Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieska_Panda

Praca na magazynie od Amazona? Nocna zmiana

Polecane posty

Hejka. Od jakiegoś czasu szukam pracy. Mój narzeczony pracuje od 7:30 do 16:30. Mamy roczną córkę więc zbyt nie ma szans abym znalazła jakąś pracę w dzień, bo nie mam z kim zostawić córki. 

Znalazłam wczoraj ofertę w magazynie Amazona. Robota łatwa z opisu jednak trzeba wchodzić na 9/12 m (nie wiem gdzie i po co) plus trzeba umieć podnieść do 23kg (chyba dam radę) praca jest od poniedziałku do piątku od godziny 20:00 do 4:15 rano. 11.50£ za godzinę plus 15.75£-21£ za nadgodziny

Jak myślicie jakbym dobrze się zorganizowała to dałabym radę pracować po czym wrócić do domu, przespać się z 4 godziny do momentu aż dzieciak wstanie. Funkcjonować normalnie w dzień (obiad, zakupy, opieka nad dzieckiem) i o 20:00 znowu do pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od Ciebie - prace kazdy odczuwa indywidualnie. Jednak powinnas miec na uwadze ze jest to praca fizyczna wiec dobry sen (i przede wszystkim zdrowa dawka) sa raczej niezbedne i 4h na raz brzmi jak troche malo. 

Sam pracowalem przez jakis czas na nockach, jednak w mniej fizycznej pracy i przede wszystkim bez rodziny w tle- czyli 24godzinny grafik ukladalem sobie jak chcialem. Moze powinna tez wziac pod uwage ze z partnerem praktycznie przestaniesz sie widziec bo bedziecie mieli rozbierzne grafiki i czas z dzieckiem tez bedzie odczuwalny inaczej gdyz bedziesz zmeczona, ale to tylko moja osobista opinia. 

Jezeli nocna zmiana Ci nie przeszkadza to sa tez inne pozycje gdzie godziny sa bardziej stabilne i praca lzejsza (np nocna zmiana w hotelu na recepcji, albo w sklepie wykladajac towar ktory wazy o wiele mniej). Myslalas moze o kontrakcie z agencja pracy? Oni moga Ci znalezdz pozycje tymczasowe w godzinach ktorych szukasz, itp. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimba napisał:

To już nie wracasz do Polski?

Plan powrotu do polski dalej jest ale na pewno nie na jutro. Dopiero za kilka lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajmij się dzieckiem, domem i facetem a nie koorfić w jakimś srámazonie jak ostatnia dzi/ffka za pare szekli, yebać przy tym zdrowie zarywając noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca na noc szczególnie to zniszczenie zdrowia. Jeśli nie musisz pracować to tego nie rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×