Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nacik25

Czy to tylko seks?

Polecane posty

Ratunku 😞
 

Kilka miesięcy temu rozstałam się z facetem. Byliśmy razem 5 lat. Właściwie wyrzuciłam go z domu ze względu na to, że bardzo się zmienił i najważniejsi stali się dla niego koledzy, potrafił wracać 3-4 rano do domu. Bywało tak często, skończyła mi się cierpliwość więc pewnej nocy nie wpuściłam go. Wciąż go kocham. Spotykamy się niestety głównie na seks, który po naszym rozstaniu jest dużo lepszy. Problem polega na tym, że po wspólnej nocy on się nie odzywa, zero kontaktu. Podczas seksu mówi że kocha, na drugi dzień jakby nic nie było. Nie wiem co robić. Chciałabym żebyśmy do siebie wrócili, ale mam dosyć traktowania jak powietrze.
 

Pomóżcie. O co mu może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no ciekawe o co. Wcześniej Cię olewał i nie traktował poważnie stawiając nocne imprezy poza domem na pierwszym miejscu. Gdyby mu zależało na Tobie to pewnie by tego nie robił. Teraz oferujesz mu darmowy seks raz na jakiś czas więc z tego korzysta.

Twój błąd polega na tym że jak się zrywa to się zrywa definitywnie a nie wchodzi w układ fwb. No chyba że obydwu stronom to odpowiada, a najwyraźniej Tobie to nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi, że mnie kocha ale musi ogarnąć swoje problemy. Zrobił mi też scenę zazdrości, że ktoś do mnie pisze. Dlatego mam wątpliwości... Nie wiem czy wciąż mieć nadzieję na coś więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nacik25 napisał:

Mówi, że mnie kocha ale musi ogarnąć swoje problemy. Zrobił mi też scenę zazdrości, że ktoś do mnie pisze. Dlatego mam wątpliwości... Nie wiem czy wciąż mieć nadzieję na coś więcej 

Jakie to typowe...on karmi Cie nadzieja, trzyma Cie jako koło zapasowe, przeciez nie powie ze Cie nie kocha i sluzysz mu tylko do seksu bo by pewnie ten darmowy seks stracil...patrzy sie na to co facet robi bo powiedziec to można wszystko byleby osiągnąć cel. I co z tego ze jest zazdrosny? To może być typ psa ogrodnika, pojechało mu to po ego ze możesz być zainteresowana jakimś innym facetem, on chce żebyś tylko jego wielbiła bo dzięki temu będzie miał stały dostęp do seksu..a tak, jak z kimś sie zwiazesz to juz będzie koniec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
15 godzin temu, Nacik25 napisał:

Ratunku 😞
 

Kilka miesięcy temu rozstałam się z facetem. Byliśmy razem 5 lat. Właściwie wyrzuciłam go z domu ze względu na to, że bardzo się zmienił i najważniejsi stali się dla niego koledzy, potrafił wracać 3-4 rano do domu. Bywało tak często, skończyła mi się cierpliwość więc pewnej nocy nie wpuściłam go. Wciąż go kocham. Spotykamy się niestety głównie na seks, który po naszym rozstaniu jest dużo lepszy. Problem polega na tym, że po wspólnej nocy on się nie odzywa, zero kontaktu. Podczas seksu mówi że kocha, na drugi dzień jakby nic nie było. Nie wiem co robić. Chciałabym żebyśmy do siebie wrócili, ale mam dosyć traktowania jak powietrze.
 

Pomóżcie. O co mu może chodzić?

