Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BeaBea

On i ja i pół świat

Polecane posty

Dzień dobry, sytuacja banalna. Poznałam go 2 lata temu, próbowałam z nim być, kłamał, były inne kobiety. Rozstaliśmy się na jakies pół roku, potem 2 tygodnie sklejania, weekend kiedy nie mogłam się do niego dodzwonić, czyli ten sam schemat co dawniej i przez rok żadnego kontaktu, zablokowałam go. Po nowym roku czyściłam tel z niepotrzebnych numerów, wyrzuciłam też jego. Zaczął się odzywać. Raczej nie mam złudzeń. Jemu chodzi o seks. Na pewno z kimś jest, ostatnio z b. młodą dziewczyną, ale nie tylko z nią. Dwie inne się zdzwoniły i spotkały i zrobiły mu wielka awanturę.  Teraz pytanie. Jak takiego faceta rozwalić, psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Ale ja nie chcę się mścić, ani urządzać awanturek, to nic nie da. Chcę rozwalić jego światek. Rozważam np. umówienie się na otwarty związek - nie wiem czy dam rady, ale może przestanie być intratne jak będzie oficjalne, odkryte. Albo, żeby chociaż przestał kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce go rozwalić, a nie zniszczyć, to różnica. Jestem dobra Samarytanka, uratuje go przed aids, złymi kobietami, zmarnowanym zyciem, itp. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Działka napisał:

Może zajdź z nim w ciążę? 

Pomysł spalony, jedna juz tak zrobiła. Nic to nie dało.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BeaBea napisał:

Pomysł spalony, jedna juz tak zrobiła. Nic to nie dało.

Nie przejął się czy się nie nabierze na drugą ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dziewczyna_złota napisał:

Zajmij się czymś innym..

O nim zapomnij i nie reaguj na zaczepki...

Zawsze pytaj się siebie: co mi to da? A tego typu akcja nie da nic dobrego.

Dlaczego twierdzisz, że nic nie da? On jest uroczym facetem. Juz się odezwałam. Wychodzimy do dobrych restauracji, wernisaże, kino. Inaczej siedziałabym w domu, no, może nie zawsze.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Działka napisał:

Nie przejął się czy się nie nabierze na drugą ciążę?

Bardzo sie pilnuje, a poza tym nie chce już mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BeaBea napisał:

Dlaczego twierdzisz, że nic nie da? On jest uroczym facetem. Juz się odezwałam. Wychodzimy do dobrych restauracji, wernisaże, kino. Inaczej siedziałabym w domu, no, może nie zawsze.

Uroczy facet z wieloma kobietami... hm... która by się oparła 😂

Dziewczyno, na mój gust oczywiście, poszukaj mężczyzny dla którego byłabyś całym światem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BeaBea napisał:

Bardzo sie pilnuje, a poza tym nie chce już mieć dzieci.

Cwaniak jednym słowem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dziewczyna_złota napisał:

Uroczy facet z wieloma kobietami... hm... która by się oparła 😂

Dziewczyno, na mój gust oczywiście, poszukaj mężczyzny dla którego byłabyś całym światem.

 

Co się wyśmiewasz? Zazdrościsz jej tych wszystkich wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dziewczyna_złota napisał:

Uroczy facet z wieloma kobietami... hm... która by się oparła 😂

Dziewczyno, na mój gust oczywiście, poszukaj mężczyzny dla którego byłabyś całym światem.

 

A żebyś wiedziała, ze żadna mu sie nie opiera. A na tego co piszesz czekam, ale w międzyczasie moge nie tracic czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Działka napisał:

Niechcący.

Ma dzieci dorosłe i właśnie bardzo małe. Ja tez mam dzieci. Ani on ani ja nie chcemy dzieci. On sie boi, że znowu ktoś go wrobi. Dla dzieci jest super. Z tą od małego dziecka wciąż ląduje w sądzie, bo jej mało, choc płaci duże alimenty i małą wszędzie zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BeaBea napisał:

A żebyś wiedziała, ze żadna mu sie nie opiera. A na tego co piszesz czekam, ale w międzyczasie moge nie tracic czasu.

Powinszować facetowi uroku 😁

Rób jak uważasz, lecz moje zdanie jest takie, że jeżeli to babiarz, to szkoda czasu, jak Ty mu nie wystarczyłaś, to za chwilę będzie ponownie...

A wyjść gdziekolwiek możesz z kumpelką i wtedy masz szansę na poznanie kogoś wartościowego...

Edytowano przez Dziewczyna_złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BeaBea napisał:

A żebyś wiedziała, ze żadna mu sie nie opiera. A na tego co piszesz czekam, ale w międzyczasie moge nie tracic czasu.

Powinszować facetowi uroku 😂

Rób jak uważasz, lecz moje zdanie jest takie, że jeżeli to babiarz, to szkoda czasu, jak Ty mu nie wystarczyłaś, to za chwilę będzie ponownie...

A wyjść gdziekolwiek możesz z kumpelką i wtedy masz szansę na poznanie kogoś wartościowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki. To po co chcesz się mścić? Dzieci masz i swoje życie, itp. Wytłumacz o co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BeaBea napisał:

Ma dzieci dorosłe i właśnie bardzo małe. Ja tez mam dzieci. Ani on ani ja nie chcemy dzieci. On sie boi, że znowu ktoś go wrobi. Dla dzieci jest super. Z tą od małego dziecka wciąż ląduje w sądzie, bo jej mało, choc płaci duże alimenty i małą wszędzie zabiera.

Duża z Ciebie kobietka, A życie nie znasz... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinszować facetowi uroku 

Rób jak uważasz, lecz moje zdanie jest takie, że jeżeli to babiarz, to szkoda czasu, jak Ty mu nie wystarczyłaś, to za chwilę będzie ponownie...

A wyjść gdziekolwiek możesz z kumpelką i wtedy masz szansę na poznanie kogoś wartościowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dziewczyna_złota napisał:

Duża z Ciebie kobietka, A życie nie znasz... ech

Ale co chcesz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Działka napisał:

Oki. To po co chcesz się mścić? Dzieci masz i swoje życie, itp. Wytłumacz o co chodzi. 

Toż napisałam, że nie chcę się mścić!!!! Chcę zmienic bieg rzeki. Chcę odkryć jego motywacje  izmienic świat wewnętrzny, żeby go juz nie "grzały" wciąż nowe ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, BeaBea napisał:

Ja chce go rozwalić, a nie zniszczyć, to różnica. Jestem dobra Samarytanka, uratuje go przed aids, złymi kobietami, zmarnowanym zyciem, itp. Hehehe

O to to , wlasnie mi się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×