Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szalby

Facet olał mnie dla innej

Polecane posty

Spotykałam się z pewnym facetem. Na początku wszystko jak z bajki, wydawał się być ideałem. Do czasu gdy nagle zamilkł. Próbowałam się z nim skontaktować, dowiedziec co jest powodem takiej decyzji natomiast bez skutku. Nagle po kilku tygodniach sobie o mnie przypomniał. Dostałam wiadomość z przeprosinami, że to było złe dla mnie i dla niego, i ogolnie że zaluje bardzo. Powodem oczywiscie była ex do czego się przyznał. Byłam pogodzona z tym, ze to jest koniec, ale cały okres czasu gdzie się nie odzywał nie było dnia abym nie myślała. Zawrócił mi w głowie, po prostu. Prosił o spotkanie, raz drugi trzeci. Bałam się, ale w końcu sie zgodziłam bo myślałam, ze słowa są autentyczne i faktycznie zaluje. Chciałam dac szanse. Byliśmy umówieni, natomiast w dniu w którym mieliśmy się spotkać rozpłynął się. Napisał dzień później wieczorem z propozycja spotkania. Bolało mnie to, ze zrobił mi coś takiego, wiec odbilam piłkę i powiedziałam ze nie mogę ale zaproponowałam dzień kolejny. Od tej pory facet zniknął. Zaczął dodawać relacje z inną kobietą. To jest bolesne, bo mam wrazenie, że robi to specjalnie. W sumie jeżeli wcześniej nie był zbytnio aktywny, a teraz praktycznie codziennie można zobaczyć tam jakaś laske, to jest to dziwne. Natomiast nie rozumiem po co po takim czasie się odezwał, przepraszał, prosił o spotkanie. Wszystko we mnie odżyło, teraz cierpię, że dałam się tak zmanipulować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nadal spotyka sie z była, pewnie ja kocha ale wie ze może sie cos popsuc wiec chce Cie trzymac jako kolo zapasowe, będzie Cie zwodził dalej a jak sie może z nią rozstanie to będzie chciał wrócić do swojego planu B czyli Ciebie. Przy okazji podpompowal sobie ego widzac ze nadal czekasz na niego i ze Ci zalezy. Nie rob z siebie opcji zapasowej, miej honor i olej go definitywnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×