Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marta8431

jestem chora na koronowirusa

Polecane posty

Witam 

 

Obecnie przebywam na kwarantannie w domu .... mieszkam w anglii i tutaj odbywa sie kwarantanne w domu ale zastanawiam sie jakie mieliscie objawy i po jakim czasie wrociliscie do normalnego zycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chora na COVID czy zakażona wirusem?  Bo to spora różnica.  Znam parę osób, które uległy zakażeniu. Część przeszła to jak przeziębienie, jeden kolega z pracy nawet nie zauważył (miał test, który pokazał, że zakażenie przeszedł), a dwóch kolegów z pracy mojego sąsiada wzięło i zmarło 😞 Chłopaki przed czterdziestką, bez żadnych innych chorób.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam test pozytywny i objawy. Smak i czucie zapachow  mi raz wraca a raz sie cofa wszystko. Teraz czuje bardziej jakby taki dym a nie zapchy a to przeszkadza, wieczorami plytkie oddechy i czlowiek sie zastanawia czy klasc sie spac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znajoma Białorusinka opowiadała mi jak jej znajomy leżał na Covid w szpitalu. Mieli go wypisać na drugi dzień bo czuł się już dobrze. Rano trup. Zakrzepy się oderwały i zatamowały krążenie. Loteria.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, marta8431 napisał:

Witam 

 

Obecnie przebywam na kwarantannie w domu .... mieszkam w anglii i tutaj odbywa sie kwarantanne w domu ale zastanawiam sie jakie mieliscie objawy i po jakim czasie wrociliscie do normalnego zycia. 

Witaj Marto,bardzo ci współczuję i życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia.

Ja byłam zakażona covidem dwa miesiące temu i na szczęście jak większość przeszłam to dość łagodnie, było trochę gorączki, suchego kaszlu no i ogólne zmęczenie na szczęście byłam na domowej kwarantannie i powróciłam do zdrowia.

Niedawno wyczytałam jednak że pomimo łagodności objawów i tak choroba ta pozostawia trwałe zmiany w organizmach  i tu chciałam właśnie przejść do mojego pytania ,czy ty zauważyłaś u siebie jakieś ostre zakłócenia cyklu miesiączkowego,?Silniejszy ból, obfitość krwawienia,kolor?/

Przepraszam że o to pytam ,jeśli chcesz to nie musisz odpowiadać lub jeśli się krępujesz tu o tym pisać to podam ci meila.

Pozdrawiam Renata.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Renata 

Zajrzałam tutaj dzisiaj z ciekawości . U mnie mija właśnie pół roku od choroby . Cykle faktycznie mam różne - ostatnio 48 dni. Martwi mnie jednak coś innego .... smak i zapach powrócił całe szczęście ale nie do końca . Czuje słodkie, kwaśne i ostre itp. Jednak jak jem nie czuje tak intensywnie smaku jak wcześniej, czasami jest inny. Zapach tez inny.....czuje ale zapach jest zakłócony. Czasami każdy z żeli do prysznica pachnie tak samo. Nie mam już takiej samej energii jak wcześniej .... Ostatnio robiłam kurczaka z pieczarkami i nie czułam zapachu pieczarkow . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×