Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ToiTobeznazwy

Wyrażę się jasno.

Polecane posty

Następny się znalazł random z internetu co chce rządzić macicą kobiet. Jak mu nie wstyd. By się wstydził. Najmniej ma do powiedzenia, a najbardziej chce się udzielać. Mało tego, nazywa osoby z macicą szmatttami. Nienormalne zachowanie. Nienormalny człowiek. Tacy ludzie powinni zamilknąć. Trzeba z tym zrobić porządek. Fanatycy do chałupy i zostawić normalnych ludzi. U was nie ma wolności wyznania, gdzie ksiadz w TV mówi: MUSI ktoś coś zrobic. Fuj.

htt

ps:/

/youtu.be/oXwMpwgav5w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Mnie tez ale ile się można podniecać? Oszołomów jest pełno po obu stronach. 

Z tym się zgodzę, oszołomów jest pełno. I to wku*a najbardziej osoby bardzo wrażliwe. Cały czas mam nadzieje, ze coś do takich walsnie osób dotrze. Ich wybór, ale ile można takiego czegoś pisać i się wypowiadać tak w ten sposób.  I mało tego, jak tak piszą i atakują to się jeszcze dziwia- lub udają zdziwionych dlaczego tak, a nie inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Z tym się zgodzę, oszołomów jest pełno. I to wku*a najbardziej osoby bardzo wrażliwe. Cały czas mam nadzieje, ze coś do takich walsnie osób dotrze. Ich wybór, ale ile można takiego czegoś pisać i się wypowiadać tak w ten sposób.  I mało tego, jak tak piszą i atakują to się jeszcze dziwia- lub udają zdziwionych dlaczego tak, a nie inaczej. 

Dziwia się, ze ktoś robi jakieś odzewy. Ja pier*e. Nienormalne. Zamiast potwierdzić, ze nie mieli racji, bo nie maja w 100% procentach, to oni dalej ciągną jeszcze te ich ,,nie racje’’.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Trudno się dziwić katolikom ze bronią życia. Na tym ta religia polega wiec po co włazić do kościoła i oczekiwać zmiany zdania ludzi wierzących?

Boni, ale oni na sile wciskają ich wiare. To jest chore i nienormalne. Jak tak można? Chore. Maja tylko puste przekazy i słowa. Jak widzisz po moich wpisach i komentowałas, ze ja odlatuje. Nie. Ja mam moje, ale patrzę się rzecz jasna tez na rzeczywistość. A oni? Oni już odlecieli w 100% procentach. Nie oczekuje zmiany  zdania, tylko nie wciskanie i narzucanie na sile ich zdania i zasypywanie nas, normalnych ludzi ich bzdurami. To jest chore i nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Trudno się dziwić katolikom ze bronią życia. Na tym ta religia polega wiec po co włazić do kościoła i oczekiwać zmiany zdania ludzi wierzących?

Każdy powinien mieć własne zdanie. Ale nie, katole aż tak się wpier*ili do łóżka. Macica się zajęli. I to aż tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Trudno się dziwić katolikom ze bronią życia. Na tym ta religia polega wiec po co włazić do kościoła i oczekiwać zmiany zdania ludzi wierzących?

Jacy to nieoczytani ludzie. I niech będą jak im się tak podoba. Ale niech nie wpier*aja się w cudza macice. Teraz co się tam wyprawia to same narzucanie i wciskanie ich poglądów i pustych regułek na sile. Tak nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Mnie tez się nie podoba mieszanie religii z państwem. 

Chore to jest Boni i nie normalne. No ale... to jest straszne co teraz się wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Po co tak przeżywasz skoro pisałaś,  że dzieci i tak mieć nie chcesz.  Calm down, babe.  

Chciałoby być może kiedyś, ale takie społecznensto dzieciaku, a przezywasz to Ty, jak się wpierd*c do macicy i mieć władze. Takich jak Ty randomiow na pęczki. Won z wami. Zdanie mam takie: nie wiem aż tak do końca, bo jak żarzący będą tam dalej siedzieć to nie. Ale jeśli sprawa się poprawi( w każdym ,,kraju’’ ) i odejdą wszyscy ze stołków to tak. Fuj. Ty do mnie jeszcze piszesz? Fuj. Won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToiTobeznazwy napisał:

Chciałoby być może kiedyś, ale takie społecznensto dzieciaku, a przezywasz to Ty, jak się wpierd*c do macicy i mieć władze. Takich jak Ty randomiow na pęczki. Won z wami. Zdanie mam takie: nie wiem aż tak do końca, bo jak żarzący będą tam dalej siedzieć to nie. Ale jeśli sprawa się poprawi( w każdym ,,kraju’’ ) i odejdą wszyscy ze stołków to tak. Fuj. Ty do mnie jeszcze piszesz? Fuj. Won.

