Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Sprawdzone sposoby, by odzyskać ex. Opowiedzcie wasza najdziwniejsze historie miłosne, ciężkie rozstania i powroty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 razy zdrada, przechodzisz do finału 😂 fak, cztery 😂 bez powrotów, nie mam historii dla Ciebie 😩

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dziwna historia miłosna... Byłam kiedyś w związku z chłopakiem poznanym przez neta. Niestety dzieliło nas kilkaset km, więc rzadkie spotkania. Do tego jego matka utrudniała nam kontakty (toksyczna matka jedynaka, samotna, na emeryturze, syn był całym światem). Na każde nasze spotkanie jego matka musiała wyrazić zgodę choć byliśmy już dorośli. Kiedyś pojechałam do niego na sylwestra, ale matka go nie puściła, więc sylwestra spędziłam sama w hotelu. Jednak dalej utrzymywaliśmy kontakt. Lata mijały, więc w końcu dałam sobie spokój. Poznałam innego chłopaka. Z tamtym rozstałam się burzliwie, zwyzywał mnie od najgorszych, zerwałam kontakt. Uznałam że to bezsensu, bo lata lecą, a ja jestem w trójkącie z jego matką, uzależniona od jej humorów, czy pozwoli się spotkać z jej synkiem czy nie. Minęło kilka lat. Ten mój były umarł, a jego matka została sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co odzyskiwać coś co nie było twoje ??? to kradzież . Nie ma szczęśliwych powrotów i tak po czasie odpuszczają bo żyją jak koleżeństwo bez uczuć . Wiem że to instynkt, odróch bezwarunkowy ratować małżeństwo ale jak jest zdrada czyli morderstwo małżeństwa to nie ma sensu. Osoba zdradzająca w 100% winna zdradzie ( najpierw rozwód potem inni/e) skoro to zrobiła to już nie kocha a ewentualny cyrk czyli łzy, szlochy, itp to z onawy o to co będzie dalej bo się boi no chyba że bolec zaproponuje wielką miłośc i mieszkanie razem to od razu porzóci . Poczytajcie fora o zdradzeni , tam pisze życie a nie pseudonaukowcy teoretycy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzyskać to można coś materialnego. Relacji nigdy nie da się "odzyskać". Jeśli się z kimś rozstałaś i znowu się zejdziecie, to NIGDY nie będzie tak samo.

Osobiście - zejście się po rozstaniu to bardzo trudna sprawa. Nie znam przypadku gdy po jakimś dłuższym rozstaniu ludzie się zeszli szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam pare co laska kumpla zdradzila. Czemu? Bo czesto zaczol grac na PS4. Nie byla doceniona i jeden koles to wykorzystal. Ale laska miala wyrzuty sumienia i mu o wszystkim powiedziala. Do dzis sa razem szczesliwi i maja corke 3lvl. To wszystko zalezy od czlowieka czy umi wybaczyc i pokochac od nowa. Osobiscie tyz zostalem zdradzony ale niestety byla zona juz nie wroci do mnie bo za mocno kocha tamtego. Tylko sie boje ze moj synek bardziej bedzie za jej fagasem niz za mna.... 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×