Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Maarcinn

Nie wiem jak pomóc mojej narzeczonej....

Polecane posty

Witajcie, piszę tutaj bo totalnie nie wiem już jak mam pomóc mojej narzeczonej. W listopadzie ubiegłego roku Ala została zgwałcona. Przeszliśmy razem przez trudne chwile, chodziliśmy wspólnie na terapię a mimo to wcale nie jest lepiej. Zostałem zupełnie odepchnięty nie mam możliwości zbliżenia się do niej. Nie mówię tutaj o seksie. Nie ma szans abym ją przytulił czy dał całusa. Śpimy niby w jednym łóżku ale pod dwoma kołdrami. Czasem próbuje się przemóc i pozwala się przytulić ale gdy próbuje ją objąć dostaje ataku paniki. Nie chcę pójść już do psychologa ani żadnego innego specjalisty a ja nie wiem jak sam mogę pomóc.... Może ktoś z Was przechodził przez coś podobnego i ma jakieś cenne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Strasznie współczuje. Niestety bez terapii się nie obejdzie. Każde traumatyczne przeżycie trzeba przepracować. W przeciwnym razie Twoja dziewczyna będzie ciągle wracać do tego wszystkiego myślami. Nie pozostanie to na dłuższą metę bez wpływu na Wasz związek. Nie da się budować wspólnego życia bez fizycznej i psychicznej bliskości między partnerami. Dobry terapeuta napewno pomoże. Nie będzie to łatwy proces ale przy Twoim wsparciu i miłości uda Wam się z tego podnieść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terapia w hipnozie przy twojej obecnosci, pomaga w najgorszych nalogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terapia u dobrego psychoterapeuty jest niezbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×