Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ToiTobeznazwy

Wyrażę się jasno.

Polecane posty

8 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Zrobiłaś film dla mnie?  Jak romantycznie :classic_love: ostatni raz laska zrobiła coś dla mnie w przedszkolu.  

I się nie dziwie, że ostatni raz zrobiła coś osoba dla Ciebie w przedszkolu. Nie dziwie się, po tym jak nazywasz kobiety/ czy mnie osoby z macica od szmat. Poprzedni film z komentarzami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Zrobiłaś film dla mnie?  Jak romantycznie :classic_love: ostatni raz laska zrobiła coś dla mnie w przedszkolu.  

Pewnie zostało Ci to od przedszkola, że żadna Ciebie nie chce. Ty plujesz na innych, że Ciebie tak nie lubią? Chyba tak... widząc te wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Zrobiłaś film dla mnie?  Jak romantycznie :classic_love: ostatni raz laska zrobiła coś dla mnie w przedszkolu.  

Tak zwane: fuc*ng romantic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

I się nie dziwie, że ostatni raz zrobiła coś osoba dla Ciebie w przedszkolu. Nie dziwie się, po tym jak nazywasz kobiety/ czy mnie osoby z macica od szmat. Poprzedni film z komentarzami. 

Opisywałem tylko tzw. slut walk a nie chodziło o obrażanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Pewnie zostało Ci to od przedszkola, że żadna Ciebie nie chce. Ty plujesz na innych, że Ciebie tak nie lubią? Chyba tak... widząc te wpisy...

No nie chce żadna bo nie jestem Czadem,  a co myslałaś? A wyzywasz to ty mnie.  Bardzo wulgarnie.  A ja Cie komplementuje. A ty na mnie plujesz wulgaryzmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Ostatnio chyba ty pisałeś ze podlizywanie się lochom na kafe jest żałosne. 

No dlatego Ci się nie podlizuje,  a co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Czasem ci się trafi riposta jak ślepej świni siodło. 

Rzucasz we mnie bumerangiem,  który wraca do ciebie i wali cie w twarz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Ostatnio chyba ty pisałeś ze podlizywanie się lochom na kafe jest żałosne. 

Współczuć takiemu typowi potwora. Niech idzie spać i nie pier*i głupot na forum, bo jeb*e. Jemu coś już w głowie odp*la się sam gubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Bic pliz. 

Chciało dać lubie to, ale skończyły mi się polubienia, wiec masz plusa za Twoja wyrafinowana, cięta ripostę. 

+ prosz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

No dlatego Ci się nie podlizuje,  a co? 

No dlatego się podlizujesz. Słuchaj, z tępa dzi*ka nie masz do czynienia, gwarantuje to Tobie infantylny bachorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

No nie chce żadna bo nie jestem Czadem,  a co myslałaś? A wyzywasz to ty mnie.  Bardzo wulgarnie.  A ja Cie komplementuje. A ty na mnie plujesz wulgaryzmami.

Prawidłowo. Za samo podlizywanie się nauczycielowi powinieneś dostać naganę typu: 

 

 

 

Uwaga: typ  faceta numer 20, będzie prawił Tobie komplementy, sprawdza czy jesteś naiwna. Nie daj się, to zwykły babiarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

No dlatego się podlizujesz. Słuchaj, z tępa dzi*ka nie masz do czynienia, gwarantuje to Tobie infantylny bachorze.

Ale się obie smyracie po pipach,  może weźcie od razu ślub i wyjedzcie do San Francisco.  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

Ale się obie smyracie po pipach,  może weźcie od razu ślub i wyjedzcie do San Francisco.  😄

A po co tam? Po pierwsze my się nie smyramy po niczym innym tylko po głowie, inaczej pukamy się w czoło, patrząc na te Twoje komentarze. Po drugie. Ślub? Można żyć i bez papierka. Dla mnie to papier bez znaczenia. Można sobie w mojej wierze nim co jedynie pupe podetrzeć. Tyle starczy wiedzieć co sadze o tym papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

No dlatego się podlizujesz. Słuchaj, z tępa dzi*ka nie masz do czynienia, gwarantuje to Tobie infantylny bachorze.

Ile ty masz w ogóle lat? 

