Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam 20 lat, w styczniu zostanę mamą, dom rodzinny mojego męza jest oddalony od mojego o ok 4 godziny, on pracuje w delegacji tzn. wyjezdza w poniedziałki ok. godziny czwartej, a wraca w piątki wieczorami. Pobraliśmy się niedawno, zdecydowaliśmy, że zostanę u swoich rodziców tak aby mama mogła pomóc mi z dzieckiem. Dodatkowo studiuję stacjonarnie ( obecnie zdalnie), czasami zajęcia mam od godziny 8 rano do 21. Moja mama pracuje co drugi dzień po 12h. Zastanawiam się co zrobić gdy urodzi się mała, zostać na studiach stacjonarnych- mieć wolne weekendy kiedy mąż przyjeżdża, jednak z małym dzieckiem ciężko siedzieć caly dzień przed komputerem, czy też przepisać się na zaoczne- zajęcia odbywają sie prawie w każdy weekend, mąż mógłby zająć się małą, ja w tygodniu uczyłabym się kiedy ona by spała, problemem jest to, że my z mężem praktycznie nie będziemy ze sobą spędzać czasu. Czy ktoś mógłby doradzić jakie rozwiązanie byłoby najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, storczyk1234 napisał:

Czy ktoś mógłby doradzić jakie rozwiązanie byłoby najlepsze?

Jeśli wybierasz pomiędzy wspomnianymi dwoma, to rozważ, które może spowodować większe problemy - jednoczesna opieka nad dzieckiem i nauka, czy całkowity brak czasu dla męża. Kwestia indywidualnych  priorytetów i wizji przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×