Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ewelina515

Nie mogę go zrozumieć

Polecane posty

Witam kobietki. Potrzebuje porady i obiektywnego spojrzenia na całą sytuację. Kilka miesięcy temu poznałam faceta z innego miasta, ja lat 27, on 40. Przez kilka miesięcy było super, cały czas bylam u niego w mieście, dostałam szafę i klucze od domu. Naprawde widać było, ze mu zależy na tej znajomosci. Wiedzialam, ze ma dwójkę dzieci z inna kobieta, ale nie przeszkadzało mi to, wręcz przeciwnie, bylam zachwycona tym, jaki ma z nimi kontakt. Kiedy bylam u siebie w mieście w nocy napisała do mnie kobieta, z ktora ma dzieci. Napisała z jego telefonu, ze to kłamca, ze pisze te wszystkie bzdury dziesięciu dziewczynom. Ze ona złapała go na zdradzie kilka miesięcy temu i z tego co zdążyła przeczytać w jego telefonie nadal ten romans ma (z młoda dziewczyna od siebie z miasta) Czyli wlasciwie jest na 3.
Próbowałam wyjaśnić z nim to wszystko na drugi dzien, jednak on milczał. 

Napisał do mnie po prawie tygodniu, ze to wszystko stek bzdur. Ze myśli o mnie non stop i ze to przesada, ze on tak nie chce. Ze zabrało go za bardzo. Napisał tez, ze nie nadaje sie na życie w związku i ze jego życie jest popier... i ze nie odzywał sie, bo myslal, ze tak bedzie lepiej. Chwile porozmawialiśmy, napisałam mu, ze za nim tęsknie i koniec. Faceta nie ma znowu od 2 dni. 
I teraz pytanie, dlaczego? Czy po prostu mnie olał czy musi sobie wszystko w głowie poukładać? Dlaczego sie nie odzywa? Naprawde bardzo mnie meczy, ale z drugiej strony bardzo mi na nim zależy.

Wyrazcie proszę swoje opinie, bo chyba potrzebny mi solidny kop w tyłek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że bajeruje te dziesięć dziewczyn jednocześnie i nie wyrabia się z odpisywaniem. Albo pogubił się już co której napisał. Znałam kiedyś takiego typa, w każdym mieście po 3 kochanki, bo gdyby jedna nie mogła, to zawsze zostawała opcja 2 i 3 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Kobiety lubią przedsiębiorczych i zaradnych mężczyzn. Wiec gościu powinien mieć duży "plus" od pań.

Nie tym razem 😄 Marnie skończył, część z tych pań, jak się o sobie dowiedziały, rozniosła go na strzępy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze podczas gdy ja bylam u siebie, a on u siebie, cały czas rozmawialiśmy przez telefon, wlasciwie większość na kamerce. Nie wiem kiedy miałby czas na resztę kobiet 🤷🏼‍♀️ Albo po prostu tak dobrze sie ukrywał... 😞

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Ewelina515 napisał:

[...] napisała do mnie kobieta, z ktora ma dzieci. Napisała z jego telefonu, ze to kłamca, ze pisze te wszystkie bzdury dziesięciu dziewczynom. [...]
Próbowałam wyjaśnić z nim to wszystko na drugi dzien, jednak on milczał. 

Napisał do mnie po prawie tygodniu,  [...] Napisał tez, ze nie nadaje sie na życie w związku [....]

Myślę, że sytuacja jest wystarczająco jasna. Pozostaje wyciągnąć wnioski, zamknąć rozdział i ruszyć naprzód. 

28 minut temu, Ewelina515 napisał:

[...] on 40 [...] Faceta nie ma znowu od 2 dni. 
I teraz pytanie, dlaczego? Czy po prostu mnie olał czy musi sobie wszystko w głowie poukładać? Dlaczego sie nie odzywa? [...]

Nieistotne, dlaczego. Liczy się wyłącznie fakt, że ten dorosły człowiek jest na tyle niedojrzały, że nie potrafi rozmawiać i bawi się Twoimi uczuciami. To aż nazbyt informacji, by zerwać znajomość. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×