Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klaudia020

Praca w "męskim" stroju

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Jestem nowa, mam 20lat i przychodzę na te forum z pytaniem, jak wy postrzegacie pracę w "męskim" stroju, a dokładniej w garniaku pod krawatem? Od jutra zaczynam pracę na recepcji w jednej z firm w Poznaniu i pracodawca powiedział mi wprost, że będę musiała założyć firmowy gajerek ;p Nie ukrywam iż się dosyć mocno zdziwiłam, gdyż rzadko się wymaga od kobiety takiego ubioru jak u faceta :) (a dodatkowo jestem fanką spódnic i ...enek, co koliduje z tym :) ) Wyobraźcie sobie, że dostałam:

-granatową marynarkę (akurat bardzo ładna elegancka)

-bialą koszulę z długim rękawem (klasyk, nie trzeba mówić)

-granatowe garniturowe spodnie (niczym u faceta :P)

-granatowy męski krawat (nigdy nie byłam w krawacie i zapewne poczuje się dziwnie xd )

- czarne eleganckie pantofle (typowe męskie, ale ładne)

Czy wam drogie panie i koleżanki by nie tyle co sprawiało problem, a czułybyście się dziwnie pracując w takim stroju? :)

A może zdarzyło wam się to już? Piszczie!

Czekam na odpowiedzi i odpalam filmik na yt jak zawiązać ten głupi krawat (co widzę, że nie jest takie proste :D )

Całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwielbiam takie wydanie i swietnie sie w nim czuje. Wiadomo,że każda kobieta ma swoj styl i rozumiem jesli moze Ci nie pasować, ale na moje oko ma to swoj urok no i chyba największy plus to taki,ze nie ma potrzeby noszenia obcasów przez 12h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2020 o 20:54, KateZRzeszowa napisał:

Osobiscie uwielbiam takie wydanie i swietnie sie w nim czuje. Wiadomo,że każda kobieta ma swoj styl i rozumiem jesli moze Ci nie pasować, ale na moje oko ma to swoj urok no i chyba największy plus to taki,ze nie ma potrzeby noszenia obcasów przez 12h...

O proszę ciekawe :) czyli Ty też musisz/musiałaś chodzić w pracy w garniaku pod krawatem i pantoflach? Co do butów to zgadzam się, wolę już męskie pantofle na swój rozmiar niż obasy :) a i krawat w końcu umiem wiązać i jednemu facetowi musiałam wiązać w pracy (wstyd Panowie!), gdyż wszyscy mają ten sam strój :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę ciekawe 🙂 czyli Ty też musisz/musiałaś chodzić w pracy w garniaku pod krawatem i pantoflach? Co do butów to zgadzam się, wolę już męskie pantofle na swój rozmiar niż obasy 🙂 a i krawat w końcu umiem wiązać i jednemu facetowi musiałam wiązać w pracy (wstyd Panowie!), gdyż wszyscy mają ten sam strój 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×