Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayor

Dostałem taki e-mail !! Nareszcie szczescie !

Polecane posty

Jestem Barrister Chan Leap Phala, osobisty prawnik mojego zmarłego klienta przed jego przedwczesną śmiercią z rodziną. Otrzymałem od jego banku zlecenie przekazania / przedstawienia bliskim krewnym jego funduszu o wartości dwudziestu dziewięciu milionów pięćset osiemdziesiąt tysięcy dolarów amerykańskich 29 580 000 USD, więc skontaktowałem się z wami. Po nieudanej próbie znalezienia krewnego mojego zmarłego klienta, zdecydowałem się skontaktować z Tobą, ponieważ ma to samo nazwisko i narodowość.  Z poważaniem  Adwokat Chan Leap Phala  Praktyk prawny / Adwokaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak marzy Ci się wielka kasa? Po co Ci ona? Jak jej mało to ciiulato, ale żeby mieć parcie na bogactwo? Bezsens. Roboty się chwyć, a nie wyssane z palca spadki nam serwuj😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, Electra napisał:

Tak marzy Ci się wielka kasa? Po co Ci ona? Jak jej mało to ciiulato, ale żeby mieć parcie na bogactwo? Bezsens. Roboty się chwyć, a nie wyssane z palca spadki nam serwuj😜

Czyhają na naiwnych a autor zdaje sobie sprawę z tego (lekka ironia w tytule).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pari napisał:

Czyhają na naiwnych a autor zdaje sobie sprawę z tego (lekka ironia w tytule).

Az mi sie wierzyc nie chce.. ze ktos moze sie na to nabrac. Na takie e-maile.

Szok.. ale oszusci maja pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mayor napisał:

Jestem Barrister Chan Leap Phala, osobisty prawnik mojego zmarłego klienta przed jego przedwczesną śmiercią z rodziną. Otrzymałem od jego banku zlecenie przekazania / przedstawienia bliskim krewnym jego funduszu o wartości dwudziestu dziewięciu milionów pięćset osiemdziesiąt tysięcy dolarów amerykańskich 29 580 000 USD, więc skontaktowałem się z wami. Po nieudanej próbie znalezienia krewnego mojego zmarłego klienta, zdecydowałem się skontaktować z Tobą, ponieważ ma to samo nazwisko i narodowość.  Z poważaniem  Adwokat Chan Leap Phala  Praktyk prawny / Adwokaci

W kolejnym mailu napiszą: "Konto mojego klienta zostało niestety zablokowane. W celu odblokowania go wyślij na podany nr konta 10tysięcy USD. To bardzo pilne bo bank chce przejąć majątek mojego zmarłego klienta, a wpłata będzie zabezpieczeniem, że pieniądze trafią do Ciebie. Nr konta.................................Z poważaniem  Adwokat Chan Leap Phala  Praktyk prawny / Adwokaci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TenX napisał:

Czyli to nieprawda? Nie jesteś bogaty? 😭😭😭

Niestety 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, TenX napisał:

O ja naiwny! 😞

Juz liczyłeś ze się podziele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×