Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Greatpetla

Nie odkładajmy nic na potem.., bo

Polecane posty

3 godziny temu, Greatpetla napisał:

Oj musisz i to koniecznie. ☀️Pośpiesz się, proszę. Odwołaj te inne grzesznice spod Twojego konfesjonału.One mogą poczekać. Niech też sobie poleżą krzyżem na zimnej posadzce. Dobrze im to zrobi na kręgosłup.Nie ma to jak twarde podłoże 😎

Za dużo we mnie siedzi grzesznych myśli.Bez Twoich modlitw nade mną nie będzie dobrze. 😎

Niektóre grzesznice bardziej cierpią. Cierpią w ciszy i samotności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Niektóre grzesznice bardziej cierpią. Cierpią w ciszy i samotności. 

Ooo.. to fakt. Smutne, ale jakże prawdziwe. 

Ja też dziś jakoś cierpię podobnie. Tak jakbyś pisał o mnie. Pomimo męczacego mnie  kaszlu poszłam się przejść i zrobiłam 5 km spaceru. Dumałam po drodze o życiu.Czuję ostatnimi czasy też samotność.Przenika ona każdy zakamarek mego ciała i duszy.Siedzi we mnie niczym pasożyt i odejść nie chce.. Nie wiem, co się ze mną dzieje. Czyżbym za czymś tęskniła bezgranicznie? 🤔

 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Greatpetla napisał:

Ooo.. to fakt. Smutne, ale jakże prawdziwe. 

Ja też dziś jakoś cierpię podobnie. Tak jakbyś pisał o mnie. Pomimo męczacego mnie  kaszlu poszłam się przejść i zrobiłam 5 km spaceru. Dumałam po drodze o życiu.Czuję ostatnimi czasy też samotność.Przenika ona każdy zakamarek mego ciała i duszy.Siedzi we mnie niczym pasożyt i odejść nie chce.. Nie wiem, co się ze mną dzieje. Czyżbym za czymś tęskniła bezgranicznie? 🤔

 

Nie wiem, nie jestem psychologiem a tylko biednym spowiednikiem. A co z Twoim chłopakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie wiem, nie jestem psychologiem a tylko biednym spowiednikiem. A co z Twoim chłopakiem? 

On śpi słownie i dosłownie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Wykończyłaś go? Viagrę mu kup. 

Gorzej. Nie pytaj. Wykończyłam go tak jak kobieta wykańcza faceta..,czyli wiadomo jak😎

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Greatpetla napisał:

Gorzej. Nie pytaj. Wykończyłam go tak jak kobieta wykańcza faceta..,czyli wiadomo jak😎

 

O w mordę jeża! 😠 Dobrze, że status spowiednika chroni mnie przed takimi kobietami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

O w mordę jeża! 😠 Dobrze, że status spowiednika chroni mnie przed takimi kobietami. 

Tak. Powinieneś dziękować Bogu, iż wszedłeś na jego ścieżkę. To ścieżka cnoty i prawości.Zatem nie musisz się  obawiać takich kobiet jak ja. Zresztą żadnych nie musisz, z racji funkcji, która pełnisz. Ty dawaj im tylko rozgrzeszenie, a reszta jest w ich rękach.😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Greatpetla napisał:

Tak. Powinieneś dziękować Bogu, iż wszedłeś na jego ścieżkę. To ścieżka cnoty i prawości.Zatem nie musisz się  obawiać takich kobiet jak ja. Zresztą żadnych nie musisz, z racji funkcji, która pełnisz. Ty dawaj im tylko rozgrzeszenie, a reszta jest w ich rękach.😎 

Mądre słowa płynące z Twych ust sprawiły mi wielką radość i utwierdziły w przekonaniu, że droga jaką wybrałem jest właściwą drogą. Dziękuję Ci Siostro! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Mądre słowa płynące z Twych ust sprawiły mi wielką radość i utwierdziły w przekonaniu, że droga jaką wybrałem jest właściwą drogą. Dziękuję Ci Siostro! 🙂

Nawróciłeś mnie tak bardzo, że zamierzam zostać siostra zakonną. Dziękuję Ci Ojcze Wielebny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2020 o 09:34, MaestroSyntetyczny napisał:

Niestety jestem bardzo ortodoksyjny w poglądach. 