Za szybko pisze : rządzący 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, oinky napisał:

fanatycy yebani 

Dokładnie. Wpier*ja się tam gdzie nie trzeba. Z tymi średniowiecznymi poglądami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Po co tak przeżywasz skoro pisałaś,  że dzieci i tak mieć nie chcesz.  Calm down, babe.  

Won. Won i won z takimi jak Ty. Nie szanujesz nas. Won. Najmniej masz infantylny dzieciaku tutaj do powiedzenia, a dla mnie to wcale w tym momencie. Null. Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Czyli jednak chcesz 🙂

Do macicy nie chce wchodzić,  są inne ciekawe miejsca.. 

Np. Mózg kobiety,  tam jest dużo wolnej przestrzeni i można się rozgościć 😛

Jesteś jakimś ochroniarzem na kafeterii,  że mnie wyganiasz?  

Żadnym ochroniarzem. Mozesz sobie tak paplać i paplać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Czyli jednak chcesz 🙂

Do macicy nie chce wchodzić,  są inne ciekawe miejsca.. 

Np. Mózg kobiety,  tam jest dużo wolnej przestrzeni i można się rozgościć 😛

Jesteś jakimś ochroniarzem na kafeterii,  że mnie wyganiasz?  

Wolna przestrzeń u nas, czyli u mnie? No nie. No nie. A. Uciekam. Bo płakać mi się chce. Bye infantylny dzieciaku.

wolna przestrzeń: oznacza, ze okreslasz nas jako, że jesteśmy tępe. Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Chamstwo jest za to uniwersalne,  ponadczasowe.  Może byś coś lepiej zaśpiewała swym pięknym głosem zamiast klnać na mnie? 😗

Nie. Nie zaśpiewam Tobie NIGDY jak sobie zażyczysz,  ja pier*e co za typ. Będę pisać i mówić jak ja chce, a nie jak jakiś random z internetu chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróżę przyszłość. Jak nie przestaną się wpier*ac Ci fanatycy do piz* to w historii zostaną zapisani jako katole- religia która tak narzucała ich średniowieczne poglady do normalnych ludzi, ze ich zniszczyła. Bo katole nie wygrają, ale będą zapisani w historii najgorszej religi świata, która opierała się na manipulacji i narzucaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

Cóż,  wszystko zależy od interpretacji. Ja bym to uznał jako żart,  gdybym był kobietą.

Ja nie lubie i nieznośne takich żartów. Żartuj sobie infantylny dzieciaku z kim innym, a nie sadze aby Ci która pozwoliła. Być może, jakaś taka sama do Ciebie. Fuj. Co za człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

🤗 Przytulanki? Powinnaś się dużo przytulać do swojego misia jak masz okres.  🐻

Wypier*aj nie będziesz mi mówił co mam robić i nikt nie ma prawa mi mówić co mam robić. Nie lubie Ciebie. Zostaw mnie w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

🤗 Przytulanki? Powinnaś się dużo przytulać do swojego misia jak masz okres.  🐻

Zostaw mnie w spokoju. Człowiek sie stara coś przetłumaczyć, sięga po różne źródła informacji i przyjdzie taki jak Ty i nazwie osoby z macica szmaty i ze maja pusto w głowie. Czego Ty człowieku chcesz jeszcze?!! Czego? Won! Wypier*aj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

🤗 Przytulanki? Powinnaś się dużo przytulać do swojego misia jak masz okres.  🐻

Kup sobie jakaś zavbawke i się przytulaj. Ja nie preferuje przytulanek z wariatami i nie chce pisać z takimi typami jak Ty co obrażają ludzi. Bronię ludzi i siebie również. Nie pisz do mnie już z litości. Nie pisz. Won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

