Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Iza2234

Mam dość

Polecane posty

Gość Iza2234

Hej, piszę tu, ponieważ nie wiem czy zwariowałam czy nie. Chodzi o córeczkę mojego brata. Ma fioła na punkcie mojego chłopaka. Jestem o nią bardzo zazdrosna. Wiem, że rodzina też się domyśla, że coś musi być nie tak. Coraz częściej na nią fukam. Po prostu chce żeby się od niego odkleiła. Ona chyba jest zazdrosna o mnie. Czasami tłumacze sobie, że to dziecko. Ale ona jest tak wyrahowana, rozpieszczoną. Siada mu na kolana, przymila się do niego, chce by z nią wszędzie chodził. A na mnie patrzy fałszywie. Czy to jest normalne? Nie wiem co mam robić. Już nawet przestałam chodzić w miejsca w których mogłaby by być też ona.. Najgorsze są święta, bo wtedy nie ma gdzie uciec. 

Dodam że mój chłopak jej nie zwraca uwagi, bo nie chce by moja rodzina się na niego krzywo patrzyła. 

Prosze o radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2234

Tak, ostatnio próbowała zakpic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest problem. Jesteś mocno pier.dolnięta a to poważna rzecz. 

Żeby być o małe dziecko zazdrosną... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2234

Ciekawe co być mówiła, gdybyś to Ty była w mojej sytuacji. Była przy tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lili_96 napisał:

Oczywiście że jest problem. Jesteś mocno pier.dolnięta a to poważna rzecz. 

Żeby być o małe dziecko zazdrosną... 

Łahshsha 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Iza2234 napisał:

Ciekawe co być mówiła, gdybyś to Ty była w mojej sytuacji. Była przy tym. 

Niech Twój chłopak zacznie się do Ciebie cały czas przytulać , wtedy Twoja męka minie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2234
1 minutę temu, Czarus napisał:

Niech Twój chłopak zacznie się do Ciebie cały czas przytulać , wtedy Twoja męka minie 😉

Nie, nie chce tak. To zadziała na chwilę tylko. 

Czuje ze zaczynam ja nienawidzić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iza2234 napisał:

Nie, nie chce tak. To zadziała na chwilę tylko. 

Czuje ze zaczynam ja nienawidzić 😞

To może zmień chłopaka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2234
1 minutę temu, Czarus napisał:

To mój ideał. Bardzo go kocham. On mnie też. 

Ale gdy w obecności jest moja bratanica... Od razu się denerwuje, jestem wściekła wręcz. Nawet z łazienki raz wyszła nago i zaczęła tańczyć na środku pokoju, gdy on był u mnie. Jej mama przyszła i ja zgarnęła z krzykiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Iza2234 napisał:

Hej, piszę tu, ponieważ nie wiem czy zwariowałam czy nie. Chodzi o córeczkę mojego brata. Ma fioła na punkcie mojego chłopaka. Jestem o nią bardzo zazdrosna. Wiem, że rodzina też się domyśla, że coś musi być nie tak. Coraz częściej na nią fukam. Po prostu chce żeby się od niego odkleiła. Ona chyba jest zazdrosna o mnie. Czasami tłumacze sobie, że to dziecko. Ale ona jest tak wyrahowana, rozpieszczoną. Siada mu na kolana, przymila się do niego, chce by z nią wszędzie chodził. A na mnie patrzy fałszywie. Czy to jest normalne? Nie wiem co mam robić. Już nawet przestałam chodzić w miejsca w których mogłaby by być też ona.. Najgorsze są święta, bo wtedy nie ma gdzie uciec. 

Dodam że mój chłopak jej nie zwraca uwagi, bo nie chce by moja rodzina się na niego krzywo patrzyła. 

Prosze o radę. 

.

Powaznie?

O 8latke?

Jprdl... jakim ...em trzeba byc zeby byc zazdrosnym o 8latke...

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2234

Innym razem założyła szpilki swojej mamy, przyszła do nas i zapytała go jak w nich wygląda.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2234
1 minutę temu, ZlaWiedzma napisał:

.

Powaznie?

O 8latke?

Jprdl... jakim ...em trzeba byc zeby byc zazdrosnym o 8latke...

.

