Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

17 minut temu, Naciales napisał:

Narazie nie ma. Mam bol brzucha wiec pewnie się opóźni tak jak wzeszłym miesiącu. A ty jak tam się czujesz ? 

Ja nic nie czuję nawet nie czuję jak bym miała jutro dostać.... jedynie co sutki mnie bolą i czasem swędzą😒 Więc chyba też mi się opuźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Ja nic nie czuję nawet nie czuję jak bym miała jutro dostać.... jedynie co sutki mnie bolą i czasem swędzą😒 Więc chyba też mi się opuźni

 Oj no to nie dobrze eh. Mnie tak dzis prawy jajnik bolał ale juz przeszlo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Naciales napisał:

 Oj no to nie dobrze eh. Mnie tak dzis prawy jajnik bolał ale juz przeszlo 

Masakra mnie tak głowa boli że zasnąć mam ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Masakra mnie tak głowa boli że zasnąć mam ciężko

I jak się czujesz? U mnie bez zmian 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Naciales napisał:

I jak się czujesz? U mnie bez zmian 

Hm narazie @ nie mam może w nocy dostanę. Hm ale czuję że dostanę z opuźnieniem ponieważ szyjka jest nisko że wyczuwam ją palcem oraz twarda 😣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

Hm narazie @ nie mam może w nocy dostanę. Hm ale czuję że dostanę z opuźnieniem ponieważ szyjka jest nisko że wyczuwam ją palcem oraz twarda 😣 

Eh ja dziś zrobiłam test i napoczatku myslałam ze negatywny juz chciałam go wyrzucić a nagle patrze a tam 2 bladziutka kreska. Jestem w szoku. Narazie sie nie nastawiam bo boje się że test jest wadliwy czy cos. Eh czekam do jutra i lece na bete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

Hm narazie @ nie mam może w nocy dostanę. Hm ale czuję że dostanę z opuźnieniem ponieważ szyjka jest nisko że wyczuwam ją palcem oraz twarda 😣 

2 kolejne testy zrobiłam i ukazały się 2 kreseczki blade ale są wiec chyba się udalo. Boze nie wierze w to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naciales napisał:

2 kolejne testy zrobiłam i ukazały się 2 kreseczki blade ale są wiec chyba się udalo. Boze nie wierze w to 

Eh cieszę się twoim szczęściem a patrzyłaś na szyjkę w tym mies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naciales napisał:

2 kolejne testy zrobiłam i ukazały się 2 kreseczki blade ale są wiec chyba się udalo. Boze nie wierze w to 

Gratulacje 😊 zrob bete i powtórz ją po 48h 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Eh cieszę się twoim szczęściem a patrzyłaś na szyjkę w tym mies?

Nie patrzyłam wgl ale nie pokoi mnie ten bol brzucha. Ja wgl sie nie czuje ze jestem w ciąży. Dlatego jestem w szoku. Zoabczysz glowa do góry uda się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MariKata napisał:

Gratulacje 😊 zrob bete i powtórz ją po 48h 🙂 

Tak tak wiem. Dziękuję 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Naciales napisał:

Nie patrzyłam wgl ale nie pokoi mnie ten bol brzucha. Ja wgl sie nie czuje ze jestem w ciąży. Dlatego jestem w szoku. Zoabczysz glowa do góry uda się. 

Ja nie czuję bym miała dostać. Więc na bank mi się spóźnia. Eh kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Ja nie czuję bym miała dostać. Więc na bank mi się spóźnia. Eh kurde

Ale nie wiadomo ja teraz tez sie tak czuję ze zaraz dostane a jednak testy pokazlay 2 kreski.  Jak by nie narzeczony to bym nie zrobila tego testu. Bo ja tez myslałam ze 100 % bede miec @. Wiec glowa do góry a może tobie tez sie udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Naciales napisał:

Ale nie wiadomo ja teraz tez sie tak czuję ze zaraz dostane a jednak testy pokazlay 2 kreski.  Jak by nie narzeczony to bym nie zrobila tego testu. Bo ja tez myslałam ze 100 % bede miec @. Wiec glowa do góry a może tobie tez sie udało. 

