Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ToiTobeznazwy

Wyrażę się jasno.

Polecane posty

1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

Tak, nie chce zabijać ludzi więc jestem pro-life.

 

Nie wiem skąd to wziełas,  ja nigdy tak nie twierdziłem. 

To prześlij na konto przynajmniej 10 kobietom/ osobom z macica po 10 tys każdej co miesiąc, jak będą musiały na hama rodzic.  Zobaczymy jaki pro-life. Żaden gown*u. Spier*laj. Tam są na wideo Twoje wpisy, film.  Mówię właśnie o takich ludziach z pustymi głowami jak Ty, niemyślący człowieku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Tak, nie chce zabijać ludzi więc jestem pro-life.

 

Nie wiem skąd to wziełas,  ja nigdy tak nie twierdziłem. 

Dajesz. Na samo leczenie co miesiąc im przesyłaj. Zobaczymy niemądry człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Tak, nie chce zabijać ludzi więc jestem pro-life.

 

Nie wiem skąd to wziełas,  ja nigdy tak nie twierdziłem. 

Tez nie jestem za zabijaniem, rzecz jasna, bo każdy ma prawo żyć. Ale są ekstremy, gdzie można skracać ciepienie. Do nauki i nie pier*l głupot. Psute Twoje słowa pozostaną puste do końca. Nic nie wiesz, a się wypowidasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Przez takich ludzi z takimi poglądami jak ktoś to czyta to tylko o ścianę można sobie łeb rozj*c. Nie daje rady. Normalnie człowiek nie powinien lubić jak ktoś sie denerwuje na to co sie wyprawia, ale znajda sie tacy fanatycy/ fetyszyści, którzy lubią się patrzeć na ludzkie ciepienie i mieć świadomość, ze ktoś przez nich cierpi. Won.

Powiem Ci, że ja również. Ta sprawa juz mnie zaczyna przerastać. Moim zdaniem takim ludziom po prostu brak empatii, są z niej wypłukani. Wrażliwość względem drugiego człowieka jest im obca a czuli są tylko na własne cierpienie. No i na pewno są osobami podatnymi na różne indoktrynacje i dlatego łatwo takich ludzi zwerbować pod skrzydła różnych fanatycznych, radykalnych ugrupowań. Niestety nie odznaczają się oni wysokim poziomem intelektu, dlatego ich horyzonty są mocno ograniczone. Mimo, że większość społeczeństwa stanowi takie mentalne kołtuństwo to uważam, że nie wolno się poddawać i trzeba próbować zwiększać ludzką świadomość. Nie dajmy się uciskać 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

To prześlij na konto przynajmniej 10 kobietom/ osobom z macica po 10 tys każdej co miesiąc, jak będą musiały na hama rodzic.  Zobaczymy jaki pro-life. Żaden gown*u. Spier*laj. Tam są na wideo Twoje wpisy, film.  Mówię właśnie o takich ludziach z pustymi głowami jak Ty, niemyślący człowieku.

Dokładnie. PiS proponuje kilka tysięcy zł JEDNORAZOWO za urodzenie chorego dziecka i myślą, że to adekwatna rekompensata... Ręce opadają. Przecież niepełnosprawne dziecko potrzebuje całodobowej opieki i życie takiej matki jest praktycznie całkowicie podporządkowane pod potomka. Dlaczego kobieta ma rezygnować z własnego życia na rzecz kogoś innego? Nie wspomnę już o tym, że przekupowanie ludzi pieniędzmi to bardzo prymitywna zagrywka i kwota, którą proponuje władza jest śmieszna i wręcz obraża rodziny, które znajdują się w takiej sytuacji...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie. PiS proponuje kilka tysięcy zł JEDNORAZOWO za urodzenie chorego dziecka i myślą, że to adekwatna rekompensata... Ręce opadają. Przecież niepełnosprawne dziecko potrzebuje całodobowej opieki i życie takiej matki jest praktycznie całkowicie podporządkowane pod potomka. Dlaczego kobieta ma rezygnować z własnego życia na rzecz kogoś innego? Nie wspomnę już o tym, że przekupowanie ludzi pieniędzmi to bardzo prymitywna zagrywka i kwota, którą proponuje władza jest śmieszna i wręcz obraża rodziny, które znajdują się w takiej sytuacji...

Dokładnie. Przekupują ludzi. Nie starczy to do końca życia. Obrażają rodziny. To jest tylko ich manipulacja. Zgadzam się z Tobą, w zupełności. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Tez Cie pozdrawiam ciepło. Swoje zdanie juz dawno wyraziłem. 🙂

Speir*j fanatyku. Spier*j. Spier*j. Won. Won. Nie otrzymasz od mojej osoby już NIGDy normalnego komentarza. Spier*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

Grało. Czyli mi się nie podobało to co napisałeś. Ja moje Ty Twoje. Ja pier*e. Wypier*j. 

hahaha jakie to fajne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Pro- life jeb*ty. Nie wtrącaj się tam gdzie nie trzeba. Trzeba było nie wyzywać od szzzmat. Odkrycie. Najpierw dawaj kasę na takie rodziny, a później wyraz Twoje zdanie. Może jakbyś zobaczył takie rodziny to byś sobie coś uświadomił. Spier*j

