Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hedorivka

Dodaje jeszcze raz bo jest błąd - spotkałam wczoraj mojego ex u znajomych i działo się troche

Polecane posty

Rafał (mój ex} miał być u tych znajomych tylko do 20. Ja się umówiłam ze znajomymi na 21 a specjalnie się jeszcze spóźniłam i przyjechałam 21:30. I on tam nadal był i siedział ! najpierw go unikałam a koło 24 zaczęliśmy gadać i on mnie zaczął przepraszać że nie jest w stanie mnie pokochać. I teraz spotyka się z tancerką 24 lata i jej pewnie też nie pokocha. Powiedział że jestem super z charakteru i na pewno kogoś znajdę. Pewnie miał na myśli że jestem beznadziejna z wyglądu ale tego nie powiedział tylko przemilczał. Około 2 znajomi poszli spać a my jeszcze leżeliśmy na sofie w salonie i niby się patrzyliśmy na jakiś film. Nagle zaczął mnie całować. Przyznałam mu się że jest dla mnie ważny. A on mnie znowu przepraszał i mówił że on mnie nie kocha i znów mnie całował jeszcze kilkanaście razy ale bez seksu choć on chciał. Przynajmniej tyle powstrzymałam. Najgorsze że znów zostałam odrzucona przez wygląd jak przez całe życie. A ja go kocham i pozwoliłam się pocałować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Też byłem niedawno z byłym na imprezie i jakoś do niczego nie doszło, bo mamy zamknięte tematy. Dziwna była jedynie jedna sytuacja ale poszło bez echa. Mogłaś mu je;bnąć za to całowanie, moim zdaniem on i ty zachowaliście się nie na miejscu. Może to przez kompleksy 🤔 On też sam nie wie czego chce, lepiej unikajcie swojego towarzystwa. Skreśl i zapomnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

.

Edytowano przez BennieAndTheJets1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Jeśli chciał z Tobą seksu, to raczej nie chodzi o wygląd.

Chodzi na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Też byłem niedawno z byłym na imprezie i jakoś do niczego nie doszło, bo mamy zamknięte tematy. Dziwna była jedynie jedna sytuacja ale poszło bez echa. Mogłaś mu je;bnąć za to całowanie, moim zdaniem on i ty zachowaliście się nie na miejscu. Może to przez kompleksy 🤔 On też sam nie wie czego chce, lepiej unikajcie swojego towarzystwa. Skreśl i zapomnij. 

Od 10 lipca się nie widzieliśmy. Ale niestety mamy wspólnych znajomych z podyplomowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Chodzi na bank

Ja to bym się wku;rwił gdyby ktoś mi powiedział, że jestem gł'upi ale brzydki? Wyśmiałbym 😏 Nie wiem czy jest dla Ciebie jeszcze ratunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Wzruszajonca historia jak z tytanika. Srac mi się zachciało czytając. 

Mam wrażenie że szydzisz i trochę nie rozumiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Ja to bym się wku;rwił gdyby ktoś mi powiedział, że jestem gł'upi ale brzydki? Wyśmiałbym 😏 Nie wiem czy jest dla Ciebie jeszcze ratunek.

Ja nie mam kompleksów odnośnie mądrości. Jestem przeciętnie mądra i AKXEPTUJE to. Nie muszę być mądrzejsza by siebie akceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Naprawdę trudno jest mężczyźnie przespać się z osobą, która go nie pociąga w sensie seksualnym.

Nie wierzę w to. Ze mną mężczyźni chcą sypiać a często słyszę że nie jestem ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Od 10 lipca się nie widzieliśmy. Ale niestety mamy wspólnych znajomych z podyplomowki

To dość krótko, ja z moim ex też mamy wspólnych znajomych. Odcinaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Ja nie mam kompleksów odnośnie mądrości. Jestem przeciętnie mądra i AKXEPTUJE to. Nie muszę być mądrzejsza by siebie akceptować

Moim zdaniem gdybyś zmądrzała to byś na tym dużo zyskała i przestała się tak przejmować mankamentami. Albo idź do zakładu psychiatrycznego po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, psychiatraprzema napisał:

przecież ty jesteś przygłupem 100

Słodki jesteś 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Moim zdaniem gdybyś zmądrzała to byś na tym dużo zyskała i przestała się tak przejmować mankamentami. Albo idź do zakładu psychiatrycznego po prostu. 