🤗 Przytulanki? Powinnaś się dużo przytulać do swojego misia jak masz okres.  🐻

Wypier*aj z takimi tekstami. Wypier*aj i jeszcze raz. Nie pisz do mnie i się do mnie nigdy nie odzywaj, bo będę po Tobie jechać tak samo jak teraz dalej. Won! Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Jeszcze wczoraj ci się podobało.  Dobra, popiszrmy jak Ci przejdzie Ilonko 💕

Grało. Nie podobało się, wogole. Jak komuś może sie podobać taka osoba, która nazywa inne ...mi. NIGDY mi nie przejdzie, a NIGDY u mnie znaczy NIGDY. Wypier*aj z Twoimi serduszkami wariacie. Won. Już sobie nie popiszemy, a jak będziesz dalej tak pisać, to właśnie w ten sposób nie inny i w każdym zdaniu usłyszysz, abyś spadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Jeszcze wczoraj ci się podobało.  Dobra, popiszrmy jak Ci przejdzie Ilonko 💕

Niektórych lubie/podobają mi się ich poglady, ale Twoje nie. Co za potwór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Faceci w ogóle nie powinni się wypowiadać w kwestii aborcji tak naprawdę a już na pewno nie nakazywać czegokolwiek. Tacy są mądrzy bo ich to nie dotyczy. 

Oczywiście. Gdyby to oni zachodzili w ciążę, to pewnie oczekiwaliby dostępu do "aborcji na życzenie", ale ze to kwestia dotyczy takich podludzi jak kobiety, to trzeba im zakazać podstawowych praw człowieka. Bo po co się przejmować cudzym cierpieniem... Jak widzę faceta, który się na te tematy wysmętnia i jeszcze ma czelność czegokolwiek nam zabraniać to mi niedobrze 🤮 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Tez Cię Lubie koteczku 🐈

Grało. Czyli mi się nie podobało to co napisałeś. Ja moje Ty Twoje. Ja pier*e. Wypier*j. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mizo napisał:

Oczywiście. Gdyby to oni zachodzili w ciążę, to pewnie oczekiwaliby dostępu do "aborcji na życzenie", ale ze to kwestia dotyczy takich podludzi jak kobiety, to trzeba im zakazać podstawowych praw człowieka. Bo po co się przejmować cudzym cierpieniem... Jak widzę faceta, który się na te tematy wysmętnia i jeszcze ma czelność czegokolwiek nam zabraniać to mi niedobrze 🤮 

Dziękuje. To mnie uspokaja, że są NORMALNI jeszcze ludzie, którzy się patrzą na to cała rzeczywistość.. ;) ze ktoś może( a na pewno ) cierpi i tacy ludzie widza jaka jest rzeczywistość, wielkie dzięki za koment.;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToiTobeznazwy napisał:

Dziękuje. To mnie uspokaja, że są NORMALNI jeszcze ludzie, którzy się patrzą na to cała rzeczywistość.. 😉 ze ktoś może( a na pewno ) cierpi i tacy ludzie widza jaka jest rzeczywistość, wielkie dzięki za koment.;)

Nie ma sprawy, na mnie możesz w tej kwestii liczyć 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Jesteś jeszcze piękniejsza gdy się złościsz mrrrrraaaauuuu 

Przez takich ludzi z takimi poglądami jak ktoś to czyta to tylko o ścianę można sobie łeb rozj*c. Nie daje rady. Normalnie człowiek nie powinien lubić jak ktoś sie denerwuje na to co sie wyprawia, ale znajda sie tacy fanatycy/ fetyszyści, którzy lubią się patrzeć na ludzkie ciepienie i mieć świadomość, ze ktoś przez nich cierpi. Won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Jesteś jeszcze piękniejsza gdy się złościsz mrrrrraaaauuuu 

Każdy taki Twój komentarz to won. Mrrrau- piszesz. I nazywasz osoby z macica ...mmmi i mowisz ze pusto maja. Ja pier.* co za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Jesteś jeszcze piękniejsza gdy się złościsz mrrrrraaaauuuu 

Troll z Ciebie w sumie. I w sumie po co się przejmować takimi fanatykami jak Ty... acha moment. Ach te prostesty i strajk... rzucanie gazem... itd. No to trzeba takich ludzi usunąć z rządzenia. Jakbyś tam był, to tez pro- life? Zapewne, głosilbys, ze kobiety/ osoby z macica to szmmmaty i ze nie maja nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×