Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

19 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

No wiesz równie i db nie ma co długo czekać by nie przeoczyć 😂😂😂

No oczywiście ze tak zacznę patrzec na ten sluz to może mi się uda zaobserwować. A po za tym mysle ze poerwsze podejście zrobimy 13 dniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Naciales napisał:

No oczywiście ze tak zacznę patrzec na ten sluz to może mi się uda zaobserwować. A po za tym mysle ze poerwsze podejście zrobimy 13 dniu 

Db mój partner chory niestety biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Śliweczka123 napisał:

Db mój partner chory niestety biedactwo.

Oj no to nie dobrze. Niech się kuruje 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Dokładnie.😁

Mi to to jakaś infekcja zrobiła się w pochwie 😱😭😭. Czy ja musze mieć jakiegoś pecha 😒😒😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Naciales napisał:

Mi to to jakaś infekcja zrobiła się w pochwie 😱😭😭. Czy ja musze mieć jakiegoś pecha 😒😒😒

Ojeju też tak miałam miesiąc temu 😔 chodź szybko zeszła. Spokojnie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Ojeju też tak miałam miesiąc temu 😔 chodź szybko zeszła. Spokojnie będzie dobrze

No dzis juz jest lepiej. Myślę że juz jutro zaczniemy coś działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jeśli któraś nie może zajsć w ciążę, to zróbcie sobie post dąbrowskiej. Ja 16 lat nie mogłam zajść. Post zrobiłam ze względów zdrowotnych, z myślą o moich guzach, o tarczycy, bo o ciąży nawet nie marzylam bo wiedziałam, że cudów nie ma. A jestem obecnie w 18tc. Potem dowiedziałam się, że niektóre kobiety zachodzą w ciążę nawet jeszcze w trakcie postu. Inne za któryms z rzędu postem, ale w końcu udaje się nawet tam, gdzie już nie ma nadziei. Myślę, że moze warto spróbować. Decyzja w kazdym razie do rozważenia. 

Trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naciales napisał:

A ty jak tam ? 😃😃

A narazie jest okej 😅 z moim już lepiej narazie pilnuje by wszystkie lekarstwa brał 😂 ale on jak dziecko jak niedobre to nie chce brać 😂 ma temperature 37,3 i lekki latarek a leży jak by miał umierać.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

A narazie jest okej 😅 z moim już lepiej narazie pilnuje by wszystkie lekarstwa brał 😂 ale on jak dziecko jak niedobre to nie chce brać 😂 ma temperature 37,3 i lekki latarek a leży jak by miał umierać.😂

Hahaha jak to typowy facet 🤣🤣🤣🤣😂. No my juz zaczęliśmy działać dzis 13 dzien. Ciagle przyglądam się jak ten śluz. I jak narazie zaobserwowałam ze jak mi się okres skoczył to miałam sucho potem mi sie zrobił tak lepkki a teraz mam taki troche lepkki ale bardzej wodnistym. Hmmm ciekawe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naciales napisał:

Hahaha jak to typowy facet 🤣🤣🤣🤣😂. No my juz zaczęliśmy działać dzis 13 dzien. Ciagle przyglądam się jak ten śluz. I jak narazie zaobserwowałam ze jak mi się okres skoczył to miałam sucho potem mi sie zrobił tak lepkki a teraz mam taki troche lepkki ale bardzej wodnistym. Hmmm ciekawe 

Więc działaj bo to pewnie to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Więc działaj bo to pewnie to hehe

No działałam tylko dzis juz mam taki białawy ale jeszcze wodnisty zaczynam sie po woli martwić ze cos jest nie tak 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Naciales napisał:

No działałam tylko dzis juz mam taki białawy ale jeszcze wodnisty zaczynam sie po woli martwić ze cos jest nie tak 😒

Nie martw się na zapas jak będziesz się martwić to wiesz co będzie 😅 nie nastawiaj się nie martw się a będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Nie martw się na zapas jak będziesz się martwić to wiesz co będzie 😅 nie nastawiaj się nie martw się a będzie dobrze

No wiem wiem  ale musze powiedzieć że tym cyklu juz tak na spokojnie. Jakos az tak bardzo o tym nie myślę. Tylko wiadomo ten śluz mi trochę nie daje spokoju ale staram się jakoś nie myśleć. Jakos ci powiem ze przeszła mi tak ekscytacja mimo ze sie staramy. Wiec jak przyjdzie miesiączka to może nie będzie az mi tak smutno jak ostatnio 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Naciales napisał:

