Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sono_Sportiva

Nienawidzę mojego ojca

Polecane posty

Mam 23 lata a On przez całe życie jest taki sam. Już gdy byłam malutka zostawiał mnie i moją Mamę po to żeby tydzień pić. Zostawił mnie samą w domu w kołysce. Nie pracował 11 lat bo mu się nie chciało, moja Mama miała na głowie cały dom i pracę. Nigdy w życiu ze mną o niczym szczególnym nie porozmawiał, niczego nie dał, nigdzie mnie nie zabrał, Jego nie interesuje nic. Nawet nie ma prawa jazdy i moja Mama jeździ autem. Słucha całymi dniami metalu i po 15h siedzi w tablecie, komputerze i laptopie, całe życie. 0 ojca i męża. Jeszcze się awanturuje jak mu się uwagę zwróci. Nawet kurzów nie zetrze, no nie robi nic. Nawet zakupów do domu nie zrobi tylko sobie papierosy kupuje i smrodzi w mieszkaniu bez przerwy. Nie mogę na tego człowieka patrzeć bo od razu mam nerwy a najbardziej szkoda mi Mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jest to przykład na to, że rozstanie rodziców jest niekiedy mniejszym złem dla dziecka. Wiele osób tkwi w takich związkach, wymówką są potomni, a prawda jest taka, że często kryje się za tym zwykły ludzki lęk przed samotnością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sono_Sportiva napisał:

Nienawidzę mojego ojca

A matki, która świadomie dobrowolnie pozostaje w związku z takim człowiekiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój stary też całe życie  chlał ćpał imprezował i nie pracował. A matka od niego nie odeszła.

 

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×