Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fatsecret

Odchudzanie 2020 dla zdrowia - liczenie kcal

Polecane posty

Hej, odchudzam się z przerwami od dłuższego czasu. Zaczynałam z wagą 93,5 kg - aktualnie ważę 78-79 kg. Nadal nie czuję się ze sobą najlepiej, ale powoli dążę do celu. ☺️

Zawsze dobrze wyglądałam ważąc 65 kg, więc tak naprawdę do tej wagi dążę, ale nie obrażę się jeśli schudnę więcej 🙂  Generalnie chcę schudnąć głównie po to, aby odciążyć stawy, poprawić kondycję i zadbać o swoje zdrowie, ale oczywiście wygląd i samopoczucie jest równie ważne 🙂 
 

Liczę kcal i tak naprawdę jem to, co lubię. Staram się ograniczać słodycze, ale raz na jakiś czas sobie je wliczam w bilans kaloryczny. Staram się też jeść przynajmniej 1-1,5g białka na 1 kg masy ciała. 
 

Ktoś chce się wspólnie odchudzać?
Napisz coś o sobie, z jaką wagą startujesz, jaki masz cel, jaka dieta itp. 🙂 

Może macie jakieś ulubione produkty sklepowe np. z dużą ilością białka, którymi warto się podzielić? Albo coś na szybko ze sklepu, gdy nie ma się czasu bo jest się cały dzień zabieganym na mieście?

Dzielmy się tutaj wszystkim nt. odchudzania 😊

 

Buuuuziaki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do liczenia kalorii polecam appkę fitatu - pomogła mi bardzo w osiągnięciu wymarzonej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dołączam się do was. 
Też planuję schudnąć i polepszyć jędrność skóry, bo z tym u mnie kiepsko.
Razem zawsze łatwiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja również korzystałam z aplikacji do liczenia kalorii, ale niestety mi to nie do końca wychodziło, bo nie wiedziałam dokładnie jak sobie te posiłki komponować, jestem totalnym laikiem😅
Teraz mam dietę od labonitafit z odpowiednio dopasowaną ilością spożywanych kalorii ale też czasami sobie zapisuję co zjadłam, zwłaszcza w niedzielę, jak rezygnuję z jakiegoś posiłku na rzecz tzw. "cheat meal" 😃 kontroluję, czy zmieściło się to w moim dziennym zapotrzebowaniu, bo szkoda by było zaprzepaścić to co już osiągnęłam dzięki diecie i ćwiczeniom z platformą, a ciężko mi było się w ogóle zabrać do zdrowego trybu życia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2020 o 15:34, KaskaZ napisał:

Do liczenia kalorii polecam appkę fitatu - pomogła mi bardzo w osiągnięciu wymarzonej wagi

a ja tam wole stronę ilewazy.pl 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam VitaScale:)

Nie mam pojęcia ile ważę, bo jedynie pomiary robię;) wagą wolę się nie dobijać, bo czasami wydaje się to dużo, a po kimś zupełnie tego nie widać.

Ale w sumie mieszcze się w ...enkę, która ostatni raz była dobra z 10 lat temu😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×