowy patrząc  prosto w oczy, do tego uśmiech i wszystko wiesz:) albo nieśmiali, że uciekają speszeni wzrokiem gdy patrzysz, a jak nie patrzysz to 🤩  ogólnie samo popatrzenie z uśmiechem nic nie znaczy, oczy wszystko zdradzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×