Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TwojaMuuza

Nie wierzę

Polecane posty

Trudno mi uwierzyć, że kobiety to takie brudaski.  Znow musialam dzis zwrócić ekspedientce uwage, aby zmieniła rekawiczki w których na przemian kroila szynkę i brała pieniądze od ludzi.  Masakra,  jak tak można? O dziwo nikomu przede mną to nie przeszkadzało.  Gdybym sie nie odezwała to przyszla bym do domu i te szynkę dla dla psa dała, albo wyrzuciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 𝓟𝓻𝓪𝔀𝓲𝓴. napisał:

A co Ty taka wrażliwa jesteś nie otrułabyś się

Nie jestem wrażliwa,  ale dlaczego mam jeść goowno?  Chce zjesc ze smakiem a nie obrzydzenirm. Od dziecka nam wpajano ,ze pieniądze to wartosciowa rzecz a jednocześnie najbrudniejsza jaka moze być. Ale takie larwy brudaski ktorym wszystko jedno i zjadłyby nawet goowno tak samo obsługują ludzi jak traktuja siebie, nic dziwnego. Na drugi raz poprostu kiedy zobacze takie coś przepuszczę osobę która stoi za mna i zaxzekam na inną ekspedientkę, która sama z siebie nie ma problemu żeby ściągnąć rekawiczki po każdym kliencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Trudno mi uwierzyć, że kobiety to takie brudaski.  Znow musialam dzis zwrócić ekspedientce uwage, aby zmieniła rekawiczki w których na przemian kroila szynkę i brała pieniądze od ludzi.  Masakra,  jak tak można? O dziwo nikomu przede mną to nie przeszkadzało.  Gdybym sie nie odezwała to przyszla bym do domu i te szynkę dla dla psa dała, albo wyrzuciła. 

Też mnie take rzeczy irytują i zwracam uwagę. No ale co się dziwisz przecież to nie ekspedientka będzie jadła tą szynkę tylko Ty. To samo z bułkami kiedy kupowałem w jakimś małym sklepiku.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rozum11 napisał:

Tu jest inny problem, oni mają limit rękawiczek i dostają obarzanki jak pójdzie ich więcej, więcej rękawiczek idzie w trakcie kontroli i też na pewno nie co transakcja!! Powinna być większa rękawiczka zdejmujesz/ zakładasz.

Co mnie to obchodzi jskis limit rękawiczek? Te jednorazowe co przy warzywach w markecie sa moga uzywac do woli.  Brudaski i tyle.  Dlsczego jedna potrafi po każdej transakcji zmienić a inna nie?  Wstyd by mi było tak robic bo to świadczy o człowieku, a to ze któraś je brudno to nie znaczy ze ja tez muszę . Nigdy zdania nie zmienię!! Bede tempic dziadostwo!!Do upadłego!!!!

Edytowano przez TwojaMuuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Co mnie to obchodzi jskis limit rękawiczek? Te jednorazowe co przy warzywach w markecie sa moga uzywac do woli.  Brudaski i tyle.  Dlsczego jedna potrafi po każdej transakcji zmienić a inna nie?  Wstyd by mi było tak robic bo to świadczy o człowieku, a to ze któraś je brudno to nie znaczy ze ja tez muszę . Nigdy zdania nie zmienię!! Bede tempic dziadostwo!!

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Hellies napisał:

Też mnie take rzeczy irytują i zwracam uwagę. No ale co się dziwisz przecież to nie ekspedientka będzie jadła tą szynkę tylko Ty. To samo z bułkami kiedy kupowałem w jakimś małym sklepiku.

Ja jem czysto i jeśli robie jedzenie dla kogoś staram się, żeby tez bylo czysto zrobione. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Ja jem czysto i jeśli robie jedzenie dla kogoś staram się, żeby tez bylo czysto zrobione. 

