Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, Śliweczka123 napisał:

Więc zrobię dziś o 20 i się wstrzymam z piciem itd i jutro rano zobaczymy kupiłam płytkowy i strumieniowy pink super czułe.

No to ja dziś nie, ale jutro razem się testujemy. Po 10 na pewno napiszę co i jak...
Póki co szlak mnie trafi, tak mnie ciągnie w pachwinie, że szok... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Issness napisał:

No to ja dziś nie, ale jutro razem się testujemy. Po 10 na pewno napiszę co i jak...
Póki co szlak mnie trafi, tak mnie ciągnie w pachwinie, że szok... 

Ja narazie mam spokój nic mnie nie boli może czasem kujnie mnie w jajniku ale tak to nic obawiam się że znów mi się opuźnia tylko😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Ja narazie mam spokój nic mnie nie boli może czasem kujnie mnie w jajniku ale tak to nic obawiam się że znów mi się opuźnia tylko😣

Ja wzięłam tabletkę przeciwbólową bo już nie mogłam z tą pachwiną wytrzymać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Issness napisał:

Ja wzięłam tabletkę przeciwbólową bo już nie mogłam z tą pachwiną wytrzymać ;/

Ja nie biorę żadnych tabletek dopuki nie dowiem się czy nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliweczka123 napisał:

Ja nie biorę żadnych tabletek dopuki nie dowiem się czy nie jestem w ciąży.

No jakbym ja nie brała żadnych tabletek to byłoby ze mną kiepsko. Mam cukrzycę typu II więc bez leków nie funkcjonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Issness napisał:

No jakbym ja nie brała żadnych tabletek to byłoby ze mną kiepsko. Mam cukrzycę typu II więc bez leków nie funkcjonuję.

No tak to zrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Issness napisał:

Gratuluję ❤️ Robiłaś w dniu spodziewanej @, czy po terminie?

Dwa dni po terninie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliweczka123 napisał:

Niestety @ przyszła. Czeka mnie kolejny cykl starań 😔

O jeju przykro mi 😒😒😒 w końcu musi się udac. Moze pójdź sobie do lekarza. Albo zrob podstawowe badania. Bo moze ci czegoś brakuje. Ja właśnie rozmawiałam z lekarzem. I tak wynik badań hcg 16,8 mlU. P. Doktor powiedziała ze pozytywny ze to dopiero początek. I na ten bol brzucha przepisałam mi luteine. I w piątek kazała mi powtórzyć badanie. Powiem ci ze nie dowierzam. Praktycznie nie mam objawów co by mogły wskazywać na ciążę. Trzymam mocno kciuki żeby następnym razem sie udało 😊😊😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Naciales napisał:

O jeju przykro mi 😒😒😒 w końcu musi się udac. Moze pójdź sobie do lekarza. Albo zrob podstawowe badania. Bo moze ci czegoś brakuje. Ja właśnie rozmawiałam z lekarzem. I tak wynik badań hcg 16,8 mlU. P. Doktor powiedziała ze pozytywny ze to dopiero początek. I na ten bol brzucha przepisałam mi luteine. I w piątek kazała mi powtórzyć badanie. Powiem ci ze nie dowierzam. Praktycznie nie mam objawów co by mogły wskazywać na ciążę. Trzymam mocno kciuki żeby następnym razem sie udało 😊😊😊 

Eh dziękuję jak narazie przez miesiąc nie mam możliwości na badania ale po miesiącu pójdę. Niestety jestem taką dziewczyna że jak raz czy dwa lub trzy się nie udało to przeżyje ale jak teraz już 5 to smutek już wchodzi i nie da rady mnie pocieszyć. Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Niestety @ przyszła. Czeka mnie kolejny cykl starań 😔

Przykro mi...

Przyszła w terminie czy spóźniona?

U mnie dalej nie ma @ i dziś jak wczoraj, wieczorne mdłości. Jakaś porażka.

Edytowano przez Issness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Issness napisał:

Przykro mi...