Chodzę 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hedorivka, on chyba sam nie wie czego chce. Jeśli miałby cię całkiem gdzieś to nie chciałby się całować ani seksić. Może sam się pogubił w tym czego chce...

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sandra1983 napisał:

Hedorivka, on chyba sam nie wie czego chce. Jeśli miałby cię całkiem gdzieś to nie chciałby się całować ani seksić. Może sam się pogubił w tym czego chce...

Powiedział mi że mnie lubi ale nie chce być ze mną w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale od lubienia do całowania i seksu to jednak kawał drogi. Chyba że komus pasuje niezobowiązujący przyjacielski seks.

Chce seksu, nie chce związku, a wie co Ty do niego czujesz, to chyba nieuczciwe wobec Ciebie. Brawo że to powstrzymałas choć domyślam się jak było ci ciężko.

Edytowano przez Sandra1983
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sandra1983 napisał:

Kurcze ale od lubienia do całowania i seksu to jednak kawał drogi. Chyba że komus pasuje niezobowiązujący przyjacielski seks.

Chce seksu, nie chce związku, a wie co Ty do niego czujesz, to chyba nieuczciwe wobec Ciebie. Brawo że to powstrzymałas choć domyślam się jak było ci ciężko.

Dziękuję że mnie wspierałas i wspierasz mimo że się nie znamy. Jemu nie przeszkadza przyjacielski sex....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hedorivka napisał:

Jemu nie przeszkadza przyjacielski sex....

No to się domyślam... Ale to byłoby wykorzystanie ciebie. Jak oboje byście nic głębszego nie czuli to ok. Ale jak jedno kocha a drugie nie, to niestety zawsze kończy się cierpieniem.

Trzymaj się ❤️

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Naprawdę trudno jest mężczyźnie przespać się z osobą, która go nie pociąga w sensie seksualnym.

Bzdura kobieta może cię mega pociągać a możesz mieć problem np.zdrowotny czy stresu czy alkoholu i nie dasz rady mimo że byś chcial...a może nie mieć problemu z kimś kto kto nie do końca go pociąga a jest po prostu kobietą on działa również na dotyk przynajmniej tak mnie uczyli na biologi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu przeprasza, wie co do niego czujesz, ale nie pokocha Cię, spotyka się z inną, ale się do Ciebie dostawia...słabo.

Nie za dobrze to o nim świadczy, widać nie wie czego chce. 

Na pierwszym miejscu, to powinnaś postawić siebie. Nie dać się wykorzystywać w taki sposób. Unikaj go, postaraj się zapomnieć, znajdź kogoś innego, kto Cię doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" działo się" ? Bez jaj. Nic się nie działo. Gruppenseks, pejcze, złoty deszcz - wtedy by się działo. Pocałował cię jakiś lamus a ty sikasz z emocji jakby cię Alibaba i 40 rozbójników grzali na 3 zmiany. Ogarnij się dziewojo (ew. białogłowo) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Tu nie chodzi o wygląd, bo piekno to rzecz gustu

Tu nie chodzi o charakter, zakładamy że chłop nie kłamie 

Tu nie chodzi o brak chemii bo pociąg fizyczny jest

Tu chodzi o brak zakochania się. Nie można zmusić serca do pokochania kogoś,  tak jak nie mozna zmusić do odkochania się. Tak naprawdę to miło z jego strony że jest na tyle odważny i ogarnięty że powiedział to wprost. To znaczy że cię lubi i szanuje, ale nic więcej. Mógł cicho siedzieć i korzystać z twojej niewiedzy. A tak próbowaliście (on próbował ) i u ciebie zaskoczyło, a u niego nie. 

Nie traktuj tego w kategorii odrzucenia, tylko raczej nieudanej próby,  A nieudana była nie z twojej winy.  W zasadzie z jego też nie, bo jego jedynym przewinieniem w tej sytuacji jest fakt, że się w tobie po prostu nie zakochał, to nie ten. A serce nie sługa....

Mądre słowa i Dziękuję za nie. Jednak ja to biorę do siebie że gdybym była lepsza to by się zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×