Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ToiTobeznazwy

Wyrażę się jasno.

Polecane posty

1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Bicu ma 25-27. Na pewno nie więcej. 

Tam jaki ma to ma. Ale te odzywki tego gościa to przedszkole dla mnie. Ale ok. Nobody’s perfect. Daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Ja bym mu jakiś talon na divki i balon zafundowała to może by dojrzał szybciej nasz bananek. 

U mnie talonów nie ma i nie będzie i nigdy nie było. Jak pójdzie od mamusi i zacznie pracować na siebie to sie przynajmniej dowie czym jest życie. Tak to taki siedzi na internetach i w gry gra i nic nie wie, domyślam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Tam jaki ma to ma. Ale te odzywki tego gościa to przedszkole dla mnie. Ale ok. Nobody’s perfect. Daje radę.

Przeczytaj swoje posty jaka jesteś czasem wulgarna. Same gwiazdki. A potem poszukaj moich. Bardzo mało.  Szach mat dziewczynko.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

U mnie talonów nie ma i nie będzie i nigdy nie było. Jak pójdzie od mamusi i zacznie pracować na siebie to sie przynajmniej dowie czym jest życie. Tak to taki siedzi na internetach i w gry gra i nic nie wie, domyślam się.

W internecie ja oglądam tylko sztukę i filmy przyrodnicze.  A gry rozwijają motorykę,  pamięć,  inteligencję, kreatywność. Itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

Przeczytaj swoje posty jaka jesteś czasem wulgarna. Same gwiazdki. A potem poszukaj moich. Bardzo mało.  Szach mat dziewczynko.  

Po pierwsze nie jestem dziewczynko. Mogę używać podkreśleń ile tylko mogę i kiedy chce. Od kiedy to podkreślenia wpływają na Twoja inteligencje? To jest tak, jak robisz robie pauzy, tak zwany odpoczynek... a, nie chce zdradzać tego sekretu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Przeczytaj swoje posty jaka jesteś czasem wulgarna. Same gwiazdki. A potem poszukaj moich. Bardzo mało.  Szach mat dziewczynko.  

Przecież wiesz ze nie jestem dziweczyna/kobieta. Nie mam płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Przecież wiesz ze nie jestem dziweczyna/kobieta. Nie mam płci.

Twoja płeć biologiczna jest jasna. Reszta to kwestia interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

Twoja płeć biologiczna jest jasna. Reszta to kwestia interpretacji.

Nie interpretacji. Na tyle się rozwinęło, że nie określa się płci po tym co się ma w majtkach i nie określam płci po jakiejś nazwie. Bo ktoś tak nazwał. I się niby przyjęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kraina_przegrywu napisał:

Juz pisałem, w ekstremalnych sytuacjach,  gdy trzeba wybrać mniejsze zło to trudno, trzeba przeprowadzić aborcję. 

Ojciec tez ma prawo decydować o swoim dziecku, odpowiedzialny ojciec. Nie marginalizujcie ojców!  Nie róbcie z facetów dawców nasienia. 

 

A co ma płód do dziecka? Facet ma prawo do dziecka, gdy te się rodzi i dostaje pesel. Płód w brzuchu należy tylko i wyłącznie do matki - i tylko ona ponosi wszelkie konsekwencje ciąży, wyrzeczenia, zrezygnowanie z dotychczasowego życia itd. Faceta to nie dotyczy, więc zabawne, że chcecie tutaj o czymkolwiek decydować.

Dodam jeszcze, że dziecko w brzuchu matki jest biologicznie pasożytem i zabiera jej zdrowie - o prawdziwych powikłaniach ciąży nadal mówi się za mało, wiele "normalnych" przypadłości kobiet w średnim/starszym wieku to tak naprawdę późne konsekwencje ciąży.

Doprawdy zabawnym jest wymagać od kobiety, aby się tak poświęcała. Nikt nie ma prawa tego robić. Ani przyszły ojciec, ani państwo. 

Edytowano przez gosc451
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×