Pozatym money? Co tu gadać. A ciepienie? Dokładnie. Środki finansowe to jedno, a to co będą przechodzić to drugie. Kur* mac co za potwory. Spier*j fanatyku. Won. Jak mnie wlur*a tacy ludzie, którzy piszą puste słowa bez znaczenia. Jak mnie wkur*a. Ludzie bez jakiejkolwiek empatii i współczucia w środku. Spier*j fanatyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

hahaha jakie to fajne 

Co nie? Teraz wyrażam się o takich ludziach co nie maja w sobie empatii i współczucia i maja średniowieczne poglady i wpier*a się tam gdzie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Co nie? Teraz wyrażam się o takich ludziach co nie maja w sobie empatii i współczucia i maja średniowieczne poglady i wpier*a się tam gdzie nie trzeba.

życie widocznie mało go skrzywdziło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

hahaha jakie to fajne 

Można z takimi grać. Bo jak inaczej się zachować? Dla ratowania własnego siedzenia to trzeba. Dzisiejszy świat i dzisiejsza rzeczywistość. Myślą tacy ze podbija świat. Nic kur*a nie zrobią. Gow*o na sedesie co najwyżej. Protestujący/strajkujacy normalni ludzie maja racje. I oni z tymi średniowiecznymi poglądami do chałupy i się nie pokazywać na oczy i nie krzywdzić innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

życie widocznie mało go skrzywdziło 

Dokładnie. Tacy ludzie siedzą z pupa i pewnie gra w gry komputerowe i nic nie wie, a się wypowiada. Za mało ich życie skrzywdziło i nie wiedza takie infantylne jednostki o czym wogole mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ty, akimuszki i amidabustu powinniście się poddać eutanazji dobrowolnej ze względu na pyerdolone głupoty.

Eutanazja jak się bardzo cierpi to jestem za. Ale glupottty to co mówimy nie są. Uwierz. Tak, rzecz jasna, Twój wybór w co wierzysz. Bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

No ja też nie wiem kto. 😛

Ogień miłości o niespotykanym cieple wydobywa się z twoich ust skarbeńku,  już czuję ten żar namiętności 😙

Ja pier*e. Spier*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Idźcie do Tworek, tam podobnych sobie znajdziecie.

A Ty co? Kolejny fanatyk? Jak tak to wyp*j. Mam was dość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Wypie*ac z gno*i fanatykami. Won! Dajcie żyć innym ludziom!

Pocałują w papkę prezesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToiTobeznazwy napisał:

A Ty co? Kolejny fanatyk? Jak tak to wyp*j. Mam was dość. 

Nie fanatyk, tylko tępiciel urojeń o nieznanych wierzeniach. Skoro retoryka nazistów jest zakazana, wasza też być powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Mów mi tak jeszcze ślicznotko,  nie przestawaj nieść przesłania miłości 😚

Zastosuje inna taktykę: totalna ignorancja takich wpisów jak Twój i wyjdzie mi to na zdrowie. Dobra. Teraz już wiesz, ze gowno mnie to będzie interesować co będzie pisał jakiś random z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Mów mi tak jeszcze ślicznotko,  nie przestawaj nieść przesłania miłości 😚

Bo prawda jest taka: gownnno mnie interesuje jakiś fanatyk, byle by się nie wpier*l w moje życie i do mojej ...*. Rządzący muszą wypier*c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Wy tam w Niemczech macie jakąś fiksacje na punkcie eugeniki i nazizmu 😕

?????!!!!!! O ...* mac. Rozj*l mnie ten komentarz. Nie powinno nigdy wyładować na ta planetę i tego słuchać. Jestem tez za aborcja takich osób jak ja. Nie mogę tego już znieść! Spier*j nieoczytany infalnyly gościu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Jakaś ty słodka, jak cukier trzcinowy wymieszany z marmoladą, 😛

🤮- to dlatego, że za dużo cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Twoich słodkości nigdy nie będzie mi za mało. Uzależniają jak heroina.  😮

Dzisiaj już mnie nie będzie. Ładnie wylece za jakieś 10 min z mojego ciała materialnego. Już nic nie powiem. Znikam w zapomnienie. Moja ostatnia odpowiedz. Żegnam.Na zawsze.  Nie zastanawiacie się co się ze mna stało. Koniec bajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kraina_przegrywu napisał:

i razem wylecimy z naszych ciał i zanurzymy się w rajskie fontannie miłości trzymając się mocno za rące :classic_love:

I tak Ciebie nie lubie. Ale słodzi...ja pier*e

Co jest po ,,śmierci’’...logiczne wytłumaczenie. To powinno być wyjaśnione. Nie lubię Ciebie.

htt

ps:/

/youtu.be/fM9f5FU1Lvs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Zrobiłaś film dla mnie?  Jak romantycznie :classic_love: ostatni raz laska zrobiła coś dla mnie w przedszkolu.  

Nie dla Ciebie. Dla innych, a Ty jak chcesz to mozesz tez posłuchać. Twój wybór. Odpowiadam na to co napisałeś. Nie poczuj się wywyższony, czy coś w tym rodzaju. Przecież wiesz, że Ciebie nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×