Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ElitexD

Jakiś cudem udało mi się wzbudzić zainteresowanie jednej dziewczyny

Polecane posty

Na tinderze, chyba na zdjęcia kota poleciała xd Fajnie się pisało po paru piwach, nawet się ustawiłem z nią xd tylko co teraz? 

Niby o czym ja mam gadać i gdzie ją zabrać? Jest młodsza odemnie i na trzeźwo nie znajdę tematu. Bo chyba nie warto chwalić się bordo na wykopie lub levelem w tibi xd wykładem o losowaniu warstwowym lub szeregach liczbowych raczej ją zanudzę xd 

Myślałem się z tego wycofać, bo dla beki se tego tindera tylko zrobiłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ElitexD napisał:

Myślałem się z tego wycofać, bo dla beki se tego tindera tylko zrobiłem 

Masakra... Bardzo chciałabym pójść na fast dating. Nie zrobię tego, bo nie wyobrażam sobie z tych ludzi zrobić beki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie postępuj z ludźmi dla beki... Nie wyobrażam sobie tak robić.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ElitexD napisał:

Niby o czym ja mam gadać i gdzie ją zabrać? Jest młodsza odemnie i na trzeźwo nie znajdę tematu.

Bądź z nią szczery. Sama zerwie kontakt i nie będziesz miał problemu. Zabawa ludźmi nie jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ElitexD napisał:

Na tinderze, chyba na zdjęcia kota poleciała xd Fajnie się pisało po paru piwach, nawet się ustawiłem z nią xd tylko co teraz? 

Niby o czym ja mam gadać i gdzie ją zabrać? Jest młodsza odemnie i na trzeźwo nie znajdę tematu. Bo chyba nie warto chwalić się bordo na wykopie lub levelem w tibi xd wykładem o losowaniu warstwowym lub szeregach liczbowych raczej ją zanudzę xd 

Myślałem się z tego wycofać, bo dla beki se tego tindera tylko zrobiłem 

Na trzeźwo zapytaj o jej zainteresowania, opowiedz o swoich. Może okaże się, że jest więcej rzeczy które was łączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No elo, widzę że zostałem źle zrozumiany, nie wyrywam nikogo dla beki, dla jaj to se tindera założyłem chyba po raz 2137 xD

Chodzi mi o to że to trochę zaszło jak na mnie za daleko i nie wiem co teraz, nigdy się nie spotkałem z nikim poznanym przez internet. W necie piszę mi się inaczej, jakoś tak luźno w realu nie potrafię czasem nawet ze znajomymi gadac czy utrzymać rozmowy, boje się że tu też się wypale, lub zacznę na siłe szukać tematu, przecież nie będę przeprowadzać kwestniorariusza osobowego i zadawał głupich pytań w nieskończoność, a o sobie co mam wielce opowiadać? Że mam tytuł magistra czy że zloociłem kiedyś great shielda w tibi xd Bo takie banalne na temat do rozmowy

A gadanie o pogodzie też nie ma sensu, bo co? no nie fajnie bo deszcz pada i jest zimno to każdy widzi. I oczywiście kwestia gdzie iść  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jednak to pierdziele i się wycofam, czuję się zbyt nie pewnie i nie chcę nikomu marnować czasu. Jestem zbyt nie ogarnięty i bym tylko się ośmieszył xD i tak by nic z tego nie było, 

Już wystarczająco się zbłaźniłem zaczynając te rozmowę i zakładając ten temat xD elo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 21:21, ElitexD napisał:

wykładem o losowaniu warstwowym lub szeregach liczbowych raczej ją zanudzę xd 

zaintrygowaloby mnie to 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 21:21, ElitexD napisał:

Na tinderze, chyba na zdjęcia kota poleciała xd Fajnie się pisało po paru piwach, nawet się ustawiłem z nią xd tylko co teraz? 

Niby o czym ja mam gadać i gdzie ją zabrać? Jest młodsza odemnie i na trzeźwo nie znajdę tematu. Bo chyba nie warto chwalić się bordo na wykopie lub levelem w tibi xd wykładem o losowaniu warstwowym lub szeregach liczbowych raczej ją zanudzę xd 

Myślałem się z tego wycofać, bo dla beki se tego tindera tylko zrobiłem 

Dla beki traktujesz kobietę ? albo masz nierówno pod sufitem, albo alko nie pij do końca życia.Kobiety to nie zabawki.To, że jedne lubią tylko to co chcesz, to znie znaczy, że wszystkie koleś i ogar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2020 o 22:29, Pawel93 napisał:

Dla beki traktujesz kobietę ? albo masz nierówno pod sufitem, albo alko nie pij do końca życia.Kobiety to nie zabawki.To, że jedne lubią tylko to co chcesz, to znie znaczy, że wszystkie koleś i ogar!

Czy serio czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne? W którym miejscu napisałem że traktuje kobietę dla beki. Dla beki se te aplikacji zainstalowałem. No ale widac za dużo tekstu i ciężko zrozumieć. 

 

Widać jacy ludzie tu siedzą, na wykopie nie mieli z tym problemu aby takie zdania zrozumieć 

 

 

Edytowano przez ElitexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2020 o 13:52, Niby normalny napisał:

łał masz great shielda z tibii jaki ty męski 😍

 

I jeszcze wbilem z 400 na 500 w 95 dni, jeden z lepszych wyników na securze xd

I tak jestem przegrywem i gownem dlatego niechce marnować nikomu czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2020 o 14:25, Kulfon napisał:

A dlaczego uwazasz, ze sie osmieszysz? Moze wlasnie bedzie fajnie. Zreszt nie tylko Ty musisz mowic, ona tez pewnie bedzie mowila. nic nie tracisz, nawet jak nie wypali to co Ci szkodzi. A moze wlasnie poznasz kogos fajnego.

Jestem przegrywem i nie zasługuje na nic. 

Zreszta problem sam się rozwiązał. Przez najbliższe 2 tygodnie nie mogę nigdzie wychodzić. Dziękuję Pan COVID 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×