Możesz trochę odpuścić? Szkoda życia na błahostki i zawzięte decyzje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Greatpetla napisał:

Możesz trochę odpuścić? Szkoda życia na błahostki i zawzięte decyzje. 

Bo to zamyka drogę do dialogu.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Greatpetla napisał:

Możesz trochę odpuścić? Szkoda życia na błahostki i zawzięte decyzje. 

Macho spowiednik nigdy nie schodzi z raz obranej drogi. A konsekwencje ma w czterech literach. Pokój Siostro! Cosik szybko wymiksowałaś się z myśli zostania siostrą zakonną. A szkoda! Dla samego widoku sióstr warto tam pobyć trochę. Kiedy skupiony, pogrążony w modlitwie, podchodzę do konfesjonału i słyszę te wszystkie piski sióstr, ciarki mnie przechodzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, jamuonmi napisał:

Bo to zamyka drogę do dialogu.

Pozdrawiam:)

Dialog? A co to takiego? Albo moja racja jest na wierzchu albo racji nie ma, nie istnieje😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Macho spowiednik nigdy nie schodzi z raz obranej drogi. A konsekwencje ma w czterech literach. Pokój Siostro! Cosik szybko wymiksowałaś się z myśli zostania siostrą zakonną. A szkoda! Dla samego widoku sióstr warto tam pobyć trochę. Kiedy skupiony, pogrążony w modlitwie, podchodzę do konfesjonału i słyszę te wszystkie piski sióstr, ciarki mnie przechodzą. 

Wymiksowałam się, bo życie w ascezie jest nudne i monotonne. Ja kocham życie. Nie potrafię żyć bez ognia. Jestem znakiem powietrznym. Powietrze podsyca ogień.Wszystko, co gorące wyzwala we mnie to, iż szaleję niczym trąba powietrzna. 😉😎

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Greatpetla napisał:

Wymiksowałam się, bo życie w ascezie jest nudne i monotonne. Ja kocham życie. Nie potrafię żyć bez ognia. Jestem znakiem powietrznym. Powietrze podsyca ogień.Wszystko, co gorące wyzwala we mnie to, iż szaleję niczym trąba powietrzna. 😉😎

Praca w piekarni lub kotłowni da Tobie maksimum zadowolenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dialog? A co to takiego? Albo moja racja jest na wierzchu albo racji nie ma, nie istnieje😎

Czyżbyś miał bardzo wysokie Ego? 🤪

Sztuka jest tak rozmawiać, by przyznać rację tej osobie, której argumenty są przekonywujące i mądre.Tylko osioł zawzięcie trwa przy swoim zdaniu chociaż wszystko wskazuje, iż racji nie ma etc. 

Dlatego tyle oslów dookoła. Zresztą baranów również 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Praca w piekarni lub kotłowni da Tobie maksimum zadowolenia. 

Ooo. Chyba, że w jakieś kotłowni na statku, który co rusz będzie dobijał do innej rajskiej wyspy😁

Piekarnia? Mogę tam robić za gorącą bułeczkę. Będą mnie potem chrupać smakowicie. 😜😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Greatpetla napisał:

Ooo. Chyba, że w jakieś kotłowni na statku, który co rusz będzie dobijał do innej rajskiej wyspy😁

Piekarnia? Mogę tam robić za gorącą bułeczkę. Będą mnie potem chrupać smakowicie. 😜😎

Erotomanka czystej krwi😎 Spowiedź jednak poszła na marne. W piach poszła😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Erotomanka czystej krwi😎 Spowiedź jednak poszła na marne. W piach poszła😪

Gorzej, bo nie tylko w piach poszła, ale i zakopała się w nim bardzo głęboko. Dzięki tej spowiedzi dojrzałam wiele możliwości. Zamierzam teraz tylko gornolotnie działać😉. Szkoda czasu na moherowe życie.

"Kochaj i szalej i nie pytaj, co dalej" to teraz moje antidotum na wszystko. 😎

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Greatpetla napisał:

Gorzej, bo nie tylko w piach poszła, ale i zakopała się w nim bardzo głęboko. Dzięki tej spowiedzi dojrzałam wiele możliwości. Zamierzam teraz tylko gornolotnie działać😉. Szkoda czasu na moherowe życie.

