Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
brokentiger87

przyszłość lewackich aktywistów jeśli ustawa dla ekocymbałów przejdzie

Polecane posty

1 godzinę temu, marawstala napisał:

Nie tylko nasz kraj staje się bardziej eko... nie jesteśmy pierwszymi ani też ostatnimi 

bardziej ...oeko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

absurd. 

Pogódź się z tym, a skoro już wierzysz w jakieś energie inne niż fizyczne to zaakceptuj fakt, że zwierzęta też je mają. Nie są robotami. Sam nie jestem wege ale byłem długi czas z powodów 'duchowych'. Od dziecka czułem z nimi wielkie połączenie i wiedziałem, że to nie są tylko 'zwierzęta', należy się im szacunek. My fizycznie jesteśmy jak one. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Człowieka też można normalnie opier;dolić, jego fizyczny świat i tak się kończy w momencie śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Pogódź się z tym, a skoro już wierzysz w jakieś energie inne niż fizyczne to zaakceptuj fakt, że zwierzęta też je mają. Nie są robotami.  

ktoś nie doczytał Kartezjusza;) 

x

dowód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Człowieka też można normalnie opier;dolić, jego fizyczny świat i tak się kończy w momencie śmierci. 

😉  poczytaj apostoła Pawła, to tak nie do końca. 

 

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

ktoś nie doczytał Kartezjusza;) 

x

dowód. 

Ale Ty jesteś zamknięta w szponach jedynej słusznej prawdy, niczym się nie różnisz od skrajnego lewactwa czy pisowskich mordeczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Ale Ty jesteś zamknięta w szponach jedynej słusznej prawdy, niczym się nie różnisz od skrajnego lewactwa czy pisowskich mordeczek. 

różnię się. mam zestaw niezmiennych poglądów opartych na rozumie i mądrosci pokoleń najskuteczniejszej w dziejach cywilizacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

różnię się. mam zestaw niezmiennych poglądów opartych na rozumie i mądrosci pokoleń najskuteczniejszej w dziejach cywilizacji;)

Masz zakuty łeb tym co Ci się wpaja i nie analizujesz rzeczywistości sama. Bardzo czarno białe myślenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Masz zakuty łeb tym co Ci się wpaja i nie analizujesz rzeczywistości sama. Bardzo czarno białe myślenie. 

analizuję. nie wychodzi mi, żeby zwierzęta miały rozum czy kontakt z Bogiem, a tym właśnie jest dusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

analizuję. nie wychodzi mi, żeby zwierzęta miały rozum czy kontakt z Bogiem, a tym właśnie jest dusza. 

Ja mówię o energiach, to o czym mówisz (czy ja) nie jest nawet potwierdzone. Tak jak wszystkie religie czy duchowości. To się zwyczajnie czuje. Nie każdy człowiek ma kontakt 'Bogiem" (jakkolwiek można te energię nazywać) w ten sam sposób. Zwierzęta czują, żyją i oddychają tak samo jak my w ciele fizycznym i tego nie podważysz. Mają w sobie pierwiastek boskości. Nie traktujmy ich jako pewnik do naszego konsumpcyjnego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie realnie chronić przyrodę to pozamykajcie wszystkich eko terrorystów. Unia pod wpływem eko baranów narzuciła masę przepisów na naszych rolników i jaki tego rezultat? Pogłowie bydła spadło o 40%, liczba koni na polskiej wsi o 70%. Oczywiście że częściowo to postęp, ale zrozum baranie jeden z drugim że zakaz wykorzystania konia jako zwierzę pociagowe wpłynie tylko na drastyczne zmniejszenie ich liczby. Podobnie jest z wspomnianymi bykami, nikt nie powie ile sztuk jest chodowanych żeby wybrać te kilka najbardziej agresywnych. Tylko każdy patrzy że się wielka krzywda im dzieje, ale ratując medialnie jednego byczka niszczymy chodowle kilkudziesięciu sztuk bydła. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, brokentiger87 napisał:

czekam od Was na chociaż obserwacę, że zwierzę myśli, mówi, coś wyznaje, żałuje swojego życia

 

Kiedyś wyczytałam, że miauczenie w przypadku kotów wcale nie jest takie oczywiste i naturalne... nauczyły się tego, żeby mieć z nami kontakt : ) ale kociego nigdzie nie uczą co nie...

Miałam kiedyś kotkę zupełnie milczącą i ona gdy czegoś chciała to łapami lub całą sobą zwracała na to uwagę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
3 godziny temu, BoniBluBrutal napisał:

Bawi cię krzywda zwierząt?