Trzeba być mną. Uważam, że jestem normalna dziewczyna. Sama miałam 8 lat. Starsze rodzeństwo i nigdy przez myśl by mi nie przyszło by się tak zachowywać wobez wtedy chłopaka mojej siostry starszej. Tak, to dla mnie nienormalne i chyba tylko dla mnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda co piszesz to z tą dziewczynką jest coś nie tak. Zdrowa to ona nie jest. Niech rodzice zainteresują się co ogląda w necie. Bo skąd u takiej małej dziewczynki takie zachowania? Nigdy nie spotkałam się z takim czymś. 

Ignoruj ją, serio. Na początku wpadnie w histerie i jeszcze inne rzeczy zacznie wyczyniać, ale cierpliwości. W końcu odpuści jak nie będziesz zwracać uwagi. 

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iza2234 napisał:

Innym razem założyła szpilki swojej mamy, przyszła do nas i zapytała go jak w nich wygląda.. 

Hah , napisz do mnie priv to Ci opowiem jaką Ja mialem przygodę kiedyś 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iza2234 napisał:

Prosze o radę. 

Jesteś niepoważna. O dziecko, naprawdę? Nie powinny Cię dziwić wcześniejsze wypowiedzi. 

Moja córka szuka desperacko faceta dla NAS. Byłyśmy wczoraj na obiedzie, stolik obok jadł sobie Pan, a ona na  cały głos "Mamaaaa, on na pewno nie ma żony". Myślałam, że zapadnę się ze wstydu😝 Śmieje się, że jeśli ktoś pojawi się w moim życiu będę musiała stanąć za nią w kolejce i już jestem o to zazdrosna. Dzieci kleją się do ludzi, często są ekspansywne, musi go lubić, dobrze to świadczy o Twoim chłopaku. Gdyby to 16latka pchała mu się na kolana mogłabym zrozumieć Twoją zazdrość, ale tak? Głupiutkie to. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Qwerty82 napisał:

Serio? Boze to pewnie mnie to tez czeka wkrotce 😱 ale komentujesz cos przy corce ze chcialabys męża? Bo ja w ogole zero o mezczyznach przy dzieciach

Nie. Zaczyna bardzo często mądre, życiowe tematy. Rozmawiamy o tym, nie zbywam ją nigdy. Wie, że mama może zakochać się i mieć jeszcze męża, że tata może mieć nową żonę. Moja córka jest bardzo uczuciowa, potrzebuje czułości, a nie ma więzi ze swoim ojcem. Na urlopie powiedziała, że mam szukać męża, żeby jeździł z nami, ale ja go sobie będę całować, a ona będzie go tulić i zabierać na wakacje. Jest mi jej cholernie żal, bo mentalnie od zawsze jest półsierotą, która potrzebuje ojca. Ma prdolca na rodzeństwo, chociaż na szczęście coraz mniej. Idzie teraz w konia, chomika, papugę i jak to mawia "nowego tatę"... 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Qwerty82 napisał:

Serio? Boze to pewnie mnie to tez czeka wkrotce 😱 ale komentujesz cos przy corce ze chcialabys męża? Bo ja w ogole zero o mezczyznach przy dzieciach

Jest mała, a jakby pokładała nadzieję w kimś nowym, żeby mieć to czego nigdy nie miała. Był w naszym domu fachowiec, jak pił kawę poszła do niego i rozprawiała z nim pół godziny. Strasznie ryje mi głowę tymi swoimi tekstami i desperacką potrzebą taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorka jest nastolatką i może ma ze 14 lat bo gdyby była dorosła to pewnie myślałaby o czym innym.

Chyba czas zacząć sprawdzać dowody na kafe bo od tego zdalnego nauczania będą efekty w dorosłym życiu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że koleżanka wyżej ma racje. A nie pomyślałaś może że Twoj brat jest słabym tatusiem skoro ona do innych się pcha? A może dookoła są same kobiety (oprócz ojca) i chciałaby mieć chociaż jakiegoś wujka? 

Ktoś tam wspomniał wyżej że to nie normalne i że powinno się leczyć (🤨) a ja się pytam co w tym nienormalnego? I to u dziecka 8 letniego. Wczoraj byłam na 5 urodzinach i dziewczynki bawiły się w księżniczki. Jako księcia nie wybrały kolegi który też ma 5 lat, tylko jednego z ojców, i chciały tylko żeby pocałował on jedną księżniczkę. Czy to sie powinno leczyć? Czy jest to normalne, bo faktycznie, książę daj całusa księżniczce? A że dzieci nie patrzą i wybierają dorosłych to juz inna kwestia. Ok, są to wzorce z bajek, ale sorry, taki mamy klimat, od x czasu. 

