Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hedorivka

Były powiedział mojej kolezance że już nigdy nie będzie się umawiał z nieatrakcyjna dziewczyna

Polecane posty

11 minut temu, Solero napisał:

Ode mnie dostałby dożywocie w tym zakaz odwiedzin przez co najmniej 10 lat i do celi gwałcicieli. Myślę że to całe sądownictwo powoli się zmienia a większość sędziów trafi do psychiatryka.

Powinien dostać tyle lat ile zniszczył drugiemu człowiekowi czyli w tym przypadku 24. Jest piątym prokuratorem w sprawie, ale chciwym i skutecznym... Bardzo wiele rzeczy jest absurdalnych, np. w sytuacji gdzie jesteś świadkiem w sprawie, oskarżony na sali, a sędzia czyta Twoje wszystkie dane tj. imię, nazwisko, adres. Nic tylko dać mu kartkę żeby notował... 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Electra napisał:

Powinien dostać tyle lat ile zniszczył drugiemu człowiekowi czyli w tym przypadku 24. Jest piątym prokuratorem w sprawie, ale chciwym i skutecznym... Bardzo wiele rzeczy jest absurdalnych, np. w sytuacji gdzie jesteś świadkiem w sprawie, oskarżony na sali, a sędzia czyta Twoje wszystkie dane tj. imię, nazwisko, adres. Nic tylko dać mu kartkę żeby notował... 

A ja uważam że za takie błędy powinni dostawać podwójne wyroki. Właśnie się dowiedziałem że u mnie już tego nie grają. Mimo wszystko czekam na opinie kinomana 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Solero napisał:

A ja uważam że za takie błędy powinni dostawać podwójne wyroki. Właśnie się dowiedziałem że u mnie już tego nie grają. Mimo wszystko czekam na opinie kinomana 😜

Naprawdę bardzo dobry, polecam. Cieszę się, że nie popłynęli z wyobraźnią , nie było koloryzowania, przejaskrawiania. Momentami dosadny, bez efekciarstwa co bardzo się chwali. Świetny pomysł na zakończenie. Pan Holoubek marnowałby się tylko jako operator:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Electra napisał:

Naprawdę bardzo dobry, polecam. Cieszę się, że nie popłynęli z wyobraźnią , nie było koloryzowania, przejaskrawiania. Momentami dosadny, bez efekciarstwa co bardzo się chwali. Świetny pomysł na zakończenie. Pan Holoubek marnowałby się tylko jako operator:) 

Widziałem ze opinie ma dobre dlatego chciałem obejrzeć ale okazało się że muszę poczekać.

Z tego co piszesz to prosty film przedstawiający szarą rzeczywistość bez dodatku fantazji i przede wszystkim z dobrą fabułą. Mówiąc krótko dobry, prosty z dobrym przekazem. Na pewno obejrzę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Solero napisał:

Widziałem ze opinie ma dobre dlatego chciałem obejrzeć ale okazało się że muszę poczekać.

Z tego co piszesz to prosty film przedstawiający szarą rzeczywistość bez dodatku fantazji i przede wszystkim z dobrą fabułą. Mówiąc krótko dobry, prosty z dobrym przekazem. Na pewno obejrzę 😉

Facet obok mnie ziewał. Pomyślałam sobie "Co bidulku, nie Vega?" 😝 Nie powiedziałam prosty, a jeśli już to w pozytywnym tego słowa znaczeniu, że nie przekombinowany jak np. "Służby specjalne". Przepaść w poziomie, chociaż Służby były ok. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Facet obok mnie ziewał. Pomyślałam sobie "Co bidulku, nie Vega?" 😝

Dla mnie akurat vega nie kręci dobrych filmów. Ogólnie nie przepadam za polskim kinem ale komende obejrzę. 

Był znudzony bo liczył na jakieś zainteresowanie sąsiadki 😜 trzeba było zażartować, rozpocząć rozmowę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Solero napisał:

Dla mnie akurat vega nie kręci dobrych filmów. Ogólnie nie przepadam za polskim kinem ale komende obejrzę

Służby podobały mi się, natomiast nie jest to kino wysokich lotów. Na pewno pójdę na Listy do M4. Co roku idę przed świętami. Zobaczę zawsze wszystko chętnie. 

4 minuty temu, Solero napisał:

Był znudzony bo liczył na jakieś zainteresowanie sąsiadki 😜 trzeba było zażartować, rozpocząć rozmowę 😉

Nie pogrążaj się głupimi żartami. Brak efektów nudził go ewidentnie, ziewał jak głupi. Dziś była klima🥶😝

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Służby podobały mi się, natomiast nie jest to kino wysokich lotów. Na pewno pójdę na Listy do M4. Co roku idę przed świętami. Zobaczę zawsze wszystko chętnie. 

Nie moje klimaty

 

Nie pogrążaj się głupimi żartami. Brak efektów nudził go ewidentnie, ziewał jak głupi. Dziś była klima🥶😝

Nie żartuje, a efekty mogły być o wiele lepsze niż w niejednym filmie 😉

Klima to tym razem byłaś zadowolona 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Solero napisał:

Nie żartuje, a efekty mogły być o wiele lepsze niż w niejednym filmie 😉

 

Klima to tym razem byłaś zadowolona 🙂

Momentami zamykałam oczy. Tu nie tylko razi ilość zmarnowanych lat, ale to co przeszedł w tym więzieniu jako zabójca i gwałciciel nieletniej. 

W kurtce było mi przyjemnie😅🥶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Momentami zamykałam oczy. Tu nie tylko razi ilość zmarnowanych lat, ale to co przeszedł w tym więzieniu jako zabójca i gwałciciel nieletniej. 

W kurtce było mi przyjemnie😅🥶

Walka o przetrwanie.

Kurtka to musiałaś coś pomylić z klimą 🙂 nie martw się, każdemu może się zdarzyć 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Solero napisał:

Walka o przetrwanie

Jeśli scena była prawdziwa to po próbie samobójczej matka powiedziała, że jeśli jeszcze raz to zrobi pójdzie za nim i to go chyba zmotywowało by przetrwać. 

6 minut temu, Solero napisał:

Kurtka to musiałaś coś pomylić z klimą 🙂 nie martw się, każdemu może się zdarzyć 😜

Nie rozumiem🤔 ale nie szkodzi🙄

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Electra napisał:

 

Nie rozumiem🤔 ale nie szkodzi🙄

Może ta klima była zepsuta 😉

Czas kończyć oczywiście życząc miłego i ciepłego wieczoru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Solero napisał:

Czas kończyć oczywiście życząc miłego i ciepłego wieczoru

Wzajemnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×