Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mops.

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Hej ! :classic_smile: stosował ktoś tabletki Tenuate? Są jakieś efekty? Jakieś rady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo szkodliwe (wszystkie rodzaje) dla organizmu Nie nabierajcie się na nie bo możecie być bezplodne

Edytowano przez łaknienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę już tydzień Tenuate. Jestem zadowolona .Apetyt wyraźnie mniejszy. Brzuch płastszy :) Waga mi się popsuła więc nei wiem czy spadło i ile ale widzę wizualnie jakieś efekty. Piję dużo wody i non stop chodzę siku. Z pewnością z 3 miesięczną kurację zrobię .

Start :75

Cel:  60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzcie tabletek na odchudzanie 😥
To najgorsze co można zrobić. Zniszczycie sobie organizm, wyczyścicie portfel a efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Wiem, bo sama przez to przechodziłam. Jeśli nie wiecie jak się zabrać za odchudzanie, to poradźcie się kogoś, kto się na tym zna. Ja trafiłam na wspaniałą Paulinę Walczewską i dopiero teraz czuję, że efekty będą długotrwałe. 
Odchudzanie to poważna sprawdza, trzeba zmienić całe swoje dotychczasowe życie i sprawić, aby te nawyki zostały na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam żadnych tabletek i chemii. Od kwietnia piję miąższ aloesowy który hamuje łaknienie i reguluje poziom cukru we krwi dlatego nie mam ochoty na słodycze. Od początku już ponad 8 kg w dół. Teraz dodatkowo robię sobie oczyszczanie na bazie aloesu. Masa pozytywnej energii i kg lecą w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pomogły tabletki z tej strony: 

schudnijmyteraz.wordpress.com 

i udało mi się schudnąć 20 kg i to bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2020 o 11:20, aNIA napisał:

Biorę już tydzień Tenuate. Jestem zadowolona .Apetyt wyraźnie mniejszy. Brzuch płastszy 🙂 Waga mi się popsuła więc nei wiem czy spadło i ile ale widzę wizualnie jakieś efekty. Piję dużo wody i non stop chodzę siku. Z pewnością z 3 miesięczną kurację zrobię .

Start :75

Cel:  60

Ania, pomóż. Gdzie dostałaś tenaute? Szukam po lekarzach kto mi receptę wypisze. To jak szukanie w stogu siana. Daj znac czy wolisz pisać na priv czy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×