Myślę że nie udało się. Nic mnie nie boli ani nic poprostu nic nie czuję ani bólu podbrzusza ani nic. Więc pewnie jednak spóźnia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Myślę że nie udało się. Nic mnie nie boli ani nic poprostu nic nie czuję ani bólu podbrzusza ani nic. Więc pewnie jednak spóźnia się

No mozliwe ze ci się opóźni. A wlasnie wiesz jakiedy można isc do lekarza na usg pierwsze ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Naciales napisał:

No mozliwe ze ci się opóźni. A wlasnie wiesz jakiedy można isc do lekarza na usg pierwsze ? 

Nie jestem właśnie pewna kiedy więc nie powiem ci hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Nie jestem właśnie pewna kiedy więc nie powiem ci hm.

No ja tez nie wiem. Jutro lecę od rana na krew i jezzcze rano zrobie testa może ciemniejsza wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Nie jestem właśnie pewna kiedy więc nie powiem ci hm.

a ty jak sie czujesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Właśnie dobrze podbrzusze nie boli. Tylko sutki bolą jak dotknę.

No to dobrze. No to może się udalo 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Naciales napisał:

No to dobrze. No to może się udalo 😀😀

Mam nadzieję 😣. Chodź czuję że poprostu mi się spóźnia, czy to możliwe jak bym była w tej ciąży i by się udało to bym nie czuła żadnego bólu w podbrzuszu? Jak się naczytałam to każdy czuł ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naciales napisał:

No mozliwe ze ci się opóźni. A wlasnie wiesz jakiedy można isc do lekarza na usg pierwsze ? 

Najlepiej umów się do lekarza najwcześniej za jakieś 2-3tyg. Ja byłam po takim czasie i już było widać serduszko😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Mam nadzieję 😣. Chodź czuję że poprostu mi się spóźnia, czy to możliwe jak bym była w tej ciąży i by się udało to bym nie czuła żadnego bólu w podbrzuszu? Jak się naczytałam to każdy czuł ból

Szyjkę miałam nisko a teraz ledwo ją wyczuwam palcem nwm co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, MariKata napisał:

Najlepiej umów się do lekarza najwcześniej za jakieś 2-3tyg. Ja byłam po takim czasie i już było widać serduszko😊

No dobrze dziekuje jutro ide na krew to juz bedzie 100 % pewność czy sie udało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Mam nadzieję 😣. Chodź czuję że poprostu mi się spóźnia, czy to możliwe jak bym była w tej ciąży i by się udało to bym nie czuła żadnego bólu w podbrzuszu? Jak się naczytałam to każdy czuł ból

Ale kazda z nas jest inna więcej spokojnie. Ja tez sie naczytałam ze piersi bola węch sie zmienia a ja nic nie mam. Dlatego byłam dziś w szoku jak zobaczyłam te 2 kreski. Ale widamo jak napisałam nie nastawiam sie jutro ide na krew i będę wiedzieć 100 % chodzi mi nigdy nie wyszedl test pozytywny wiec cos musi być chyba na rzeczy. Ale tez sie tresuje bo boli mnie brzuch na miesiaczke. Wiec spokojnie po czekaj i kilka dni po terminie zrob test jak miesiaczka nie przyjdzie i będzie jasne. Wrzuć na luz mowie ci. Ja w tym cyklu troszke odpuściłam. Tylko tyle ze robiliśmy to co 2 dzien. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Naciales napisał:

Ale kazda z nas jest inna więcej spokojnie. Ja tez sie naczytałam ze piersi bola węch sie zmienia a ja nic nie mam. Dlatego byłam dziś w szoku jak zobaczyłam te 2 kreski. Ale widamo jak napisałam nie nastawiam sie jutro ide na krew i będę wiedzieć 100 % chodzi mi nigdy nie wyszedl test pozytywny wiec cos musi być chyba na rzeczy. Ale tez sie stresuje bo boli mnie brzuch na miesiaczke. Wiec spokojnie po czekaj i kilka dni po terminie zrob test jak miesiaczka nie przyjdzie i będzie jasne. Wrzuć na luz mowie ci. Ja w tym cyklu troszke odpuściłam. Tylko tyle ze robiliśmy to co 2 dzien. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Naciales napisał:

Ale kazda z nas jest inna więcej spokojnie. Ja tez sie naczytałam ze piersi bola węch sie zmienia a ja nic nie mam. Dlatego byłam dziś w szoku jak zobaczyłam te 2 kreski. Ale widamo jak napisałam nie nastawiam sie jutro ide na krew i będę wiedzieć 100 % chodzi mi nigdy nie wyszedl test pozytywny wiec cos musi być chyba na rzeczy. Ale tez sie tresuje bo boli mnie brzuch na miesiaczke. Wiec spokojnie po czekaj i kilka dni po terminie zrob test jak miesiaczka nie przyjdzie i będzie jasne. Wrzuć na luz mowie ci. Ja w tym cyklu troszke odpuściłam. Tylko tyle ze robiliśmy to co 2 dzien. 

A test robiłaś ile dni po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Śliweczka123 napisał:

A test robiłaś ile dni po @?

2 dni po. A owu miałam gdzies z 10 dni temu. Bo w tedy co pisałam ze sutki mnie bola i jajniki to w tedy musia byc. Ale testy mi wychodziły z ta czułością 10 i byly bladziutkie kreski wiec jak bym zrobiłam z 25 to pewnie nie bylo by nic. Wiec jak coś to kup sobie w  z firmy Pink tylko są dwa rodzaje ale na opakowaniu pisze z jaką czułością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro pojadę w drogeri kupię test i myślę że pojutrze z rana zrobię. Jak narazie mój żołądek wariuje z tego wszystkiego. Ale to dziwne nie uważasz, pamiętasz jak pisałam tu niedawno jak jeszcze byłam tydzień przed @ to pisałam że mnie boli podbrzusze tak jak bym miała dostać @ raz zakuł mnie jajnik mocno. Tak samo tuż po owulacji kuło mnie podbrzusze.A teraz kiedy dzisiaj powinna być@ żadnego bólu nie czuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliweczka123 napisał:

Jutro pojadę w drogeri kupię test i myślę że pojutrze z rana zrobię. Jak narazie mój żołądek wariuje z tego wszystkiego. Ale to dziwne nie uważasz, pamiętasz jak pisałam tu niedawno jak jeszcze byłam tydzień przed @ to pisałam że mnie boli podbrzusze tak jak bym miała dostać @ raz zakuł mnie jajnik mocno. Tak samo tuż po owulacji kuło mnie podbrzusze.A teraz kiedy dzisiaj powinna być@ żadnego bólu nie czuję. 

No wiesz kazdy miesiąc jest inny jak zauwazyłam. Mnie np wczoraj jajnik bolał. Ale wiesz lepiej zeby nic nie bolało bo nawet i lepiej mniej stresu. Teraz sama wiem po sobie ze teraz za to sie stresuje tym bolem czy powinno tak boleć. Wiec spokojnie moze bedzie dobrze. Moze tak cie podbrzusze bolało na owu. A jaki masz śluz. Bo ja taki przed miesiaczka. Ale za to co zauwazyłam ze troszke częściej latam do WC siusiu. A przed tem potrafiłam wytrzymać cale 8 godzin w pracy. A od tak 2 dni pędzi mnie. Ale tez nie wiem czy to ma zwiazek z tym czy po prostu nie przeziębiłam się czy cos 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×