To psychopatka jak większość pseudoswietych katoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brokentiger87 napisał:

analizuję. nie wychodzi mi, żeby zwierzęta miały rozum czy kontakt z Bogiem, a tym właśnie jest dusza. 

Zwierzęta nie mają duszy!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Za późno. 

😮 jeszcze nie

psieplasiam wieczi

psieplasiam marawstała

psieplasiam ekscentrczny pan od byczka 

psieplasiam ekscentryczny pan samobójca od świnek

psieplasiam BennieAndTheJets1 za szorstkość:O 

psieplasiam kaczora i spurki, że krytykowałam dzieło rozwalania naszej gospodarki w sposób niekaceptowalny w towarzystwie 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Solero napisał:

Zwierzęta nie mają duszy!!

Skąd wiesz? : ) Niektore plemiona indiańskie wierzyły w to, że zwierzęta mają też duszę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, brokentiger87 napisał:

😮 jeszcze nie

psieplasiam wieczi

psieplasiam marawstała

psieplasiam ekscentrczny pan od byczka 

psieplasiam ekscentryczny pan samobójca od świnek

psieplasiam BennieAndTheJets1 za szorstkość:O 

psieplasiam kaczora i spurki, że krytykowałam dzieło rozwalania naszej gospodarki w sposób niekaceptowalny w towarzystwie 😮

Ponoć pracowników tej branży nie ma aż tak wielu... a nawet jeśli to inni przez takie miejsca nie mogą żyć przez smród jaki się wytwarza i zasmradza cała okolice... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Skąd wiesz? : ) Niektore plemiona indiańskie wierzyły w to, że zwierzęta mają też duszę... 

Oglądałem ciekawy program w który wszystko wyjaśniali na podstawie zachowań. Zwierze jest łowcą i nie posiada pewnych uczuć. Jedne z tych które zapamiętałem to nadzieja, wiara itpd. tak samo nie odróżniają dobra od zła (kieruje nimi można-nie można) i po prostu działają instyktownie.

Tak w skrócie, a było tego więcej tylko wybacz ale nie pamiętam 😉 ciekawy program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Ponoć pracowników tej branży nie ma aż tak wielu... a nawet jeśli to inni przez takie miejsca nie mogą żyć przez smród jaki się wytwarza i zasmradza cała okolice... 

nie mam pojęcia, co Ty będziesz jeść, bo całe rolnictwo "nieliczni" rolnicy zbankrutują, ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ciekawa taka marawstała plandemii się nie boi, likwidacji rolnictwa się nie boi, może to jest właśnie jakaś zasilana aktywistka. 

Edytowano przez brokentiger87
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

Oglądałem ciekawy program w który wszystko wyjaśniali na podstawie zachowań. Zwierze jest łowcą i nie posiada pewnych uczuć. Jedne z tych które zapamiętałem to nadzieja, wiara itpd. tak samo nie odróżniają dobra od zła (kieruje nimi można-nie można) i po prostu działają instyktownie.

Tak w skrócie, a było tego więcej tylko wybacz ale nie pamiętam 😉 ciekawy program

Szkoda, że nie pamiętasz : )

na YT też można obejrzeć sporo ciekawego materiału, ale empatii chyba nie można im odmówić? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, brokentiger87 napisał:

nie mam pojęcia, co Ty będziesz jeść, bo całe rolnictwo "nieliczni" rolnicy zbankrutują, ale powodzenia

Coś będę, aż takim czarnowidzem nie jestem : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

no ciekawa taka marawstała plandemii się nie boi, likwidacji rolnictwa się nie boi, może to jest właśnie jakaś zasilana aktywistka. 

Plandemia? Ja tam jestem ostrożna jeśli chodzi o wirusa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Szkoda, że nie pamiętasz : )

na YT też można obejrzeć sporo ciekawego materiału, ale empatii chyba nie można im odmówić? : )

Empatii owszem ale tylko do swojego stada. Serio nie pamiętam ale chętnie jeszcze raz bym go obejrzał. Oglądając robiłem duże oczy, ciężko było uwierzyć ale wszystko uzasadniali przykładami które były przekonywujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Empatii owszem ale tylko do swojego stada. Serio nie pamiętam ale chętnie jeszcze raz bym go obejrzał. Oglądając robiłem duże oczy, ciężko było uwierzyć ale wszystko uzasadniali przykładami które były przekonywujące.

Jak chcesz i znajdę to też coś wrzucę... fajny kanał : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×