Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chmurka

Jakie zabawki mają wasze dzieci?

Polecane posty

Heh zalezy od wielu jednak moja roczna córka ma piłeczki, stoliczki z różnymi przyciskami, książeczki, jakieś figurki, pluszaki, gryzaki itd itd ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gryzaki, różne klocki (gumowe, drewniane) książeczki, lalki, samochody, pluszaki, cymbałki, wiaderko, drewniane puzzle, grzechotki 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój synuś ma dużo zabawek z psiego patrolu, jakiś helikopter, transporter, auta tych piesków, i jego największy zestaw czyli-baza ze zjeżdżalnią, ma też dużo autek, z serii brum brum, ale nie zapomnijmy, o zabawkach edukacyjnych! ma różne układanki ze zwierzątkami, garnuszek na klocuszek takiego ślimaka od fisher price taki żółty fotelik, ogólnie z tej firmy ma dużo rzeczy. ma też dużo książeczek z serii Pucio. I jakieś pojedyncze zestawy l duplo , ogólnie trochę tego jest. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oto jest Kasia napisał:

Mój synuś ma dużo zabawek z psiego patrolu, jakiś helikopter, transporter, auta tych piesków, i jego największy zestaw czyli-baza ze zjeżdżalnią, ma też dużo autek, z serii brum brum, ale nie zapomnijmy, o zabawkach edukacyjnych! ma różne układanki ze zwierzątkami, garnuszek na klocuszek takiego ślimaka od fisher price taki żółty fotelik, ogólnie z tej firmy ma dużo rzeczy. ma też dużo książeczek z serii Pucio. I jakieś pojedyncze zestawy l duplo , ogólnie trochę tego jest. 

aaaaaaa strasznie dużo! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gryzaki. No, teoretycznie to są nie tylko gryzaki, bo zabawki sensoryczne i inne pierdółki, ale dla niej teraz wszystko jest gryzakiem, nawet mama 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klocki,duzo klockow - tradycyjne i wafle, auta, sortery, ukladanki, farme i domek little people,kuchenke i garnuszki (kanapki do skladania),drewniane srubki,tor wader dla autek  i basen z pileczkami,tablice manipulacyjna i weza do motoryki malej. 

Za to nie mamy zabawek ktorych jedyna funkcja jest naciskanie guzika. W ogole grajacych i swiecacych mamy niewieke a jezeli jakas gra to np -garnuszek na klocuszek,albo autobus little people - spiewaja piosenki ,pluszakow tez mamy bardzo malo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Ma- Lalki barbie, odkrywczy domek, jeden pałac my little pony (kryształowy) ogólnie kucyki, jakiś domek na drzewie moji pops, oraz klocki-duuuużo klocków, ma jeszcze domek binga z bajki bing i domek niedźwiedzia z bajki maszy. no i dużo książek edukacyjnych, zy zabawek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My na razie mamy karuzele/pozytywkę nad łóżeczkiem, chmurkę z taką samą pozytywka do wozka, bujaczek z wibracjami, kołyskę elektryczną, mate z pianinkiem i piłkę z wypustkami (Nie żebym reklamowała fisher price ale jakoś tak wyszło) Syn ma 4m więc takie prawdziwe zabawkowe zakupy dopiero przed nami. Jeśli dziś miałabym kupic to samo jeszcze raz, wiedząc co mi się przydało to zrezygnowałabym z kołyski. Mały śpi w łóżeczku w swoim pokoju i w dzień i w nocy więc rzadko używamy, ale pozostałe rzeczy codzień. Niby to „sprzęty” ale mają rzeczy do ciągania, wiszące zabawki do potrząsania i tarmoszenia więc na razie w ten sposób się bawimy

Edytowano przez AGNlESZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×