Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
julia229

Brak orgazmu podczas seksu.

Polecane posty

Mam problem, ponieważ kochając się z chłopakiem nie potrafię dostać orgazmu,czasami mi się uda ale tylko wtedy kiedy jestem na górze.Jest mi przyjemnie kiedy to robimy,on mnie dotyka i robi minetkę, ale nie na tyle żeby dojść,a bardzo bym chciała tego,kiedy on jest we mnie. Co do chłopaka dochodzi często,a ja zazwyczaj tylko wtedy kiedy się masturbuje. Co polecacie zrobić żeby dostać orgazm podczas seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, julia229 napisał:

 Co polecacie zrobić żeby dostać orgazm podczas seksu ?

powinien stymulować twoją łechtaczkę.Jeśli dojdzie wcześniej powinien zrobić to po swoim orgazmie tak abyś też osiągnęła. Nie zawsze daje się osiągnąć orgazm razem. Pokaż mu jak się masturbujesz to pomoże mu dowiedzieć się jak ma ciebie stymulować. NIe zawsze kobieta dochodzi podczas stosunku czyli stymulacji pochwowej ale zawsze może dojść poprzez stymulację łechtaczki. NIc w tym złego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trening miesni Kegla czyni cuda, niedoceniany przez polki, a to najlepszy lek na udany seks

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od pozycji, dla mnie akurat na jeźdźca też jest gwarancją orgazmu. Inne wymagały ......dopracowania 😉

Ważne żeby nie podchodzić do tego zbyt technicznie, czerpać przyjemność z seksu, a nie za wszelką cenę skupiać się na osiągnięciu orgazmu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Omen
35 minut temu, julia229 napisał:

Mam problem, ponieważ kochając się z chłopakiem nie potrafię dostać orgazmu,czasami mi się uda ale tylko wtedy kiedy jestem na górze.Jest mi przyjemnie kiedy to robimy,on mnie dotyka i robi minetkę, ale nie na tyle żeby dojść,a bardzo bym chciała tego,kiedy on jest we mnie. Co do chłopaka dochodzi często,a ja zazwyczaj tylko wtedy kiedy się masturbuje. Co polecacie zrobić żeby dostać orgazm podczas seksu ?

Bez zbędnego pitolenia.

Niech on cię zmasturbuje a jak i to mu nie wyjdzie to next please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kajkosz napisał:

trening miesni Kegla czyni cuda, niedoceniany przez polki, a to najlepszy lek na udany seks

Tak i facet też zadowolony 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z reguły chyba kobietom trudniej dojść niż facetom, ale są też takie, którym nietrudno

porada, którą usłyszysz, może pomóc, ale może też ci nie pomóc

nikt nie podpowie ci nic nowego, praktycznie wszystkie porady można by streścić do nastawienia i urozmaicenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, zandalee-70@o2.pl napisał:

 

 masturbowałaś bo to może być przyczyną twojego problemu.

chyba nie. Specjaliści dowodzą, że kobiety, które się masturbują częściej i lepiej uzyskują orgazm z partnerem niż te, które nie są rozbudzone. Wyjątek stanowią te, które masturbują się w nietypowy sposób - np. poprzez strumień wody z prysznica albo zaciskanie ud - to wówczas takie przyzwyczajenie może być przeszkodą ale z tego, co ona pisze to masturbuje się "normalnie" przez stymulację łechtaczki dłonią. I podobnie powinien starać się też zaspokajać ją jej partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×