Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jestem fetyszystą

Kobiety, jaka byłaby wasza reakcja na fetyszystę kobiecego owłosienia?

Polecane posty

Wyobrażacie sobie bycie z facetem , który uwielbia kobiece owłosienie i to taki, który chciałby oglądać was z pełnym owłosieniem łonowym, zimą bez podgolonych okolic bikini i wąskich, wyciętych z przodu majtkach. Marzyłby owłosieniu pod pachami zimą, takim na około 1 centymetr. Brzydziłoby was, że partner jest fetyszystą i go to strasznie podnieca? Nie śmierdzałby wam lekkim zboczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile owłosienie łonowe jeszcze jakoś dla wielu kobiet ujdzie, to takich co bywają owłosione pod pachami już chyba prawie nie ma, przynajmniej wśród młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie. Kojarzysz córkę Madonny? Młoda jest i fantastycznie zarośnięta. Moda się zmienia i nie ma wytycznych co do wieku. 😎

 

MaestroSyntetyczny pogadamy jak wrócisz z wycieczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki epizod.

Po zakończonej pieszczocie tajemniczo się nie wycofałem. Coś tam kombinowałem i kombinowałem.

Gdy się wreszcie wycofałem, miałem w ustach odgryziony (!) kosmyk.

Potem przywiązałem go nitką do zapałki i uzyskałem Pamiątkowy Pędzelek.

Nawet zdala od mojej Miłej mogłem sobie połaskotać nim usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Niejaki Piórko napisał:

Nawet zdala od mojej Miłej mogłem sobie połaskotać nim usta

Także i nie zdala. W tłumie skubałem ustami ten Pędzelek patrząc w oczy Najmilszej. Nikt z postronnych nie wiedział na Co patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno najgorszy objaw zboczenia to nie mieć zboczenia. 🙂
A tak w temacie. Kilka lat temu spotykałam się z chłopakiem. Nie podejrzewałam że do czegoś dojdzie. Miałam ful zarost. To był spontan. Jak wsadził rękę w majtki był zachwycony. Początkowo byłam zażenowana sytuacją, w sensie było mi wstyd za siebie. Jednak on był zachwycony. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mental-cuckold napisał:

Naturalne owłosienie u Pań? Jak najbardziej. Nie ma niczego lepszego niż naturalne piękno kobiety.

dla jednych intensywne owłosienie jest fetyszem a inni wolę kobiety gładkie. Ja wolę całkowicie tam wygolone - może także z tego względu, że uwielbiam lizać kobiety ... Lizanie c.i.p.ki jest dla mnie dominującym fetyszem poza tym lubię "dokładnie" widzieć wargi (może być i motylek i bułeczka) , szparkę oraz całość. A przy lizaniu włoski są dużym utrudnieniem ... ale jeśli się włoski podobają to czemu nie. Z czasów gdy moda była na owłosione i kochałem się z owłosionymi pamiętam, że fajny był widok spermy zlepiającej włoski....

https://x3vid.com/images/8208/ep9.xhcdn.com_000_120_219_091_1000.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2020 o 13:29, Jo-asia napisał:

Podobno najgorszy objaw zboczenia to nie mieć zboczenia. 🙂
A tak w temacie. Kilka lat temu spotykałam się z chłopakiem. Nie podejrzewałam że do czegoś dojdzie. Miałam ful zarost. To był spontan. Jak wsadził rękę w majtki był zachwycony. Początkowo byłam zażenowana sytuacją, w sensie było mi wstyd za siebie. Jednak on był zachwycony. 

Wstyd? Nie rozumiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2020 o 13:29, Jo-asia napisał:

Podobno najgorszy objaw zboczenia to nie mieć zboczenia. 🙂
A tak w temacie. Kilka lat temu spotykałam się z chłopakiem. Nie podejrzewałam że do czegoś dojdzie. Miałam ful zarost. To był spontan. Jak wsadził rękę w majtki był zachwycony. Początkowo byłam zażenowana sytuacją, w sensie było mi wstyd za siebie. Jednak on był zachwycony. 

to zależy od faceta. Ja mógłbym się poczuć trochę rozczarowany - wolę całkowicie wydepilowane. Zawsze warto rozmawiać przed ...

https://i.pinimg.com/originals/14/a7/ec/14a7ec0b5e858ac03a0fb61a46f64a39.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, mental-cuckold napisał:

Kwestia gustu, ja akurat naturalne. Jednak najważniejsze jest to, jak uważa Kobieta i co chce tam mieć.

ale jeśli i tak nie uprawiasz seksu z kobietą - o czym piszesz w innym wątku - tylko ona robi to z innym mężczyzną a tobie pozwala na masturbację ale i tak nie częściej niż raz w miesiącu to jakie ma dla ciebie znaczenie czy ona ma owłosioną czy nie. Czy w ogóle chociaż widujesz ją rozebraną. Mnie się po prostu wydaje, że w twojej sytuacji to takie preferencje nie mają znaczenia?

ja oczywiście gładkie ...

https://thumb-p3.xhcdn.com/a/B9thz1OkmJIZYSh45HcNMQ/000/271/783/863_1000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, w mojej sytuacji, moje preferencje nie mają żadnego praktycznego znaczenia. Nie znaczy to jednak, że coś mi się może bardziej podobać a coś mniej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2020 o 13:29, Jo-asia napisał:

Podobno najgorszy objaw zboczenia to nie mieć zboczenia. 🙂
A tak w temacie. Kilka lat temu spotykałam się z chłopakiem. Nie podejrzewałam że do czegoś dojdzie. Miałam ful zarost. To był spontan. Jak wsadził rękę w majtki był zachwycony. Początkowo byłam zażenowana sytuacją, w sensie było mi wstyd za siebie. Jednak on był zachwycony. 

A potem jeszcze do tamtej "fryzury" wróciłaś, czy już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×