W skrócie

SEX 

Wytłumaczę

Stanowcza eksploracja a X to miejsce niewiadome 😁

A dążący do sexu facet jest jak samolot kamikadze,widzi tylko jeden cel i za wszelką cenę go osiagnie 😉😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SPLIT napisał:

W skrócie

SEX 

Wytłumaczę

Stanowcza eksploracja a X to miejsce niewiadome 😁

A dążący do sexu facet jest jak samolot kamikadze,widzi tylko jeden cel i za wszelką cenę go osiagnie 😉😁

Zbanowali mnie za niewinność. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
1 minutę temu, Vega napisał:

Zbanowali mnie za niewinność. 😈

Diabełka kojarzę,reszta jakby do ciebie nie pasowała 😉😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SPLIT napisał:

Diabełka kojarzę,reszta jakby do ciebie nie pasowała 😉😁

Pora wiać. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
1 minutę temu, Vega napisał:

Pora wiać. 😈

Spokojnie, jeszcze masz czas,dopiero co się moderacja budzi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SPLIT napisał:

Spokojnie, jeszcze masz czas,dopiero co się moderacja budzi😁

Nigdy, przenigdy nie wywołuj wilka z lasu. 😈

Od teraz jestem najgrzeczniejszą istotą na forum. ♋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podjełaś najgorszą decyzje z możliwych. Odjełaś facetowi najbardziej kłopotliwą dla niego część czyli staranie się na co dzień w domu, a za szlajanie sie po nocach z kumplami dostał nagrode- seks z tobą czyli jedyną rzecz której od ciebie potrzebuje, a potem sie dziwisz, że sie nie odzywa. Jak ma sie odzywać skoro już seks dostał i przed rozstaniem też cie olewał to po co ma sie odzywać. Okazanie zazdrości to w tej sytuacji nie jest jego dowód miłości a jedynie egoizmu. Rozumiem, że chcica u ciebie wygrała ale po co sie głupi dziwisz, że facet dalej zlewa. Zlewa bo mu na tobie nie zależy, a w każdym razie na pewno nie na tyle, by sie w jakikolwiek sposób poświęcać. Liczy sie wygoda własna dla niego i ty mu starzasz warunki by ją realizować. Gość ma idealny układ kumple i dupcia na seks na boku dla której nie trzeba sie w ogóle starać, ani nawet sie odzywać, jedyne co to na seks. Po co to głupie zdziwienie, domysły ? Sama jesteś sobie winna, że poszłaś w ten układ. Ja bym w życiu po zerwaniu nie upokarzała sie w taki sposób. Poszukaj sobie innego typa, który coś z siebie daje albo nie kwękaj za swoje własne ujowe wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
6 minut temu, Vega napisał:

Nigdy, przenigdy nie wywołuj wilka z lasu. 😈

Od teraz jestem najgrzeczniejszą istotą na forum. ♋

Uwierzę gdy zobaczę 😁 czyli już bez diabełka 🤔 to jak cię teraz rozpoznają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, SPLIT napisał:

Uwierzę gdy zobaczę 😁 czyli już bez diabełka 🤔 to jak cię teraz rozpoznają 😉

Starczy, że SPLIT wie gdzie chodzę. 

->🐾

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
Przed chwilą, Vega napisał:

Starczy, że SPLIT wie gdzie chodzę. 

->🐾

😁 jak mi kiedyś powiesz ,to w końcu przestanę latać po tematach 😉😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SPLIT napisał:

😁 jak mi kiedyś powiesz ,to w końcu przestanę latać po tematach 😉😁😁

Nie powiem. Kocham jak mnie tropisz i tęsknisz. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPLIT
1 minutę temu, Vega napisał:

Nie powiem. Kocham jak mnie tropisz i tęsknisz. 😈

To się cieszę że wywołuje coś innego niż tylko niechęć 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SPLIT napisał:

To się cieszę że wywołuje coś innego niż tylko niechęć 😁 

Pokaż jak się cieszysz. Muszę to zobaczyć zanim pójdę się kąpnąć. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Mówi Tobie ,że kocha tylko dlatego bo wie że w to uwierzysz i przez to będzie miał z Tobą sex. Gdyby było inaczej odezwałby się na drugi dzień,chociażby tylko zapytać jak się czujesz.Ty go kochasz więc patrzysz z innej perspektywy ,on ma olewke więc też patrzy w inny sposób. Zastanów się zanim będzie za późno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×