Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinga11

Ciąża czy złudzenie

Polecane posty

Mam nieregularny okres, od 4 miesiecy był regularny. Teraz spoźniał mi się 11 dni.... był sex bez zabezpieczeń 2 razy tak że poczułam osłabienie takie dziwne uczucie. Na następny dzień pojawił się okres. Rozumiem że ciąża wykluczona bo inaczej by się okres sie pojawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test ciążowy zrób a nie się pytaj ludzi z neta bo nie jesteśmy testami ani lekarzami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kinga11 napisał:

Z 10 razy robiłam w podobnej sytuacji i ciagle negatywny

Skoro negatywny to nie jesteś w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi czy jak był stosunek np. We wtorek a w środe dostałam okres który spozniał mi się 11 dni to ciąza możliwa? Czy wtedy w ogole bym nie dostała okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kinga11 napisał:

Zanim dojdzie do zaplodnienia musi uplynac kilka dni. Wylicz sobie czy w tym czasie mialas plodne (chodzi o te 11 dni do tylu i sprecyzuj czy uprawialiscie wtedy sex). Ja np z pierwszym dzieckiem mialam podobnie jak ty ze dostalam okres a pozniej okazalo sie ze jestem w ciazy jednak. I dla pewności  Powtorz test za tydz. Bo stezenie hormonu wzrasta z tyg na tydz w pierwszym miesiacu ciazy. Jezeli nie bedzie ciazy moze ci dolegac cos innego co bedzie w stanie tylko ocenic lekarz. Ale moze byc tez tak ze panika to powoduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobierz sobie kalendarz ciazowy np ladytimer (polecam) 

I tam pokazuje z miesiaca na miesiac dni plodne jak i owulacje podlog ostatnich miesiaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest moim zdaniem monitoring na Afrodyta Smart. Jest do tego darmowa aplikacja na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nati311 napisał:
6 godzin temu, Kinga11 napisał:

Zanim dojdzie do zaplodnienia musi uplynac kilka dni. Wylicz sobie czy w tym czasie mialas plodne (chodzi o te 11 dni do tylu i sprecyzuj czy uprawialiscie wtedy sex). Ja np z pierwszym dzieckiem mialam podobnie jak ty ze dostalam okres a pozniej okazalo sie ze jestem w ciazy jednak. I dla pewności  Powtorz test za tydz. Bo stezenie hormonu wzrasta z tyg na tydz w pierwszym miesiacu ciazy. Jezeli nie bedzie ciazy moze ci dolegac cos innego co bedzie w stanie tylko ocenic lekarz. Ale moze byc tez tak ze panika to powoduje. 

Dzięki Ci za super odpowiedz 🙂 powiem Ci tak wedlug kalendarza *tylko że mam nieregularny. Do 17 sierpnia miałam dni płodne. 19 powinnam dostać okres a dostałam 11 dni pozniej czyli 30 sierpnia a 29 był sex bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2020 o 20:40, Kinga11 napisał:

Z 10 razy robiłam w podobnej sytuacji i ciagle negatywny

Skoro test nic nie wykazal to na 99% nie masz sie o co dręczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sonoma napisał:

Skoro test nic nie wykazal to na 99% nie masz sie o co dręczyc

Chodzi mi że test robiłam kilka razy jak miałam wcześniejszą taka sytuację ale teraz jeszcze nie robilam bo czuje że wznowu negatywny 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zaczynam więc nie poradzę nic sensownego, ale mnie ginekolog poradziła bym sprawdzała owulację, mam do tego termometr z aplikacją w telefonie, na razie jeden cykl się sprawdził bo skontrolowałam go u gine, więc może tak spróbuj się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×