3 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Uwaga: typ  faceta numer 20, będzie prawił Tobie komplementy, sprawdza czy jesteś naiwna. Nie daj się, to zwykły babiarz.

Babiarz,  nazwisko faceta, który pracuje w TVP. Bo przecież nie ja 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

Ile ty masz w ogóle lat? 

Babiarz,  nazwisko faceta, który pracuje w TVP. Bo przecież nie ja 😮

A ile Ty masz? Ja już dawno skończyło studia i jestem profesorem bez papiera, bo nawet na to szkoda drzew. Po co. Wystarczy mnie posłuchać i samemu stwierdzić jaki mam tytuł. Master, bejbe. A Ty to bejbe. 

A i można tez komuś od czasu do czasu powiedzieć komplement, ale nie namolnie. To co Ty wyprawiasz to istna gra aktorska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

A ile Ty masz? Ja już dawno skończyło studia i jestem profesorem bez papiera, bo nawet na to szkoda drzew. Po co. Wystarczy mnie posłuchać i samemu stwierdzić jaki mam tytuł. Master, bejbe. A Ty to bejbe. 

A i można tez komuś od czasu do czasu powiedzieć komplement, ale nie namolnie. To co Ty wyprawiasz to istna gra aktorska.

Jak do trzech razy w miesiącu mi ktoś powie komplement to starczy. Nie lubie w sumie takich typu podlizywanek się jak w przedszkolu. Dorośnij dzieciaczku. A i jeszcze ważne, komplementy powinny być szczere i wypływać jak to się mówi z głębi Ciebie, a nie takie tam rumpu srumpu puszczane na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

A ile Ty masz? Ja już dawno skończyło studia i jestem profesorem bez papiera, bo nawet na to szkoda drzew. Po co. Wystarczy mnie posłuchać i samemu stwierdzić jaki mam tytuł. Master, bejbe. A Ty to bejbe. 

A i można tez komuś od czasu do czasu powiedzieć komplement, ale nie namolnie. To co Ty wyprawiasz to istna gra aktorska.

Jestem szczery, chcesz żebym kłamał?  

Trochę ubarwiam, lecz tylko po to by dodać moim wypowiedziami kolorytu. Jak wytrawny malarz. Ale to wszystko prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

Jestem szczery, chcesz żebym kłamał?  

Trochę ubarwiam, lecz tylko po to by dodać moim wypowiedziami kolorytu. Jak wytrawny malarz. Ale to wszystko prawda. 

Kłamać nie, ale te Twoje ubarwianie jest jakieś no...ja rozumiem, że przedszkolaczek się stara, ale co za dużo to nie zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Kłamać nie, ale te Twoje ubarwianie jest jakieś no...ja rozumiem, że przedszkolaczek się stara, ale co za dużo to nie zdrowo...

Dorosły mężczyzna STARSZY OD CIEBIE DZIECIACZKU.  nie stary ale na pewno starszy od ciebie dziewczynko.  Więc więcej szacunku poproszę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

Dorosły mężczyzna STARSZY OD CIEBIE DZIECIACZKU.  nie stary ale na pewno starszy od ciebie dziewczynko.  Więc więcej szacunku poproszę.  

Starszy? A ile masz lat? Zobaczymy. Później podam mój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

Dorosły mężczyzna STARSZY OD CIEBIE DZIECIACZKU.  nie stary ale na pewno starszy od ciebie dziewczynko.  Więc więcej szacunku poproszę.  

Skoro chcesz się tak ze mna sprzeczać w infantylny sposób. Wiek ciała to jedno, a w główce to drugie. Od tego wogole i w szczególności zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Dorosły mężczyzna STARSZY OD CIEBIE DZIECIACZKU.  nie stary ale na pewno starszy od ciebie dziewczynko.  Więc więcej szacunku poproszę.  

Nie lubie Ciebie i Ty dobrze o tym wiesz, bachorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

Gdybys mnie nie lubiła to nie pisałabyś ze mną. 

 

Nie. To tylko odzew. Nie wiem jaki jest Twój tok myślenia, ale rzeczywiście przedszkole się kłania...można z kimś przecież pisać i tez go nie lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Bicu ma 25-27. Na pewno nie więcej. 

Pytało o jego wiek mentalny, bo z tym się wacham- między tak 7, góra 13 lat mu daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×