Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
weeru

Olfaktoria kocha zwierzęta, ale...

Polecane posty

3 godziny temu, Braknicka napisał:

Dużo Zdrówka Dziewczyny, Spełnienia Marzeń 😘

Tobie Dorotko mniej nerwów i więcej dystansu dla własnej osoby bo komentujemy to co sama wrzucasz, a potem zgłaszasz wątki do usunięcia. A i zdrówka i nieco lepszej kondycji bo ja po ciazy z dodatkowymi kilogramami mniej sapie przy wchodzeniu po schodach niz Ty. 

Pewnie jestes w...iona ze w 2021 nie bedzie juz 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Julcia💖 napisał:

Pewnie jestes w...iona ze w 2021 nie bedzie juz 500 plus

Nie potrzebuję nic od państwa, radzę sobie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

To ten sam troll w nowej odsłonie. Najlepiej ignorować. Ferie się kiedyś skończą 😉

Faktycznie, daję mu/jej bloka.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Braknicka napisał:

Faktycznie, daję mu/jej bloka.

Zuch dziewczyna! 

Dodatkowa godzinka snu na moj koszt dla tej Pani za rozsądne podejście! 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Julcia💖 napisał:

Zglaszam temat 😆

Siebie zglos 😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za, życzenia, wszystkim Kafeteriankom szczęścia, dystansu do siebie i własnego zdania. I złośliwości, bo to cecha ludzi inteligentnych podobno. 🍾🥂🍓

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, zielonaglinka napisał:

Olfa zapewne myslala, ze znajdzie tam jakies cudo, a tam tylko czekoladki, szampan i pare

probek perfum 😂  
 

Szczesliwego Nowego Roku 🥳🥂

Lepsze to niż info, że nie szukaja ambasadorów. Ciekawe jak ten gest odebrała Olfa. Może odesłała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Fela z Kaniowa napisał:

Olfa chyba jeszcze trzeźwieje, bo na IS posucha. Może faktycznie kupiła skrzynke Choyi. 

I wypiła sama a Janusz w tym

czasie bawił się w Zakopanem z kochanka 😛 tak mysle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Olfic napisał:

I wypiła sama a Janusz w tym

czasie bawił się w Zakopanem z kochanka 😛 tak mysle 

Raczej grał na kompie, a ona zamulała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Braknicka napisał:

Raczej grał na kompie, a ona zamulała.

Po wlaniu w siebie skrzynki choja to raczej przytulała się.. tzn słuchała szumu muszli.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy tik tok jak ona mówi xD inwyktus, azcarro... Jak zawsze perfekcjonizm 👌

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Grubababa napisał:

Nowy tik tok jak ona mówi xD inwyktus, azcarro... Jak zawsze perfekcjonizm 👌

😆 krótkie zdanie, a świetnie posługująca się jezykiem polskim powtórzyła dwa razy słowo popularnie.

Oj Dorotka jeszcze wiele musi sie nauczyć. Invictus pochodzi z łaciny i wypowiada się je tak jak jest napisane bez akcentu.

Azzaro to nie Azało Dorotko.

Zawsze mnie sciska jak ludzie mówią na skrót C.V. z angielskiego SiWi zamiast prawidlowo wypowiadać CeVau.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Braknicka napisał:

😆 krótkie zdanie, a świetnie posługująca się jezykiem polskim powtórzyła dwa razy słowo popularnie.

Zapomniała o codziennej lekturze słownika synonimów! 

Edytowano przez Sznurówka
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Braknicka napisał:

 

Zawsze mnie sciska jak ludzie mówią na skrót C.V. z angielskiego SiWi zamiast prawidlowo wypowiadać CeVau.

 

Oj fakt. Szczególnie, gdy superhiperkurłafullproseszjonalen haery  dzwonią z zaproszeniem na rozmowe i zaczynają od "Pani nam wysłała sivi" 

Pamięta, jak kiedyś zamiast ugryźć się w jęzor odpaliłam, ze owszem, wysyłałam cevau. Na to babka smutnym głosem stwierdziła, ze tylko sivi doszło. 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KlipT napisał:

Oj fakt. Szczególnie, gdy superhiperkurłafullproseszjonalen haery  dzwonią z zaproszeniem na rozmowe i zaczynają od "Pani nam wysłała sivi" 

Pamięta, jak kiedyś zamiast ugryźć się w jęzor odpaliłam, ze owszem, wysyłałam cevau. Na to babka smutnym głosem stwierdziła, ze tylko sivi doszło. 

 

Dla mnie si vi czy ce fał nie robi różnicy ale olfa jest tak żenująca z tym ynwyktus xD zastanawiam się co ona by miała do powiedzenia w rozmowie z osobą anglojęzyczną w czasach gdy dzieci w podstawówce uczą się angielskiego 🙂 coś mi się wydaje, że Olfa nawet po angielsku nie umiałaby się dogadać, nie mówiąc o innych językach obcych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na youtubie i instagramie dalej cisza. Myslalam ze ten wielki projekt będzie właśnie w nowy rok jako świeży początek ze zaskoczy wszyskich ale nie. Czyżby całkowicie zeszła ze sceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grubababa napisał:

Dla mnie si vi czy ce fał nie robi różnicy ale olfa jest tak żenująca z tym ynwyktus xD zastanawiam się co ona by miała do powiedzenia w rozmowie z osobą anglojęzyczną w czasach gdy dzieci w podstawówce uczą się angielskiego 🙂 coś mi się wydaje, że Olfa nawet po angielsku nie umiałaby się dogadać, nie mówiąc o innych językach obcych. 

Obstawiam coś jak: yhy, aha, jes, ofkorys, ju rajt.

Przyznaję bez bicia: gubię się. Tak po prostu, po ludzku, w gąszczu tych wszystkich nazw gubię się. Co autor miał na myśli, czy zainspirował się włochem czy francuzem.. Jednak od kogoś, kto kreci materiał oczekuję, ze jednak sprawdzi "szczegóły powstania" nazywy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doris, na przyszłość polecam ze słodkich win Primitivo di Manduria Dolce Naturale "Il Ritardatario". Kosztuje co prawda tyle co pięć butelek Twojej pseudojapońskiej siary, ale czuć luksus i wyglądać będziesz tak jakbyś się trochę znała na alkoholu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, aniaolania napisał:

Doris, na przyszłość polecam ze słodkich win Primitivo di Manduria Dolce Naturale "Il Ritardatario". Kosztuje co prawda tyle co pięć butelek Twojej pseudojapońskiej siary, ale czuć luksus i wyglądać będziesz tak jakbyś się trochę znała na alkoholu.

Primitivo ?! Moze jednak coś, co w nazwie ma ekskluzif? Lub choc premium 😉

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KlipT napisał:

Primitivo ?! Moze jednak coś, co w nazwie ma ekskluzif? Lub choc premium 😉

No fakt, primitivo przetłumaczy jako prymitywny. Dobra, to ja pójdę krok dalej w Twoich przemyśleniach i zaproponuje Doris Dorato. Prawie jak Dorota brzmi. Jest tanie, trzepie, a etykiete i kształt butelki ma niczym szampan. Może takie coś?😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KlipT napisał:

Jednak od kogoś, kto kreci materiał oczekuję, ze jednak sprawdzi "szczegóły powstania" nazywy 😕

Mówisz o lasce, która wypisywała do pracowników LV żeby podawali jej szczegóły dot. opisywanych torebek, a później w swoich profesjonalnych wpisach zdarzało jej się konsekwentnie niepoprawnie deklinować nazwy modeli, strzelając przy tym jeszcze błędy interpunkcyjne. Profesjonalizm! I zero lenistwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

Myśle, ze ta nazwa jest idealna, Dora będzie zadowolona 😄 

Jeszcze rozważałam wyjaśnienie jej czym jest moet, dlaczego nie jest to wybitny szampan i z dwojga w podobnej cenie lepiej pić Veuve Cliquot, ale myślę, że Dora tego nie pojmie w swoim ciasnym umyśle. W końcu moet to grupa lvmh, więc de facto LV, więc wg Dorotek tego świata luskusowy i genialny szampan. Spoiler alert, to (mówiąc kaniowską nomenklaturą), najgorszy jakościowo produkt z kategorii szampan. Veuve Doussot spróbój Dorotko, Bollinger posmakuj... ech

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, aniaolania napisał:

Jeszcze rozważałam wyjaśnienie jej czym jest moet, dlaczego nie jest to wybitny szampan i z dwojga w podobnej cenie lepiej pić Veuve Cliquot, ale myślę, że Dora tego nie pojmie w swoim ciasnym umyśle. W końcu moet to grupa lvmh, więc de facto LV, więc wg Dorotek tego świata luskusowy i genialny szampan. Spoiler alert, to (mówiąc kaniowską nomenklaturą), najgorszy jakościowo produkt z kategorii szampan. Veuve Doussot spróbój Dorotko, Bollinger posmakuj... ech

Spróbuj oczywiście. Wcześnie jest 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, aniaolania napisał:

Spróbuj oczywiście. Wcześnie jest 😂

Problem w tym, ze to na co ją stac to Choya. A jak pokazuje cos innego, to jest to ze wspolpracy 🤷🏻‍♀️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, aniaolania napisał:

No fakt, primitivo przetłumaczy jako prymitywny. Dobra, to ja pójdę krok dalej w Twoich przemyśleniach i zaproponuje Doris Dorato. Prawie jak Dorota brzmi.

„Kochani dziś pije szampana o nazwie Dorato czyli zabawnie prawie jak Dorota, butelka jest bardzo ładna więc ten szampan nie tylko fajnie smakuje ale i fajnie wyglada, mysle ze taki szampan z nazwa prawie jak wasze imię to ciekawe rozwiązanie, które świetnie się sprawdza, dajcie znać czy kiedyś go piliście i co uważacie”

olfa masz gotowy SKRYPT na kolejny materiał na Instagram nie dziękuj💁‍♀️

Edytowano przez Olfic
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Olfic napisał:

„Kochani dziś pije szampana o nazwie Dorato czyli zabawnie prawie jak Dorota, butelka jest bardzo ładna więc ten szampan nie tylko fajnie smakuje ale i fajnie wyglada, mysle ze taki szampan z nazwa prawie jak wasze imię to ciekawe rozwiązanie, które świetnie się sprawdza, dajcie znać czy kiedyś go piliście i co uważacie”

olfa masz gotowy SKRYPT na kolejny materiał na Instagram nie dziękuj💁‍♀️

Edytowano przez zielonaglinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Olfic napisał:

„Kochani dziś pije szampana o nazwie Dorato czyli zabawnie prawie jak Dorota, butelka jest bardzo ładna więc ten szampan nie tylko fajnie smakuje ale i fajnie wyglada, mysle ze taki szampan z nazwa prawie jak wasze imię to ciekawe rozwiązanie, które świetnie się sprawdza, dajcie znać czy kiedyś go piliście i co uważacie”

olfa masz gotowy SKRYPT na kolejny materiał na Instagram nie dziękuj💁‍♀️

Zapomnialas dodac „ale on jest pieeeeeekny” 😂

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×