Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hedorivka

Jak byłam w związku to czułam spokój i motywację

Polecane posty

Czułam się ważna i kochana. Uprawiałam sport żeby być ładna chociaż trochę, kupowałam fajne ubrania, rozwijałam się, czułam że wszystko jest bliżej do tego jak być powinno. Wiem że tak nie powinno być. Ale tak właśnie było.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, .🌀, napisał:

Nie potrzeba 2giej osoby zeby tak sie czuc. To rob teraz to co robilas wtedy i cyk.

Tak właśnie powinnam ale nie mogę się zmotywować. Na logikę wszystko wiem a nie mam siły wstać z łóżka tylko leże cały dzien, oglądam seriale, nacinam sobie skórę, objadam się a potem wymiotuje. Biorę leki, chodzę do lekarza, do psychologa, do psychiatry, rozmawiam z przyjaciółmi a i tak co chwila spdadam na dno. Już nie wiem co mam więcej robić. Nie widzę dla siebie nadziei na bycie szczęśliwa. Jestem stara, brzydka i jest tylko coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nic nieświadomy jestem co to stały związek i szukam od innych informacji. W ten sposób czy pomogło bycie z kimś jednak coś chyba lepiej 😎?

Tobie było.

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, .🌀, napisał:

Nie potrzeba 2giej osoby zeby tak sie czuc. To rob teraz to co robilas wtedy i cyk.

Dokładnie. Autorko, takich rzeczy nie robi się dla kogoś tylko dla siebie. Rozumiem, że kobieta naturalnie chce być atrakcyjna dla swojego mężczyzny, ale nie powinien on być motorem napędowym dla Twoich działań. Osobiście nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy tak desperacko chcą się innym przypodobać. Wiesz... przypominasz mi moją dobrą koleżankę. Ona jest atrakcyjną, lubianą dziewczyną, która ma powodzenie u facetów. Ale mimo to, nie udaje jej się stworzyć poważnego związku, który byłby dłuższy niż rok. Jest tak dlatego, że gdy już się zaangażuje, to nie ma swojego życia tylko całkowicie podporządkowuje się partnerowi. Paradoksalnie, jest to dla facetów na dłuższą metę męczące i kończą z nią relacje. Staje się takim bluszczem. Sama kiedyś przyznała mi się po pijaku, że ona nie potrafi być sama. W gruncie rzeczy to jej współczuje, bo ciągle popełnia te same błędy i nic do niej nie trafia. Ale ja na siłę nikomu pomagać nie będę 🙂 Zmierzam do tego, że trzeba się nauczyć być szczęśliwą sama ze sobą a partner powinien być tylko ubarwieniem Twojego życia a nie jego sensem. Pomyśl nad tym 🙂 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .🌀, napisał:

Wpisz w google rozwoj osobisty, psychoterapia. Rozwijaj wiedze z zakresu psychoterapii zeby sama sie uzdrowic. Jak nie dasz rady sama to rozwal system i sama zostan psychoterapeutka. 

Psychiatria daje tylko leki ktore szkodza na reszte rzeczy. Idz na mocną psychoterapie skoro sama nie mozesz wrocic do siebie. Okres odnowy i odzdrowienia moze trwac latami. Ale pamietaj wszystko  jest mozliwe a czlowiek jest kowalem swojego losu.

 

Jedna rada: skupiaj sie na rzeczach pozytywnych energia podaza za uwaga.

Jesteś bardzo mądrą i dobrą osobą. Nie wiem co robisz na tym forum dla wykolejeńców ale dziękuję. Dodajesz mi sił.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, smooth333 napisał:

A gdzie tak chodzisz do tych lekarzy skoro teraz wszyscy udzielają teleporad? 😄 

A wcale że nie..

Można się też umówić choć to trudne no ustawa tarczy 4.0 lekarze muszą być na czuwania ale ogólnie to są.🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AmidaButsu napisał:

A nic nieświadomy jestem co to stały związek i szukam od innych informacji. W ten sposób czy pomogło bycie z kimś jednak coś chyba lepiej 😎?

Tobie było.

Na minus to że nie był dla mnie do końca dobry, że mi wypominał że mu się nie podobam, i że mnie zostawił i potem mówił przyjacielowi że mu się nie podobałam co mnie jeszcze zdolowalo bardziej. A na plus że coś jednak przeżyłam, że jak byliśmy razem to potrafił być słodki i patrzył mi tak w oczy jakbym była najważniejsza na świecie. Wolę chyba że coś przeżyłam jakimś cudem. Że chociaż na chwilę przystojny i inteligentny chłopak zwrócił na mnie uwage

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Hedorivka napisał:

Czułam się ważna i kochana. Uprawiałam sport żeby być ładna chociaż trochę, kupowałam fajne ubrania, rozwijałam się, czułam że wszystko jest bliżej do tego jak być powinno. Wiem że tak nie powinno być. Ale tak właśnie było.

a teraz co? czujesz się jak gòwno jako następna z milionów singielek?