Ja tak samo. To mi zostało tak wpojone od dzieciństwa że nawet sobie nie wyobrażam jak można inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hellies napisał:

Ja tak samo. To mi zostało tak wpojone od dzieciństwa że nawet sobie nie wyobrażam jak można inaczej.

 

Edytowano przez TwojaMuuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TwojaMuuza napisał:

Trudno mi uwierzyć, że kobiety to takie brudaski.  Znow musialam dzis zwrócić ekspedientce uwage, aby zmieniła rekawiczki w których na przemian kroila szynkę i brała pieniądze od ludzi.  Masakra,  jak tak można? O dziwo nikomu przede mną to nie przeszkadzało.  Gdybym sie nie odezwała to przyszla bym do domu i te szynkę dla dla psa dała, albo wyrzuciła. 

Ciekawe co jeszcze robiła w tych rękawiczkach. Jeśli chodzi o sanepid to ma rękawiczki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Solero napisał:

Ciekawe co jeszcze robiła w tych rękawiczkach. Jeśli chodzi o sanepid to ma rękawiczki 😉

Potraktowała rekawiczki jednorazowego użytku jak swoje własne ręce, robi w nich wszystko,  czyli tak jakby ich nie miała.  Wstydźcie się baby brudaski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

Potraktowała rekawiczki jednorazowego użytku jak swoje własne ręce, robi w nich wszystko,  czyli tak jakby ich nie miała.  Wstydźcie się baby brudaski!!!!

Ale skąd możesz wiedzieć czy owe rękawiczki nie były używane już kilka dni. Wiesz, takie wielorazowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałaś ze lubisz w pupę a to siedlisko bakterii oraz otwór który natura nie stworzyła do tych celów a to chyba bardziej obleśne od rękawiczek sklepowej

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Potraktowała rekawiczki jednorazowego użytku jak swoje własne ręce, robi w nich wszystko,  czyli tak jakby ich nie miała.  Wstydźcie się baby brudaski!!!!

Może miała koronawirusa, ja bym nie jadł tej wędliny 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBalbiná napisał:

Pisałaś ze lubisz w pupę a to siedlisko bakterii oraz otwór który natura nie stworzyła do tych celów a to chyba bardziej obleśne od rękawiczek sklepowej

Nikomu do mojej doopy zaglądać nie każę,  a to co ona nakroi i nadotyka jesc muszę!!. Po co ta dyskusja,  wiesz ze mam rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBalbiná napisał:

Pisałaś ze lubisz w pupę a to siedlisko bakterii oraz otwór który natura nie stworzyła do tych celów a to chyba bardziej obleśne od rękawiczek sklepowej

Nie przypominam sobie, żebym tak pisała,  ale wy potraficie wmówić człowiekowi wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBalbiná napisał:

A kto ci każe 😂

wez mnie nie wkurzaj,  jskbym mogła sama weszłabym za lade i sobie nakroila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Nie przypominam sobie, żebym tak pisała,  ale wy potraficie wmówić człowiekowi wszystko

Na szczęście inni pamiętają 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalbiná napisał:

Na szczęście inni pamiętają 😂

Napisalam ze wszystko co ludzkie a nie ze lubię;) a z resztą co ty tak pamiętasz co ja piszę? Notujesz to sobie,  screeny robisz czy coo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, TwojaMuuza napisał:

Napisalam ze wszystko co ludzkie a nie ze lubię;) a z resztą co ty tak pamiętasz co ja piszę? Notujesz to sobie,  screeny robisz czy coo?

A gufno. Wiem co pisałaś. Widze ze trochę motyw trolla zmieniłaś na bardziej normalny 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBalbiná napisał:

No tutaj jak zawsze,  z żarcia na doope i odwrotnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:
5 minut temu, BoniBluBalbiná napisał:

No tutaj jak zawsze,  z żarcia na doope i odwrotnie;)

A czemu robisz z własnych słów mój cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBalbiná napisał:

A czemu robisz z własnych słów mój cytat?

Naprawdę? Nie widziaksm tego nigdzie,  to ja juz kiedys tak napisałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×