Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
weeru

Olfaktoria kocha zwierzęta, ale...

Polecane posty

"Jak mozesz kochac zwierzeta jak jesz schabowego i nosisz skore" jest troche jak "jak mozesz kochac ludzi jak nie oddajesz pol wyplaty na glodne dzieci w Afryce" :d Ja jestem zdania ze jak zwierze jest martwe, to niewykorzystanie jego zwlok bedzie marnotrastwem. Weganie i tak nie zatrzymaja produkcji miesa, produkt i tak będzie. A psy czy koty domowe musza cos jesc 😉 

jestem przeciwna zabijaniu zwierzat na futra, bo ich miesa sie nie wykorzysta. Ale jesli skora to odpad przy produkcji? Why not.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale prawdę pisałyśmy o drwieniu z Magdy sapawce Olfy na schodach i zupie pomidorowej. Nie wiem dlaczego poleciał.

Powtórzę Magda chodzi do Vidkaca jak Olfa po pomidorówkę.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Magda Ant. - nie mój styl, nawet nie mój typ urody, ale kobieta ma w sobie coś, co przyciąga. Przeglądając jej insta byłam ciekawa co zobaczę dalej. Nie mam tego odruchu przy Olfie.

Pamiętacie jeszcze Lizard?  🤥🤭 Tak bardzo przypominała mi Olfę!  Nawet potrafiła "znęcać" się nad nią, jak sama Dorcia nad nieudacznikami na etacie. Obie miały taaakie wizje na przyszłość i projekty. A czego się doczekałyśmy..?

Pewnie obie robią karierę na Tik Toku 🤣

Jaka Magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Braknicka napisał:

Ale prawdę pisałyśmy o drwieniu z Magdy sapawce Olfy na schodach i zupie pomidorowej. Nie wiem dlaczego poleciał.

Powtórzę Magda chodzi do Vidkaca jak Olfa po pomidorówkę.

Lepiej bym tego nie ujęła. Olfa nie dorasta do pięt magdzie. I nie, nie jestem jej fanką ale przy takich osobach, prawdziwie zamoznych wychodzi jaka z Dorotki wciąż jest biedna dziewczynka z kaniowa. Magda jak chce się odprężyć to idzie popływać łódką, popić moeta, a olfa kupuje mrożony Hortex i choye. Myślę, że te przytyki we vlogu były tylko i wyłącznie z powodu zawiści. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej beczki - Olfa mogłaby podawać źródła tych danych, które umieszcza w postach na IG 🙄  (Żeby nie było - chętnie bym jej o tym napisała, ale dopiero co założyłam nowe konto, żeby móc ją podglądać, bo oczywiście na starym mam dostałam od niej bana za nic 2 lata temu xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam stories, ona naprawdę spędza sylwestra z 4 paczkami zupy Hortex i kartonem choyi. 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grubababa napisał:

Lepiej bym tego nie ujęła. Olfa nie dorasta do pięt magdzie. I nie, nie jestem jej fanką ale przy takich osobach, prawdziwie zamoznych wychodzi jaka z Dorotki wciąż jest biedna dziewczynka z kaniowa. Magda jak chce się odprężyć to idzie popływać łódką, popić moeta, a olfa kupuje mrożony Hortex i choye. Myślę, że te przytyki we vlogu były tylko i wyłącznie z powodu zawiści. 

Zgadzam się, przepaść miedzy nimi jest ogromna. I niestety nie wynika z różnicy wieku. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KlipT napisał:

Zgadzam się, przepaść miedzy nimi jest ogromna. I niestety nie wynika z różnicy wieku. 

A ta magda ile ma lat a ile olfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Julcia💖 napisał:

A ta magda ile ma lat a ile olfa?

Olfa jakos 35 a magda jest po 40, ale dokladnie nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, zielonaglinka napisał:

Olfa jakos 35 a magda jest po 40, ale dokladnie nie kojarze.

O kurde olfa ma 35 . Myslalam ze ma 27 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Braknicka napisał:

Dorotka kupiła swojemu psiakowi suchą karmę, a potem sie dziwi, ze choruje.

Szczerze mówiąc, to sposób w jaki traktuje zwierzaki, szczególnie po tym jak piszczała o tym, że TAKI zwierz powinien kosztować znacznie więcej, doprowadza mnie do białej gorączki. Bo właśnie koszty utrzymania, a nie cena zakupu, sprawia, że kot czy pies, to rodzaj dobra luksusowego. Innymi słowy zakup zwierząt to kolejny krok poprzedzony słynnym, olfowym, "solidnym riserczem". 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zielonaglinka napisał:

Filtry na IG robia swoje, prawda? 😉

Chodzi tez o sposob bycia. Po 35 latce spodziewalabym sie wiecej madrosci.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Julcia💖 napisał:

Chodzi tez o sposob bycia. Po 35 latce spodziewalabym sie wiecej madrosci.

Przeciez ona jest najmadrzejsza, reszta to nieudacznicy 🤔😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Braknicka napisał:

Dorotka kupiła swojemu psiakowi suchą karmę, a potem sie dziwi, ze choruje.

Czy nasz wątek został skasowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Braknicka napisał:

Silna jednostka nie wytrzymała kolejny raz...

Kolejny raz załamała się pod ciężarem ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale LV wysłał je szampana na prezent to się cieszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Olfic napisał:

Ale LV wysłał je szampana na prezent to się cieszy 

Olfa zapewne myslala, ze znajdzie tam jakies cudo, a tam tylko czekoladki, szampan i pare

probek perfum 😂  
 

Szczesliwego Nowego Roku 🥳🥂

Edytowano przez zielonaglinka
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo Zdrówka Dziewczyny, Spełnienia Marzeń 😘

Tobie Dorotko mniej nerwów i więcej dystansu dla własnej osoby bo komentujemy to co sama wrzucasz, a potem zgłaszasz wątki do usunięcia. A i zdrówka i nieco lepszej kondycji bo ja po ciazy z dodatkowymi kilogramami mniej sapie przy wchodzeniu po schodach niz Ty. 

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, zdrowia i trzeźwości w osądach. Bo tematów do gadania to raczej nam nie zabraknie 😉

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×