A 8 latka, pociesze Cie, może nawet nie robi tego przez "niedobór" wzorców męskich a przez to, że jest jej to pierwszy obiekt westchnień 😉 Więc życzę powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2234

Mój brat jest chory, dlatego faktycznie  trochę brakuje jej ojca. Nie mówi wprost, ale widać, że chciałby by sam ja przytulił itd. 

Dodam że w rodzi nie ciotecznej też ma dwóch młodych wujków i podobnie na nich reaguje jak na mojego, tyle że ich widzi raz w roku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lili_96 napisał:

Uważam że koleżanka wyżej ma racje. A nie pomyślałaś może że Twoj brat jest słabym tatusiem skoro ona do innych się pcha? A może dookoła są same kobiety (oprócz ojca) i chciałaby mieć chociaż jakiegoś wujka? 

Ktoś tam wspomniał wyżej że to nie normalne i że powinno się leczyć (🤨) a ja się pytam co w tym nienormalnego? I to u dziecka 8 letniego. Wczoraj byłam na 5 urodzinach i dziewczynki bawiły się w księżniczki. Jako księcia nie wybrały kolegi który też ma 5 lat, tylko jednego z ojców, i chciały tylko żeby pocałował on jedną księżniczkę. Czy to sie powinno leczyć? Czy jest to normalne, bo faktycznie, książę daj całusa księżniczce? A że dzieci nie patrzą i wybierają dorosłych to juz inna kwestia. Ok, są to wzorce z bajek, ale sorry, taki mamy klimat, od x czasu. 

A 8 latka, pociesze Cie, może nawet nie robi tego przez "niedobór" wzorców męskich a przez to, że jest jej to pierwszy obiekt westchnień 😉 Więc życzę powodzenia. 

Ale to co Ty opisałaś jest słodkie. To tylko zabawa. A tamta dziewczynka ma "inne" zachowanie. Gdyby była starsza nazwałabym ją "wulgarną". Kurde, wychodzi w szpilach do faceta i pyta tylko jego jak wygląda. Wyskakuje z łazienki i tańczy nago >.<, matka zgarnia ją z krzykiem (prawidłowa reakcja). Jak dla mnie to nie jest normalne. Jak dla wygląda jakby chciała mu się podobać, być w jakiś sposób adorowana. A raczej 8-letnie dziewczynki nie powinny myśleć o takich rzeczach. 

Też byłam w szkole podstawowej i dziewczynki w moim wieku szalały za wuefistami, ale nie było takich dziwnych scen. Raczej rumieniły się jak przechodził, chichotały, nie wiedziały gdzie patrzeć, jąkały się gdy z nim rozmawiały. Albo siedziały na ławce i gadały jaki on jest ładny. Takie urocze to raczej było. Ale nie było sceny żeby jakaś wyszła na majtkach na korytarz albo coś takiego xd. 

I nie napisałam, że od razu leczyć. Ale potrzeba jej rozmowy, że nie powinna w ten sposób się zachowywać.  

Edytowano przez Miła3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iza2234 napisał:

Mój brat jest chory, dlatego faktycznie  trochę brakuje jej ojca. Nie mówi wprost, ale widać, że chciałby by sam ja przytulił itd. 

Dodam że w rodzi nie ciotecznej też ma dwóch młodych wujków i podobnie na nich reaguje jak na mojego, tyle że ich widzi raz w roku. 

 

To trochę zmienia postać rzeczy. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2234
7 minut temu, Miła3 napisał:

To trochę zmienia postać rzeczy. 🙂 

Wiesz, gdy nie widzę jej z 5 miesięcy to też nabieram dystansu. Tłumaczę sobie, że dzieciak itd, ale gdy się spotykam nie potrafię się zahamować w ogóle. Od razu bierze mnie irytacja. Dodam, że nigdy nie byłam o niego wcześniej zazdrosna, serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Miła3 napisał:

To trochę zmienia postać rzeczy. 🙂 

Po tym temacie dobrze widać co drzemie w kobiecych lub nastoletnich umysłach a tu tylko dziecko potrzebuje ojcowskiego ciepła, bezpieczeństwa 😉

 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×