Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dominik27

Żadna nie chce dać szansy na rozmowę.

Polecane posty

2 minuty temu, Electra napisał:

Jak się nic sobą nie prezentuje to zrzuca się to na wygórowane wymagania kobiet... 

Reprezentuję sobą sporo, tylko nie mam szans, by to pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Prdolnie mnie słabi 😈 Ty to powtarzasz jak mantrę, no żesz qźwa... To Ci wybredne lafiryndy🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

No ale taka prawda, co mam poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

nawiąż rozmowę z tymi brzydkimi, by chociaż mieć kontakt z ludźmi jakieś obycie w towarzystwie iitd. nie musisz od razu się z nimi całować, może mają wolne koleżanki ? a może znajdziesz w nich to co ci się spodoba.

Ja bym chciał, ale nawet te brzydkie ze mną nie chcą rozmawiać.

1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

Mnie charakterem ludzie przyciągają i odpychają jak kobieta, jak kobieta jest 10\10 a charakter ma koszmarny to nie ważne dla mnie jak piękna jest jeśli charakter ma 0\10 jak kobieta jest sympatyczna miła itd to zyskuje bardziej w moich oczach nawet jeśli jest dosyć brzydka.

Zdecydowanie tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Reprezentuję sobą sporo, tylko nie mam szans, by to pokazać.

Sam nie dajesz się poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Sam nie dajesz się poznać. 

Daję. Cały czas próbuję kogoś poznać, zagaduję i nic. Ja jestem otwarty na ludzi i wszelkie znajomości.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Daję. Cały czas próbuję kogoś poznać, zagaduję i nic. Ja jestem otwarty na ludzi i wszelkie znajomości.

To jak to robisz, że nie wychodzi Ci? Jestem otwarta, komunikatywna, mam poczucie humoru, do tego jestem w chooj przeciętna i jakoś zdarzało mi się zwrócić czyjąś uwagę. Cuda na kiju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

To jak to robisz, że nie wychodzi Ci?

Nie wiem, ale nie wychodzi.

1 minutę temu, Electra napisał:

Jestem otwarta, komunikatywna, mam poczucie humoru, do tego jestem w chooj przeciętna i jakoś zdarzało mi się zwrócić czyjąś uwagę. Cuda na kiju. 

Jako kobiecie, niewiele ci trzeba, by zjednać ludzi 🙂

1 minutę temu, Electra napisał:

Cuda na kiju. 

Chciałbym, ale to niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Jako kobiecie, niewiele ci trzeba, by zjednać ludzi 🙂

3 minuty temu, Electra napisał:

Cyckami ich nie zjednuje, więc co to ma do rzeczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niby normalny napisał:

nie wierzysz

To nie kwestia wiary, ale nieorientowania się w temacie. Nigdy nie miałam konta na portalu, nie mam pojęcia jak wyglądają tam rozmowy między ludźmi i poznawanie się. 

11 minut temu, Niby normalny napisał:

elaboraty

Wiem, wiem😅 Naprdalator aktywny od urodzenia🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, taki obraz wasz napisał:

A kto powiedział, że cyckami?

Bo jesteś kobietą - stwierdziłeś, więc rozumiem, że moje cycki mają sprawczą moc. No chyba, że piczka. To Ci franca, a ja myślałam że to poczucie humoru😩

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Bo jesteś kobietą - stwierdziłeś. Więc rozumiem, że moje cycki mają sprawczą moc. No chyba, że piczka. To Ci franca, a ja myślałam że to poczucie humoru😩

Nie, chodziło o to, co wyżej napisał niby normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Nie, chodziło o to, co wyżej napisał niby normalny.

Zawsze powtarzałam, że zakocham się w facecie od strzału jak przemówi do mnie zdaniem wielokrotnie złożonym. Może wśród facetów jest ta sama bolączka? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Poczucie humoru jest bardzo ważne, tylko nie wiem co jest z kobietami tracą go z wiekiem zwłaszcza po urodzeniu dzieci.

Nie da się stracić czegoś, czego się nie posiada 😉 a wiele kobiet od urodzenia nie ma poczucia humoru 🙂

1 minutę temu, Electra napisał:

Zawsze powtarzałam, że zakocham się w facecie od strzału jak przemówi do mnie zdaniem wielokrotnie złożonym. 

😄

Większość mężczyzn jednak ma bardziej ambitne zainteresowania niż plotki, obgadywanie koleżanek i seriale 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Poczucie humoru jest bardzo ważne, tylko nie wiem co jest z kobietami tracą go z wiekiem zwłaszcza po urodzeniu dzieci.