Edytowano przez zbanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie. Autorko, takich rzeczy nie robi się dla kogoś tylko dla siebie. Rozumiem, że kobieta naturalnie chce być atrakcyjna dla swojego mężczyzny, ale nie powinien on być motorem napędowym dla Twoich działań. Osobiście nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy tak desperacko chcą się innym przypodobać. Wiesz... przypominasz mi moją dobrą koleżankę. Ona jest atrakcyjną, lubianą dziewczyną, która ma powodzenie u facetów. Ale mimo to, nie udaje jej się stworzyć poważnego związku, który byłby dłuższy niż rok. Jest tak dlatego, że gdy już się zaangażuje, to nie ma swojego życia tylko całkowicie podporządkowuje się partnerowi. Paradoksalnie, jest to dla facetów na dłuższą metę męczące i kończą z nią relacje. Staje się takim bluszczem. Sama kiedyś przyznała mi się po pijaku, że ona nie potrafi być sama. W gruncie rzeczy to jej współczuje, bo ciągle popełnia te same błędy i nic do niej nie trafia. Ale ja na siłę nikomu pomagać nie będę 🙂 Zmierzam do tego, że trzeba się nauczyć być szczęśliwą sama ze sobą a partner powinien być tylko ubarwieniem Twojego życia a nie jego sensem. Pomyśl nad tym 🙂 

Dzięki za wartościową odpowiedź. Ja jestem więcej sama niż z kimś i na pewno nie jestem ładna jak Twoja przyjaciółka. Nie umiem żyć już chyba. Ludzie mnie męczą ale ich potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Hedorivka napisał:

Tak właśnie powinnam ale nie mogę się zmotywować. Na logikę wszystko wiem a nie mam siły wstać z łóżka tylko leże cały dzien, oglądam seriale, nacinam sobie skórę, objadam się a potem wymiotuje. Biorę leki, chodzę do lekarza, do psychologa, do psychiatry, rozmawiam z przyjaciółmi a i tak co chwila spdadam na dno. Już nie wiem co mam więcej robić. Nie widzę dla siebie nadziei na bycie szczęśliwa. Jestem stara, brzydka i jest tylko coraz gorzej

już jesteś zjébana psychicznie, nie ma ratunku

Edytowano przez zbanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zbanowany napisał:

a traz co? czujesz się jak gòwno jako następna z milionów singielek?

Nie chodzi o bycie singlem tylko oto że jestem paskudna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Nie chodzi o bycie singlem tylko oto że jestem paskudna 

w jaki sposób paskudna? ryj jak koń? doopa jak garaż? poważna nadwaga? hoojowy charakter? chlasz? kopcisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, zbanowany napisał:

w jaki sposób paskudna? ryj jak koń? doopa jak garaż? poważna nadwaga? hoojowy charakter? chlasz? kopcisz? 

Mam nieładne rysy twarzy, nieproporcjonalna budowę ciała zupełnie.. charakter jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, smooth333 napisał:

I pewnie też smierdzi ci z ryja od tych petów. 

Nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hedorivka napisał:

Nie pale

Twoje zdjęcie to jesteś ładna masz nisko samoocenę. dlaczego tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zbanowany napisał:

przyślij mi foto na priv bo aż nie wierze że jest tak jak mówisz

pozatym wygląd to nie wszystko, nadrabiaj techniką, masz większe szanse na faceta niż laska 10/10 która jest tylko wykorzystywana jak zabawka

Nie wysyłam zdjęć bo mam paranoję że może się jednak znamy. Nie jest bardzo źle ale jest zle

Edytowano przez Hedorivka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBambi napisał:

No i? Ciesz się ze się nie urodziłaś na Filipinach i nie musiałaś zaprdalac przez dżunglę do szkoły. Poszukaj sobie równie zaburzonego mężczyznę a nie celuj w tych z wyższej polki. Problemy z dupy albo trolling. 

Wiadomo że są ludzie którzy mają gorzej ale ja znam mnóstwo ładnych, proporcji alnych dziewczyn które mogą cieszyć się życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Piotr* napisał:

Twoje zdjęcie to jesteś ładna masz nisko samoocenę. dlaczego tak?

Nie moje zdjęcie a avatarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można tak bardzo uzależnić swoje własne 'ja' od drugiej osoby? Naprawdę chcesz żeby jakiś fiu't był wyznacznikiem Twojej wartości? 🤨 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hedorivka napisał:

Nie wysyłam zdjęć bo mam paranoję że może się jednak znamy. Nie jest bardzo źle ale jest zle

nie znamy się, wyślij zdjęcie budowy ciała, bez głowy jak ci to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Wiadomo że są ludzie którzy mają gorzej ale ja znam mnóstwo ładnych, proporcji alnych dziewczyn które mogą cieszyć się życiem

Jest też dużo mało urodziwych którzy też się mogą cieszyć życiem... ale dobra takie gadanie i tak nic tu nie da : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets napisał:

Jak można tak bardzo uzależnić swoje własne 'ja' od drugiej osoby? Naprawdę chcesz żeby jakiś fiu't był wyznacznikiem Twojej wartości? 🤨 

człowiek to nie wyspa, drugi człowiek potrzebny normalnym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zbanowany napisał:

nie znamy się, wyślij zdjęcie budowy ciała, bez głowy jak ci to przeszkadza

Ładna dziewczyna, której i Twoja ocena nic tu nie zdziała : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets napisał:

Jak można tak bardzo uzależnić swoje własne 'ja' od drugiej osoby? Naprawdę chcesz żeby jakiś fiu't był wyznacznikiem Twojej wartości? 🤨 

Nie chce ale ja całe życie jestem odrzucana bo jestem g...wnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBambi napisał:

A ty co szukasz frajerki do faperskich jotpegow. Paszol won. 

ty tępa strzało, nie pytam o gołą fotke ty zboczona foko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Nie chce ale ja całe życie jestem odrzucana bo jestem g...wnem

chce to zobaczyć, dawaj coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zbanowany napisał:

nie znamy się, wyślij zdjęcie budowy ciała, bez głowy jak ci to przeszkadza

Nie wysle. Za duże ryzyko. Uwierz że jest słabo naprawdę. Z

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×