Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czarna1996

Jak odzyskanie dziecka przez rodzinę zastępczą tymczasowo

Polecane posty

Hej wszystkim mam taką małą sprawę do was czy jak wam odebrali dziecko do rodziny zastępczej tymsczowo i po pół roku kontakt z synem w pieczy zastępczej raz na 2 tyg po 2 g i czy jest możliwe że dziecko zapomni o mnie bo dopiero kontakty udały nam ale wspomnę że dziecko będzie i na święta ale gdy doszło do pierwszego spotkania dziecko moje zaczęło płakać bo byłam dla niego obca osoba a wychowuje narazie tymsczowo pani z zastępczynia z rodzimy zastępczej i bardziej woli  tam niż mnie nie wiem co robić w tej sprawie robię wszystko  by przywrócić mi opiekę nad synem ale sąd dał postanowienie że muszę się z synem udać do psychologa i po tym wyjdzie co dalej czy syn ze mną czy tam zostaje . 😞 Pomóżcie mi proszę i odp co o tym wy myślicie . Z góry bardzo dziękuję 😉 pozdrawiam Iwona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego zabrali Ci dziecko? Ile ma lat? Pol roku dziecko Cie nie widzialo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać tutaj zapytaj może pracownika socjalnego czy radcy prawnego, ludzi którzy mają odpowiednią wiedzę. Albo może poszukaj jakiegoś forum gdzie ludzie maja zbliżone problemy do twojego. Pisałam Ci już wcześniej że żeby odzyskać dziecko musisz stosować się do zaleceń sądu i być odpowiedzialna troskliwa matka. Starać się zapewnić dziecku bezpieczeństwo opiekę miłość i odpowiednie warunki bytowe. Tyle na "chłopski rozum". Poza tym twój post jest tak napisany ze trudno go zrozumieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróć się do mopsu i poproś o przyznanie asystenta rodziny, który będzie pracował z Toba i rodziną w celu odzyskania synka pod twoją opiekę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×