Przyszła w terminie czy spóźniona?

U mnie dalej nie ma @ i dziś jak wczoraj, wieczorne mdłości. Jakaś porażka.

Spóźniona o 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Spóźniona o 1 dzień

Kumam. No to coż, teraz tylko czekać na dni płodne i przytulajcie się 😁 Testy owulacyjne w rękę, mierzenie tempki i jazda 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Issness napisał:

Kumam. No to coż, teraz tylko czekać na dni płodne i przytulajcie się 😁 Testy owulacyjne w rękę, mierzenie tempki i jazda 😄

Ja akurat testom owulacyjnym nie wierzę stosowałam 2 razy i i wychodził mi pozytywny nawet przed @ więc już nie używam testów. Ale bd musiała się jakoś postarać w następnym mies, lecz też trudno bd bo mój czasem ma nocki. Eh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Ja akurat testom owulacyjnym nie wierzę stosowałam 2 razy i i wychodził mi pozytywny nawet przed @ więc już nie używam testów. Ale bd musiała się jakoś postarać w następnym mies, lecz też trudno bd bo mój czasem ma nocki. Eh 

Testy owulacyjne nie działają jak ciążowe. Jeżeli kreska kontrolna jest jaśniejsza to nie oznacza to pozytywnego testu owulacyjnego.
A akurat tym testom warto wierzyć 😉 W dzień bolesności jajnika (zawsze boli na owulacje) tescik był pozytywny jak i dzień wcześniej (czyli prawidłowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Issness napisał:

Testy owulacyjne nie działają jak ciążowe. Jeżeli kreska kontrolna jest jaśniejsza to nie oznacza to pozytywnego testu owulacyjnego.
A akurat tym testom warto wierzyć 😉 W dzień bolesności jajnika (zawsze boli na owulacje) tescik był pozytywny jak i dzień wcześniej (czyli prawidłowo).

Mnie nigdy nie boli na owulację chodź zawszę ją mam i wiem zawsze kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Śliweczka123 napisał:

Mnie nigdy nie boli na owulację chodź zawszę ją mam i wiem zawsze kiedy

Miałaś monitoring owulalcji? 
Ból w momencie owulacji mówi o pęknięciu pęcherzyka, boli przez to że płyn podrażnia wszystko dookoła. Nie znam ani jednej kobiety, która by choć raz w życiu nie miała konkretnych objawów owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Issness napisał:

Miałaś monitoring owulalcji? 
Ból w momencie owulacji mówi o pęknięciu pęcherzyka, boli przez to że płyn podrażnia wszystko dookoła. Nie znam ani jednej kobiety, która by choć raz w życiu nie miała konkretnych objawów owulacji.

Masz rację mnie tez boli jak mam owu w tym miesiącu mnie bolał prawy jajnik i sutki. Jutro będziesz robić test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Eh dziękuję jak narazie przez miesiąc nie mam możliwości na badania ale po miesiącu pójdę. Niestety jestem taką dziewczyna że jak raz czy dwa lub trzy się nie udało to przeżyje ale jak teraz już 5 to smutek już wchodzi i nie da rady mnie pocieszyć. Masakra 

Eh no moze potrzebujecie wiecej czasu z parterem. W koncu zobaczysz te dwie kreseczki. Ale tez moze powinnaś trosze wyluzować. Wiem wiem ze jest ciezko juz ci kiedys pisałam ja mam miałam to samo. Ale w tym cylku odpuściłam i po prostu tylko trzymaliśmy się co 2 dzień. No i sprawdzałam ten śluz. Ale takiego typowiego co piszą nie miałam śluzu wiec chyba tez nie ma co sie tym sugerować. No i lekarza to juz obowiązkowo jak juz 5 cykl .... Chodz wiadomo dzuewczyny starają się dłużej. Ale ja juz kiedys pisałam im szybiej tym lepiej bo zaoszczędzisz czas i smutku Eh no mi sie udało 2 cyklu i jestem wdzięczna bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Naciales napisał:

Masz rację mnie tez boli jak mam owu w tym miesiącu mnie bolał prawy jajnik i sutki. Jutro będziesz robić test? 

