Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

Spotkałam wczoraj mojego eks u znajomych i trochę się działo

Polecane posty

Miał być tylko do 20 a ja się umówiłam ze znajomymi n 21. Nawet specjalnie przyjechałam o 21:30 ale Rafał (ex) wciąż tam był. Najpierw go unikałam a koło 24 zaczęliśmy gadać w ktoryms momencie i on mnie przepraszał że mnie nie kocha i że nie chce że mną być ale że jestem super z charakteru i na pewno kogoś poznam. Gorzej z wyglądem jak się domyśliłam, choć nie podkreślił tego. I około 2 znajomi poszli spać a my sobie jeszcze siedzieliśmy na sofie w salonie przy tv. Rafał nagle zaczął mnie całować i próbować mnie rozbierać. I całowałam się z nim kilka razy ale seksu nie było. Około 5 pojechał do domu a ja jeszcze spałam u znajomych na tym wypoczynku na którym się całowaliśmy. On mnie cały czas chwalił za charakter ale ani razu nie powiedział nic o wyglądzie. Najgorsze że on już się spotyka z inną kobietą. A ja wciąż go kocham i powiedziałam mu to że on jest dla mnie ważny i mnie odrzucił nadal. Czuję się jak gooovvvno. Boje się że wpadnę w jeszcze większa depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wgl pozwoliłaś mu się dotknąć? Tu Ci mówi że nie kocha ale się z Tobą całuje. Poza tym wiesz że się z kimś spotyka. Baran jakiś miesza Ci w głowie a Ty sobie na to pozwalasz. 

Powinnaś go pogonić na 4 wiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×