Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
1414013

Całowaliśmy się a teraz sie nie odzywa

Polecane posty

Na portalu randkowym poznałam fajnego faceta, krótko pisaliśmy i okazało się, że jest z Francji, przyjechał do Krakowa żeby odwiedzić kolegę. Tak toczyła sie rozmowa i bardzo chciał sie spotkać ponieważ wyjeżdżał do domu następnego dnia, zgodziłam sie na spotkanie. Było bardzo fajnie, dużo rozmawialiśmy i spacerowaliśmy, na koniec pocałował mnie (powiedziałam, że nie całuje sie na pierwszej randce ale sie ugiełam, powiedział że pocałunek był bardzo przyjemny) Jasno dał mi do zrozumienia, że mnie polubił i podobało mu sie nasze spotkanie. Pisaliśmy następnego dnia, pojechał na lotnisko i poleciał do domu. Napisałam, że mam nadzieje że szczęśliwie dotarł do domu odpisał ale raczej zdawkowo nie podtrzymując rozmowy. I od tamtej pory sie nie odzywa (minęły dwa dni). Ogólnie to nie przejmowałabym sie tym jakoś bardzo, tylko że chłopak był bardzo w moim typie i polubiłam go, teraz pytanie do was jak powinnam sie zachować? Myślałam żeby napisać co słychać i zobaczyć jego reakcje, albo napisać szczerą wiadomość, że go bardzo polubiłam i chciałabym jeszcze kiedyś go zobaczyć i zapytać co on myśli o mnie. (Ja nie mam problemów ze związkami na odległość o czym on dobrze wie i on zdaje sie tez nie mieć, często opowiadał o swoim kolegdze z Francji co ma dziewczyne w Polsce) 

Piszczcie szczerze! 😉 

dodam że mam 21 lat a on 25 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, TwojaMuuza napisał:

Całowałaś sie z obcym gościem na pierwszym spotkaniu?

Ja podejrzewam że nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bimba napisał:

Ja podejrzewam że nie tylko!

Ale z facetem którego pierwszy raz widzisz? Czy znasz juz przynajmnie rok, mialas z nim kontakt taki czy owaki -bo to bardzo znaczące w sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak się nie odezwie to znaczy, że potraktował spotkanie jak rozrywkę na jeden wieczór i tyle. Jeśli jest zainteresowany znajomością to pewnie sam się odezwie. Chcesz, to napisz do niego ostatni raz, ale jeśli nie odpisze, to już więcej lepiej nie pisać, bo to już będzie lekko upokarzające dla Ciebie jako kobiety. Zresztą no powinna się zapalić w głowie przysłowiowa lampka, jeśli facet na pierwszym spotkaniu już chce się całować. 

Edytowano przez agama1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, 1414013 napisał:

Na portalu randkowym poznałam fajnego faceta, krótko pisaliśmy i okazało się, że jest z Francji, przyjechał do Krakowa żeby odwiedzić kolegę. Tak toczyła sie rozmowa i bardzo chciał sie spotkać ponieważ wyjeżdżał do domu następnego dnia, zgodziłam sie na spotkanie. Było bardzo fajnie, dużo rozmawialiśmy i spacerowaliśmy, na koniec pocałował mnie (powiedziałam, że nie całuje sie na pierwszej randce ale sie ugiełam, powiedział że pocałunek był bardzo przyjemny) Jasno dał mi do zrozumienia, że mnie polubił i podobało mu sie nasze spotkanie. Pisaliśmy następnego dnia, pojechał na lotnisko i poleciał do domu. Napisałam, że mam nadzieje że szczęśliwie dotarł do domu odpisał ale raczej zdawkowo nie podtrzymując rozmowy. I od tamtej pory sie nie odzywa (minęły dwa dni). Ogólnie to nie przejmowałabym sie tym jakoś bardzo, tylko że chłopak był bardzo w moim typie i polubiłam go, teraz pytanie do was jak powinnam sie zachować? Myślałam żeby napisać co słychać i zobaczyć jego reakcje, albo napisać szczerą wiadomość, że go bardzo polubiłam i chciałabym jeszcze kiedyś go zobaczyć i zapytać co on myśli o mnie. (Ja nie mam problemów ze związkami na odległość o czym on dobrze wie i on zdaje sie tez nie mieć, często opowiadał o swoim kolegdze z Francji co ma dziewczyne w Polsce) 

Piszczcie szczerze! 😉 

dodam że mam 21 lat a on 25 😉

Przyleciał i odleciał hahaha w międzyczasie myślał że się zabawi z łatwą Poleczką

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystko kłamał, a może był z Pacanowa? Nie wiem jak można być tak naiwnym i wierzyć we wszystko co piszą na Portalach Randkowych. Facet może być żonaty i mieszkać nawet na Marsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2020 o 21:46, 1414013 napisał:

Na portalu randkowym poznałam fajnego faceta, krótko pisaliśmy i okazało się, że jest z Francji, przyjechał do Krakowa żeby odwiedzić kolegę. Tak toczyła sie rozmowa i bardzo chciał sie spotkać ponieważ wyjeżdżał do domu następnego dnia, zgodziłam sie na spotkanie. Było bardzo fajnie, dużo rozmawialiśmy i spacerowaliśmy, na koniec pocałował mnie (powiedziałam, że nie całuje sie na pierwszej randce ale sie ugiełam, powiedział że pocałunek był bardzo przyjemny) Jasno dał mi do zrozumienia, że mnie polubił i podobało mu sie nasze spotkanie. Pisaliśmy następnego dnia, pojechał na lotnisko i poleciał do domu. Napisałam, że mam nadzieje że szczęśliwie dotarł do domu odpisał ale raczej zdawkowo nie podtrzymując rozmowy. I od tamtej pory sie nie odzywa (minęły dwa dni). Ogólnie to nie przejmowałabym sie tym jakoś bardzo, tylko że chłopak był bardzo w moim typie i polubiłam go, teraz pytanie do was jak powinnam sie zachować? Myślałam żeby napisać co słychać i zobaczyć jego reakcje, albo napisać szczerą wiadomość, że go bardzo polubiłam i chciałabym jeszcze kiedyś go zobaczyć i zapytać co on myśli o mnie. (Ja nie mam problemów ze związkami na odległość o czym on dobrze wie i on zdaje sie tez nie mieć, często opowiadał o swoim kolegdze z Francji co ma dziewczyne w Polsce) 

Piszczcie szczerze! 😉 

dodam że mam 21 lat a on 25 😉

on napisał że dojechał, a to Ty mogłaś napisać co słychać? a nic nie piszesz, to chłopak pomyślał - penwie nie podobał jej się mój pocałunek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×