Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ultra0violet

Ile czasu jestes singielka/ singlem?

Polecane posty

Jestem singlem od sześciu lat. Teraz mam trzydzieści trzy. Mieszkam w województwie  Świętokrzyskie. Przez ten czas żadnej kobiecie nie zaproponowałem stałego związku, bo zawsze widzę więcej minusów, niż plusów bycia w związku. Nie mam też dzieci i nie chcę mieć, co jest główną przyczyną bycia singlem. Trzymam dystans do bezdzietnych kobiet po trzydziestce, żeby żadna nie zamarzyła o dziecku ze mną. Mam stałą perspektywiczną pracę. Chodzę na siłownie i gdzie mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Norbee napisał:

 Trzymam dystans do bezdzietnych kobiet po trzydziestce, żeby żadna nie zamarzyła o dziecku ze mną. 

A wśród nich pewnie są takie które też nie chcą mieć dzieci. Nie wszyscy tego pragną. O takie rzeczy można po prostu zapytać, nie trzeba od razu skreślać kobiety 🙂 no chyba że po prostu dobrze Ci tak jak jest i nie szukasz związku.

Edytowano przez Sandra1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sandra1983 napisał:

Zawsze to powiększy ci się grono potencjalnych kandydatów 😎

Znam kilku facetów którym nie wyszło w pierwszym małżeństwie, w tym bezdzietnych. I weszli w drugi związek i to są fajne pary, więc naprawdę może się udać.

Powodzenia! 👍

 

Dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sandra1983 napisał:

A wśród nich pewnie są takie które tez  nie chcą mieć dzieci. Nie wszyscy tego pragna. O takie rzeczy można po prostu zapytać, nie trzeba od razu skreślać kobiety 🙂 no chyba że po prostu dobrze Ci tak jak jest i nie szukasz związku.

Dokladnie. Trzydziecha jakby chciala miec dziecko to juz by je miala. Chociaz zdarzaja sie kobiety, ktore zostaly matkami po 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Masz 34 lata. Rozwodnicy nie, żonaci nie, dzieciaci nie... no to w okolicach tego wieku zostały ci same prawiczki i wagino-sceptycy XD

Na bank gdzies tam sie uchowali jeszcze jacys haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Masz 34 lata. Rozwodnicy nie, żonaci nie, dzieciaci nie... no to w okolicach tego wieku zostały ci same prawiczki i wagino-sceptycy XD

No ale taki wagino-sceptyk może nie pogardzić prawdziwą miłością jak go dopadnie więc to chyba nie jest zła opcja. 😉 

Edytowano przez Hellies
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ultra0violet napisał:

Bo ja 5 lat

2,5 roku. Chadzam na randki ale coraz bardziej przekonuję się, że związki nie są dla mnie. Tak raz, góra dwa razy w tygodniu można się spotkać ale żeby tak non stop, codziennie się widywać, przebywać? To jest chore. Można zwariować. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nemetiisto napisał:

2,5 roku. Chadzam na randki ale coraz bardziej przekonuję się, że związki nie są dla mnie. Tak raz, góra dwa razy w tygodniu można się spotkać ale żeby tak non stop, codziennie się widywać, przebywać? To jest chore. Można zwariować. 😜

A w pracy jak widzisz kogoś 8h dziennie i jesteś przy tym kimś 5 dni to jest zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Mariusz4 napisał:

A w pracy jak widzisz kogoś 8h dziennie i jesteś przy tym kimś 5 dni to jest zdrowe?

JDG, 8 lat temu odszedłem z korporacji bo to było chore. Niektórzy jeszcze po pracy się spotkali. Masakra. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, agent of Asgard napisał:

Jak szef w ramach spotkań firmowych fundował lekcje golfa, to nie narzekałem. 😈

A weź, jakby górnik wracał z kopalni i dalej fedrował w ogródku z kolegami z pracy. 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby to były najładniejsze kobiety to chyba to by nie było takie złe?

Tylko że znając siebie to powinienem się trzymać za daleka od zajętych i tak jednak lepiej.

Edytowano przez Mariusz4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×