Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Ellenkocz

Jestem cala roztrzesiona ­čśş

Polecane posty

Jestem w ciazy 5 miesiac dzisiaj kolezanka mi powiedziala cyt" zebym zdechla jak bede wypluwac z siebie tego bachora" 

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Ok...ja bym ju┼╝ kogo┼Ť takiego nie nazywa┼éa kole┼╝ank─ů. Nie wiem czym si─Ö przejmujesz. Powiedzia┼éa co wiedzia┼éa i tyle w temacie┬á

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Niebieska_Panda napisa┼é:

Ok...ja bym ju┼╝ kogo┼Ť takiego nie nazywa┼éa kole┼╝ank─ů. Nie wiem czym si─Ö przejmujesz. Powiedzia┼éa co wiedzia┼éa i tyle w temacie┬á

Ale nigdy nikt tak do nikogo nie mowil. Jest straszne chamstwo.

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Ellenkocz napisa┼é:

Ale nigdy nikt tak do nikogo nie mowil. Jest straszne chamstwo.

Tak wiem. Ja od siostry partnera (z kt├│r─ů nie mamy/nie mieli┼Ťmy dobrych relacji) us┼éysza┼éam ┼╝e "patrz─ůc na rodzic├│w to ten dzieciak b─Ödzie brzydki", "pewnie z┼éapa┼éam jej brata na dziecko, wiesz, tak ┼╝eby mnie nie zostawi┼é bo ona nie wie czemu jej brat ze mn─ů jest" Ka┼╝da ma jakie┼Ť prze┼╝ycia ale masz racj─Ö. To jest chamstwo i dlatego to co┼Ť si─Ö ignoruje┬á

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Niebieska_Panda napisał:

Tak wiem. Ja od siostry partnera (z kt├│r─ů nie mamy/nie mieli┼Ťmy dobrych relacji) us┼éysza┼éam ┼╝e "patrz─ůc na rodzic├│w to ten dzieciak b─Ödzie brzydki", "pewnie z┼éapa┼éam jej brata na dziecko, wiesz, tak ┼╝eby mnie nie zostawi┼é bo ona nie wie czemu jej brat ze mn─ů jest" Ka┼╝da ma jakie┼Ť prze┼╝ycia ale masz racj─Ö. To jest chamstwo i dlatego to co┼Ť si─Ö ignoruje┬á

Ale skad sie bierze ta nienawisc?

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

z chorej zazdro┼Ťci┬á

Oj watpie. Kazdy tak mowi ze zazdrosci jest to naduzywane. Ani ja jej ani ona mnie nie ma co zazdroscic  

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, 666tanatos666 napisał:

┼╝yjemy w ┼Ťwiecie g├│wna, b├│g nas nienawidzi, to od niego nauczyli┼Ťmy si─Ö uczucia nienawi┼Ťci

Kiedys bylo niedo pomyslenia zeby wyzywac kobiete w ciazy. Mowilo sie zeby nie denerwowac. Nie wiem czy to przez to 500 plus tak ludzi zdziczeli ze ktos pobiera przeciez to na dzieci czy cos zauwazaja i za bardzi sie wkrecaja. Przeciez nikt nikogo nie zmusza do kontaktow mozna urwac i tyle po co tak ublizac.

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, 666tanatos666 napisał:

┼╝yjemy w ┼Ťwiecie g├│wna, b├│g nas nienawidzi, to od niego nauczyli┼Ťmy si─Ö uczucia nienawi┼Ťci

A ty to jeste┼Ť ten ┼éysy uj┬á z rogami?

Edytowano przez Pati ­čśë

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, 666tanatos666 napisał:

twuj stary atencyjny k00rwiszonie, morda kooorwo podludzka

Posrało cię chyba kompletnie.

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, 666tanatos666 napisa┼é:

ci stary posrał mordę kooorwo niegodna brzydka atencyjna

Kiepsko si─Ö starasz . Na tyle tylko ciebie sta─ç? No nie ┼╝artuj.

Udost─Öpnij ten post

Dużo masz takich koleżanek? Laska wylewa z siebie frustracje i nic poza tym. Takich słów nie bierze sie personalnie. 

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, Ellenkocz napisał:

Jestem w ciazy 5 miesiac dzisiaj kolezanka mi powiedziala cyt" zebym zdechla jak bede wypluwac z siebie tego bachora" 

Pewnie sama nie mo┼╝e mie─ç dzieci, albo ciebie nie trawi. Zostaw, niech si─Ö ud┼éawi w┼éasnym jadem. Je┼Ťli nie zas┼éu┼╝y┼éa┼Ť sobie na taki tekst, to si─Ö jej wr├│ci.

Udost─Öpnij ten post

12 godzin temu, Niebieska_Panda napisał:

Jestem w szoku ­čś¬ co za "ludzie"...┬á

Udost─Öpnij ten post

Ludzie raczej tak od siebie, takich tekstow nie puszczaja. Zwlaszcza do ciezarnych. Nie wiem jakie krzywdy sobie wzajemnie wyrzadzilyscie, ale kolezankami nie jestescie. Nie miala prawa czegos takiego Ci powiedziec. To bylo okropne.

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç