Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wertyczek

Kłopot w pracy

Polecane posty

Cześć, mam pewien bardzo poważny dla mnie problem.

 

Po szkole nałożyłem na siebie bardzo duża presję, aby znaleźć pracę. Przez to, znajomy załatwił mi pracę, ale nie wspominał jakie tam są warunki. Zatrudniłem się, póki co dostałem umowę na 1.5miesiaca. Nie wytrzymuje tutaj psychicznie, złe warunki jeżeli chodzi o BHP, kierownik, który o wszystko się czepia, wie, że jestem do przyuczenia, a mimo to jest bardzo zdziwiony jak czegoś nie potrafię, nie wiem, nawet grozi potrąceniem z wypłaty. Jeszcze chwila i dostanę depresji. Czy zwolnienie się przed tym czasem (1.5 miesiąca), mogłoby źle wpłynąć na postrzeganie mojego znajomego przez szefa? Załatwił mi pracę, polecił mnie, a ja się zwolnie po tygodniu... Dla jego dobra chyba będzie lepiej jak przecierpie te 1.5miesiaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wytrzymaj jakoś te 1.5 miesiąca. Twój znajomy straci w oczach innych i nikt już nie będzie chciał z nim rozmawiać a ty stracisz znajomego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się zwalniają jak czują że są okradani a została chyba zawarta konkretna umowa prawna i właściciel powinien się z niej wywiązać ! A jeśli ją obchodzi to powinieneś wiedzieć że nota do niej cię nie obowiązuje do puki jej nie podpiszesz 🙂 A "znajomy jakoś to przeżyje gdyż prawdopodobnie cię sprzedał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×