Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayor

Też jesteście tak bardzo SENTYMENTALNI?

Polecane posty

Lubicie na przykład wracać do miejsc w których byliście pare lat temu ?

Czujecie takie dziwne uczucie widząc np swoje zeszyty z podstawówki albo jakąś rzecz z dzieciństwa ? U mnie w bloku w piwnicy, są ślady mojego dzieciństwa - napisany markerem napis -STYCZEŃ 2005-  Ten napis zrobiłem właśnie w 2005, kiedy schodziłem po szkole do piwnicy po coś 😉

Miałem wtedy 8 lat, teraz gdy schodze do piwnicy wszystko mi się przypomina.. to beztroskie życie.. szkoła.. koledzy.

Macie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Wszystko zbieram, przechowuję i rozpamiętuję. A np. do miejsc gdzie mi się krzywda działa nigdy nie wracam.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Działka napisał:

Oczywiście. Wszystko zbieram, przechowuję i rozpamiętuję. A np. do miejsc gdzie mi się krzywda działa nigdy nie wracam.

Słyszałem że niektórzy uważają to za wadę.. Bo trzeba patrzeć w przód. Ja często za dużo rozmyślam i tęsknie za starymi czasami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Mam tak, najgorsze chyba co posiadam do tej pory to karton, w którym trzymam słodko pierdzace pamiątki po byłym. Lubię przeglądać stare graty, swoje rysunki z podstawówki, zdjęcia, odwiedzać miejsca. Patrzeć jak prowadziłem zeszyty nawet w gimnazjum, jak bazgrałem z nudów po marginesie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się absolutnie nie musi wykluczać. Idziesz dalej, naprzód, rozwijasz się a wspomnienia przechowujesz. Cudownie gdy idziesz chodnikiem i czujesz zapach perfum mamy, obiadu podobnego jak naście lat temu i to daje ci siłę a nie wadzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Mam tak, najgorsze chyba co posiadam do tej pory to karton, w którym trzymam słodko pierdzace pamiątki po byłym. Lubię przeglądać stare graty, swoje rysunki z podstawówki, zdjęcia, odwiedzać miejsca. Patrzeć jak prowadziłem zeszyty nawet w gimnazjum, jak bazgrałem z nudów po marginesie. 

Chodziłeś do gimnazjum? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Działka napisał:

Chodziłeś do gimnazjum? 😞

Tak, młody ze mnie szczyl. Gimnazjum było najgorszym okresem mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Tak, młody ze mnie szczyl. Gimnazjum było najgorszym okresem mojego życia.

Wydawało mi się, żeś stary. Mądre rzeczy prawisz i stąd to może przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Tak, młody ze mnie szczyl. Gimnazjum było najgorszym okresem mojego życia.

Moim w sumie też, dobrze że teraz jest podstawówka zamiast gimnazjum. 6 lat z jedna klasą a później zmiana na gimnazjum.. i zaczynało się, PICIE - PALENIE.. Dokuczanie innym. Lepiej jak jest się ciągle z jedną klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, Działka napisał:

Wydawało mi się, żeś stary. Mądre rzeczy prawisz i stąd to może przekonanie.

Do starości to mi jeszcze wiele brakuje. 🙂 Miło to czytać, wydawało mi się ze pier’dole głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Do starości to mi jeszcze wiele brakuje. 🙂 Miło to czytać, wydawało mi się ze pier’dole głupoty. 

Bezeby też jak mówi Boni. Jednak można wyłapać wartościowe i fajne perełki. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, Mayor napisał:

Moim w sumie też, dobrze że teraz jest podstawówka zamiast gimnazjum. 6 lat z jedna klasą a później zmiana na gimnazjum.. i zaczynało się, PICIE - PALENIE.. Dokuczanie innym. Lepiej jak jest się ciągle z jedną klasą

Ja podstawówki tez nie lubiłem i chciałem z niej uciec. W gimnazjum poznałem ludzi, z którymi trzymam się do teraz i to było jedyne światełko w tunelu. Co do patoli to fakt, dokuczanie, palenie eszlugow i chlanie po kiblach, podział na lepszych i gorszych, wyśmiewanie. Jeszcze nastoletnie doły. Paskudne skupisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, Działka napisał:

Bezeby też jak mówi Boni. Jednak można wyłapać wartościowe i fajne perełki. 😉

Fajnie, że zauważasz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .🌀, napisał:

Nie.

Jestem calkowicie wyprany z uczuc i z emocji. Nie przywiazuje sie do ludzi i do miejsc.

O, ciekawe. Chyba jeszcze nie spotkałem osoby która tak o sobie mówi. Zazwyczaj każdy wspominał dzieciństwo, miejsca z młodzieńczych lat. Spotkałem nawet kiedyś osobę która 10 lat wstecz zakopała kartkę z najważniejszymi informacjami ze swojego życia i po 10 latach to odkopała aby porównać co się zmieniło i właśnie POWSPOMINAĆ😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .🌀, napisał:

Zalezy co kto ma co wspominac. Ja tylko mialem bol. A ludzi ktorych poznalem do 24 zycia przed ucieczka na zachod negatywnie wspominam.

Ucieczka na zachód ? Jak sobie radzisz ?  Dostosowałeś się szybko do nowej rzeczywistości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×