Nie wiem co ma urodzenie dzieci do humoru. Faktycznie jak jesteś uyebana po łokcie sama z dzieckiem to Ci nie do śmiechu, ale nie demonizujmy. Wiem dlaczego zwracam (zarówno kobiet jak i mężczyzn) na siebie uwagę (w pozytywnym jak i negatywnym tego słowa znaczeniu) nawet jeśli nie chcę. Nie wiedziałam natomiast, że zwykle wypowiedzenie się ponad wyrazy dźwiękonaśladowcze to w dzisiejszych czasach taki rarytas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Większość mężczyzn jednak ma bardziej ambitne zainteresowania niż plotki, obgadywanie koleżanek i seriale 😉

Jeśli uważasz, że jesteśmy tak ograniczone i zapodasz taki tekst kobiecie to nie dziwota, że nie chcą poznawać Cię. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Większość mężczyzn jednak ma bardziej ambitne zainteresowania niż plotki, obgadywanie koleżanek i seriale

Auta, piwo, football i seks? 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Podobno ktoś napisał całą książkę jednym zdaniem.

Słyszałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Jeśli uważasz, że jesteśmy tak ograniczone i zapodasz taki tekst kobiecie to nie dziwota, że nie chcą poznawać Cię. 

Nie wszystkie, to raz.

A dwa, chyba logiczne, że niczego takiego nie mówię przy poznawaniu. Właśnie dlatego, że nie generalizuję i nie oceniam tej konkretnej osoby przez pryzmat innych. Każdy ma u mnie czystą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Niby normalny napisał:

potem spotykasz następną i następną która dokładnie tak samo odpisuje

Wszystko fajnie, ale zauważ, że ja nie tylko piszę. Gęba nie zamyka mi się. Nie wiem czy to akurat dobrze, potrafi być pewnie męczące🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

np.💃🚴‍♂️🏊‍♀️💋🛴🌈 i kurr

Wstałam dzisiaj lewą nogą, ale pojechałam na wycieczkę rowerową. Spociłam się do porzygu, więc następnym razem wybiorę się na hulajnogę z moim przyjacielem gejem. 

Edytowano przez Electra
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Obydwie płcie mają często takie opisy.

Nie sądzę. Kobieta może na tindera wrzucić nawet czarne tło bez zdjęcia, a i tak będzie miała setki zainteresowanych. Mężczyzna musi się o wiele bardziej postarać, zwłaszcza ten mniej atrakcyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie sądzę. Kobieta może na tindera wrzucić nawet czarne tło bez zdjęcia, a i tak będzie miała setki zainteresowanych. Mężczyzna musi się o wiele bardziej postarać, zwłaszcza ten mniej atrakcyjny...

Jak nie przestaniesz pitolić to słowo daje i będziesz potrzebować renowacji... Męczybuła 🤦‍♀️

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

Sraty taty, jestes ukrytym mizoginem i tyle. Ten tekst o plotkach i czyms tam wyjatkowo obrzydliwy, to jest clue calych twoich problemów

Ja też uważam, że kobiety mają z tym problem. Ogromny, więc poniekąd go rozumiem, niepotrzebnie uogólnia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

Sraty taty, jestes ukrytym mizoginem i tyle. Ten tekst o plotkach i czyms tam wyjatkowo obrzydliwy, to jest clue calych twoich problemów

xD

Nie. Serio, spróbuj kiedyś spojrzeć obiektywnie na kobiety, a zobaczysz, że takie, z którymi faktycznie da się porozmawiać na jakiś temat, są ambitne i inteligentne, stanowią mniejszość. I właśnie takiej szukam.

1 minutę temu, Electra napisał:

Jak nie przestaniesz pitolić to słowo daje i będziesz potrzebować renowacji... 

Załóż sobie konto na tinderze i ustaw sobie czarne tło na profilowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Załóż sobie konto na tinderze i ustaw sobie czarne tło na profilowe...

Bo Ty głupi każdy facet liczy, że to wielka doopa mulatki. Marzą o różowej fudze🙊

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Bo Ty głupi każdy facet liczy, że to wielka doopa mulatki. Marzą o różowej fudze🙊

Nie, ja bym do takiej nie napisał. No ale nie zmienia to faktu, że desperatów jest wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

Idz

Ale czym różni się jego "ambitne i inteligentne stanowią mniejszość" od niby normalnego, który pisze, że 70% kobiet to ameby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

negatywny stosunek do kobiet

Negatywny stosunek mam tylko do tych kobiet, które mają taki sam do mnie.

Zrozum, jakby ciebie każdy tak traktował, to nienawidziłabyś mężczyzn, a ja, gdy poznaję kogoś nowego, to nie oceniam jej przez pryzmat wcześniejszych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×