Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Laurittka

Pewien facet zdradza swoją nową laskę z byłą

Polecane posty

Mam na to dowody i zamierzam o tym poinformować tą zdradzaną oczywiście przedstawiając dowody. Moim założeniem jest tylko to żeby go udupić i żeby został na lodzie. Macie jakieś doświadczenia w takich sytuacjach? Czy laski wierzą innym laskom w takie informacje? Jak reagują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Laurittka napisał:

[...] Jak reagują? 

Różnie. 

5 minut temu, Laurittka napisał:

[...] Moim założeniem jest tylko to żeby go udupić i żeby został na lodzie. [...]

Czyli dobro zdradzanej Cię nie interesuje. Względy osobiste?... Jakkolwiek, uważaj, by samemu nie oberwać rykoszetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nenesh napisał:

Różnie. 

Czyli dobro zdradzanej Cię nie interesuje. Względy osobiste?... Jakkolwiek, uważaj, by samemu nie oberwać rykoszetem. 

Dobro zdradzanej? Ona i tak siedzi w gwnie po uszy. Z resztą chyba lepiej wiedzieć i mieć wybór niż żyć nieświadomie z rogami do sufitu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Laurittka napisał:

U.pić

Zła kobieta jesteś. Puszczałaś się z nim, a teraz będziesz ujajać? Mogłaś być tak zacięta w trzymaniu nóg razem...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Laurittka napisał:

[...] Z resztą chyba lepiej wiedzieć i mieć wybór niż żyć nieświadomie z rogami do sufitu? 

Lepiej. Zwróciłam tylko uwagę na motywację... by nie zapytać wprost, dlaczego taka zawzięta na faceta jesteś. Ciekawość, ale nie moja sprawa, temat jest inny 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Zła kobieta jesteś. Puszczałaś się z nim, a teraz będziesz ujajać? Mogłaś być tak zacięta w trzymaniu nóg razem...

😂 powinnaś pisać bajki, ona mi go odbiła i dlatego jestem cięta, to wszystko. A zdradza ją ale nie ze mną. Dziękuję za tak wspaniałe rady, nie ma to jak kafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nenesh napisał:

dlaczego taka zawzięta na faceta jesteś

Ja też byłam długo zażarta. Wiesz dlaczego? Jesli w związku nie dzieje się dobrze i dowiadujesz się, że facet zdradza Cię to umówmy się, ale trudno się dziwić skoro skaczecie sobie do gardeł, a seks jest byle jaki i od wielkiego dzwona, albo go nie ma. Ale jeśli jest wszystko ok, nie masz ani 🤏 podejrzeń i dowiesz się, że masz rogi to zatrzęsie Tobą. Mało tego, jak zrobi to jeszcze ktoś kto wie jak to boli, bo został zdradzony to gwarantuję Ci, że wewnętrza przyzwoitość i poczucie krzywdy będą Ci jeszcze toczyć pianę na gębie przez następne pięćset lat życia.

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kâspej napisał:

może ona wie ale woli się dzielić tortem z innymi

Nie wie, dlatego ją o tym poinformuję. Satysfakcję będę mieć

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kâspej napisał:

dlaczego nie zostawisz tego hooja i jego nowych zdobyczy i nie przesuniesz swojej manii na innego osobnika w celu ułożenia sobie życia?

Zostawię, ale najpierw się odegram za upokorzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co chcesz się odgrywać , nie wiesz że karma wraca? wystarczy poczekac a życie samo zweryfikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, black75 napisał:

po co chcesz się odgrywać , nie wiesz że karma wraca? wystarczy poczekac a życie samo zweryfikuje...

Właśnie karma wróci do niej, odkryłam że gdy był jeszcze ze mną, już spotykał się z nią. Chętnie bym poczytała o podobnych przypadkach, ale chyba nikt tutaj nie spotkał sie z taką sytuacją i nie wie jak to jest 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×