Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieska_Panda

Wodnisty katar u rocznego dziecka. Jak sobie z tym radzić?

Polecane posty

W sobotę wróciliśmy z wakacji. W samolocie było potwornie zimno. Mimo tego że ubrałam córkę wiedziałam że będzie chora. Dzisiaj w nocy dostała katar. TOTALNIE sobie nie radzę. Próbuję jej to wytrzeć to nie, płacz. Na gruszkę reaguje płaczem jak tylko ją widzi. W momencie jak ma zapchany nos podaje jej kropelki, to zaczyna kichac I WLASNIE TAK oczyszczamy nosek.

Macie jakieś pomysły? Naprawdę będę wdzięczna. I mi będzie łatwiej i dziecko nie będzie się męczyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My radziliśmy sobie solą morską i aspiratorem do nosa, wciągałam nim smarki, też był płacz i bunt, ale mniejszy niż przy gruszce. Na drzemke i na noc smarowałam klatkę piersiową maścią na katar, udrożnia zatkany nos, więc łatwiej się śpi 

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sol morska i Katarek na stale podlaczony do odkurzacza. Tak, dziecko bedzie krzyczec w trakcie oczyszczania nosa, bedzie sie wyrywac. Niestety trzeba to przetrwac i oczyszczac nos. Nie oczyszczany nosek moze doprowadzic do powazniejszej choroby, smarki splywajac gardlem beda powodowac zapalenie gardla, a w dalszej kolejnosci moze dojsc nawet do zapalenia oskrzeli. ( Wiadomo, ze w skrajnych przypadkach)

Po kilku dniach bedzie lepiej. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka kropelek olejku eukaliptusowego na piżamkę i aerozol Euphorbium do noska. Sposoby naturalne, bezpieczne i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2020 o 12:18, AgsAgsAgs napisał:

Sol morska i Katarek na stale podlaczony do odkurzacza. Tak, dziecko bedzie krzyczec w trakcie oczyszczania nosa, bedzie sie wyrywac.

Zgadzam się,tylko to działa ,sól morska i wyciągać odkurzaczem,i tak nawet kilkanaście razy dziennie.dziecko będzie płakać ale cóż...trzeba to przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz czyszczenia noska mozna tez posmarowac plecki oraz klatke piersiowa dziecka mascia rozgrzewająca. U nas sprawdza sie dosyc dobrze depulol. Probowalam tez plasterki aromaktiv, ale u nas nie pomagaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×