No wiem wiem  ale musze powiedzieć że tym cyklu juz tak na spokojnie. Jakos az tak bardzo o tym nie myślę. Tylko wiadomo ten śluz mi trochę nie daje spokoju ale staram się jakoś nie myśleć. Jakos ci powiem ze przeszła mi tak ekscytacja mimo ze sie staramy. Wiec jak przyjdzie miesiączka to może nie będzie az mi tak smutno jak ostatnio 😀😀

No powiem ci że mam to samo wgle nie myślę. Jak narazie to się również przeziębiłam boli mnie gardło i kaszel jak w studni haha a tak to czuję się db haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2020 o 20:46, Śliweczka123 napisał:

Witam. Na pierwszym żucie chciała bym prosić o zrozumienie oraz by nie śmiać się ze mnie 😔. Więc napiszę tak,  staram się o dzidziusia współżylam z partnerem 3, 2 oraz 1 dnia  przed owulacjąjakoś 2 dni po owulacji czuje jak mi pulsuje w podbrzuszu od czasu do czasu oraz kilka razy miałam delikatne kłucie jajnika. Więc tu moje pytanie brzmi czy mogło dojść do zapłodnienia i jest szansa że jestem w ciąży czy to tylko objawy po owulacji czy tak miałyście kiedyś?Proszę odpowiedzieć szczerze że zrozumieniem mnie bo po to istnieje ta strona by się doradzić a jestem ciekawa czy tak ktoś kiedyś miał podobnie jak ja. Proszę okazać zrozumienie i nie szydzić ze mnie i się nie śmiać 😥 chodź wiem że to beznadziejne pytanie na miarę 10 lat.😥

.

Ja nie.

 W ogole nie czaje tej potrzeby marnowania sobie zycia jakims tam bOMbelikem.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

No powiem ci że mam to samo wgle nie myślę. Jak narazie to się również przeziębiłam boli mnie gardło i kaszel jak w studni haha a tak to czuję się db haha

No to się kuruj musisz być zdrowa 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Śliweczka123 napisał:

Oj muszę hahah. Myślę że do jutra mi przejdzie

No oby tak bylo.😀😀 Ja dzis mam 16 dzien. Wczoraj sie staraliśmy wiec dzis sobie odpuściliśmy wiec może jutro. No zobaczymy czy cos z tego wyjdzie haha😂😂😂😂 Mi jest ciezko ci powiem określić kiedy by mogła być ta owu bo mam dość dlugie te cykle 31/32 a ostanio to juz wgl 36 dni wiec prawdopodobne mialam cykl bezowulacyjny. Bo wlasnie czytałam ze nie mogą być za krótkie ani za długie cykle hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Naciales napisał:

No oby tak bylo.😀😀 Ja dzis mam 16 dzien. Wczoraj sie staraliśmy wiec dzis sobie odpuściliśmy wiec może jutro. No zobaczymy czy cos z tego wyjdzie haha😂😂😂😂 Mi jest ciezko ci powiem określić kiedy by mogła być ta owu bo mam dość dlugie te cykle 31/32 a ostanio to juz wgl 36 dni wiec prawdopodobne mialam cykl bezowulacyjny. Bo wlasnie czytałam ze nie mogą być za krótkie ani za długie cykle hahah

Ojoj no cóż no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Śliweczka123 napisał:

Ojoj no cóż no ale zobaczymy

Otóż to zobaczymy co to bedzie 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Ojoj no cóż no ale zobaczymy

Dzis zauważyłam ciągnący śluz wiec chyba wszystko jest ok. To teraz czekamy do miesiączki i zobaczymy co to bedzie 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Naciales napisał:

Dzis zauważyłam ciągnący śluz wiec chyba wszystko jest ok. To teraz czekamy do miesiączki i zobaczymy co to bedzie 😀😀😀

Ciągnący śluz oznacza dni płodne i owulację w tych dniach największa szansa na zajście w ciążę więc w tych dniach można próbować najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliweczka123 napisał:

Ciągnący śluz oznacza dni płodne i owulację w tych dniach największa szansa na zajście w ciążę więc w tych dniach można próbować najlepiej.

Tak tak wiem staranko było. Robimy mniej więcej co 2 dzien. No zobaczymy moze cos tam nam pyknie. A ty jak sie czujesz? Juz lepiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Naciales napisał:

Tak tak wiem staranko było. Robimy mniej więcej co 2 dzien. No zobaczymy moze cos tam nam pyknie. A ty jak sie czujesz? Juz lepiej? 

Dużo lepiej to trwało zaledwie 1 dzień a teraz jak nowo narodzona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Śliweczka123 napisał:

Dużo lepiej to trwało zaledwie 1 dzień a teraz jak nowo narodzona 

No to super. 😃😃😃. Ja narazie sie dobrze czuję tez 😀🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Śliweczka123 napisał:

To najważniejsze 😅

A ty jak tam starania są w tym cyklu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×