Tak. Jutro i dwa dni później jeżeli nic nie wyjdzie. Jutro termin spodziewanej @ mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Issness napisał:

Tak. Jutro i dwa dni później jeżeli nic nie wyjdzie. Jutro termin spodziewanej @ mam.

No rozumiem. To trzymaj kciuki żeby się udało a o jakim stężeniu masz te testy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Naciales napisał:

No rozumiem. To trzymaj kciuki żeby się udało a o jakim stężeniu masz te testy ? 

10UI/l, innych nie kupuję 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Issness napisał:

10UI/l, innych nie kupuję 😄 

Haha to dobrze ja tez robiła 10 i powiem Ci ze juz test chciałam to wyrzucić a ja nagle patrzę a tu bladziutka kreska . Nie wierzyłam do póki 2 kolejnych nie zrobiłam.  I rob rano bo ja dzis zrobilam na tym tesie 25mlU i wyszła ładna kreska. Wiec tak jak pisza ma sie większe stężenie rano tego. 😀😀😀 

Edytowano przez Naciales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Naciales napisał:

Haha to dobrze ja tez robiła 10 i powiem Ci ze juz test chciałam to wyrzucić a ja nagle patrzę a tu bladziutka kreska . Nie wierzyłam do póki 2 kolejnych nie zrobiłam.  I rob rano bo ja dzis zrobilam na tym tesie 25mlU i wyszła ładna kreska. Wiec tak jak pisza ma sie większe stężenie rano tego. 😀😀😀 

Nie piję nic od 19 żeby był mocz jak "najgęstszy" na rano 😄  Chyba że @ przyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Issness napisał:

Nie piję nic od 19 żeby był mocz jak "najgęstszy" na rano 😄  Chyba że @ przyjdzie. 

hahaha o matko no bez przesady pić mozesz jak coś jest to wyjdzie spokojnie. Tylko zebys zrobilam rano. Ale po poludniu tez moze ci wyjsc tylko moze byc mniej wyrazna ta kreska. Dzis miałam bete i mam 16,8mlU a juz test mi wyszedl wiec luzik. Mowie ci na spokojnie. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Naciales napisał:

hahaha o matko no bez przesady pić mozesz jak coś jest to wyjdzie spokojnie. Tylko zebys zrobilam rano. Ale po poludniu tez moze ci wyjsc tylko moze byc mniej wyrazna ta kreska. Dzis miałam bete i mam 16,8mlU a juz test mi wyszedl wiec luzik. Mowie ci na spokojnie. 😊

Oooo... Powiedz mi, więc dokładnie.. Kiedy robiłaś ten test? To było w terminie czy spozniona miesiaczka? 
Przepraszam za mnostwo pytań o tej porze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Issness napisał:

Oooo... Powiedz mi, więc dokładnie.. Kiedy robiłaś ten test? To było w terminie czy spozniona miesiaczka? 
Przepraszam za mnostwo pytań o tej porze haha

Bylo po terminie 2 dni. Ale mi owu sie przesunęła bo mialam około 23/24 dniu cyklu a cykl mam 31. Wiec jak obliczyłam to test mi wyszedl kolo po kolo 10 dniach od owu. Wiec bardzo szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Naciales napisał:

Praktycznie nie mam objawów co by mogły wskazywać na ciążę. 

A nie mówiłam? 

Ja aktualnie mam wszystkie objawy ciąży, a przedwczoraj skończył mi się okres. 

Dziewczyny, dla własnego dobra nie doszukujcie się objawów. To nic nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś termin @. Test negatywny, @ raczej przyjdzie, bo temperatura drastycznie spadła do 36,3. No nic, bierzemy się od tego cyklu do roboty 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłam termometr owulacyjny na allegro + 15 paskowych testów ciążowych 😂 czas się wziąć porządnie za ten cykl 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×