"Kochaj i szalej i nie pytaj, co dalej" to teraz moje antidotum na wszystko. 😎

Oj, poznasz Ty wszystkie zakamarki piekła, oj poznasz! 😠 A ja będę Twoim przewodnikiem duchowym🙂 Dorabiam tam na pół etatu. A teraz posłuchaj uważnie. W każdym zakamarku zostaniesz niecnie wykorzystana. Zatęsknisz za życiem w cnocie! 😠 Sama szybciutko włożysz sobie na głowę moherowy berecik😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Oj, poznasz Ty wszystkie zakamarki piekła, oj poznasz! 😠 A ja będę Twoim przewodnikiem duchowym🙂 Dorabiam tam na pół etatu. A teraz posłuchaj uważnie. W każdym zakamarku zostaniesz niecnie wykorzystana. Zatęsknisz za życiem w cnocie! 😠 Sama szybciutko włożysz sobie na głowę moherowy berecik😎

Ooo.. czyżby? Znasz ten wiersz Tetmajera? 

"Lu­bię, kie­dy ko­bie­ta omdle­wa w ob­ję­ciu,
kie­dy w lu­bież­nym zwi­sa przez ra­mię prze­gię­ciu,
gdy jej oczy za­cho­dzą mgłą, twarz cała bled­nie,
i war­gi się wil­got­nie roz­chy­lą bez­wied­nie.
Lu­bię, kie­dy ją roz­kosz i żą­dza onie­mi,
gdy wpi­ja się w ra­mio­na pal­ca­mi drżą­ce­mi,
gdy krót­kim, ury­wa­nym od­dy­cha od­de­chem
i od­da­je się cała z mdle­ja­cym uśmie­chem.
I lu­bię ten wstyd, co się ko­bie­cie za­bra­nia
przy­znać, że czu­je roz­kosz, że moc po­żą­da­nia
zwal­cza ją, a sy­ce­nie żą­dzy osza­le­nia,
gdy szu­ka ust, a lęka się słów i spoj­rze­nia.
Lu­bię to - i tę chwi­le lu­bię, gdy koło mnie
wy­czer­pa­na, zmę­czo­na leży nie­przy­tom­nie,
a myśl moja już od niej wy­bie­ga skrzy­dla­ta
w nie­skoń­czo­ne prze­strze­nie nie­ziem­skie­go świa­ta.. "

Ten wiersz mnie też przebudził.. 🤪😎

Ty jako przewodnik duchowy? Otworzysz mnie swiadomie? Już mi się to podoba i w mej duszy gra. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Greatpetla napisał:

Ooo.. czyżby? Znasz ten wiersz Tetmajera? 

"Lu­bię, kie­dy ko­bie­ta omdle­wa w ob­ję­ciu,
kie­dy w lu­bież­nym zwi­sa przez ra­mię prze­gię­ciu,
gdy jej oczy za­cho­dzą mgłą, twarz cała bled­nie,
i war­gi się wil­got­nie roz­chy­lą bez­wied­nie.
Lu­bię, kie­dy ją roz­kosz i żą­dza onie­mi,
gdy wpi­ja się w ra­mio­na pal­ca­mi drżą­ce­mi,
gdy krót­kim, ury­wa­nym od­dy­cha od­de­chem
i od­da­je się cała z mdle­ja­cym uśmie­chem.
I lu­bię ten wstyd, co się ko­bie­cie za­bra­nia
przy­znać, że czu­je roz­kosz, że moc po­żą­da­nia
zwal­cza ją, a sy­ce­nie żą­dzy osza­le­nia,
gdy szu­ka ust, a lęka się słów i spoj­rze­nia.
Lu­bię to - i tę chwi­le lu­bię, gdy koło mnie
wy­czer­pa­na, zmę­czo­na leży nie­przy­tom­nie,
a myśl moja już od niej wy­bie­ga skrzy­dla­ta
w nie­skoń­czo­ne prze­strze­nie nie­ziem­skie­go świa­ta.. "

Ten wiersz mnie też przebudził.. 🤪😎

Ty jako przewodnik duchowy? Otworzysz mnie swiadomie? Już mi się to podoba i w mej duszy gra. 😎

Ty mi tutaj Tetmajerem głowy nie zawracaj😠

Otworzyć? Jesteś jak puszka Pandory? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Ty mi tutaj Tetmajerem głowy nie zawracaj😠

Otworzyć? Jesteś jak puszka Pandory? 

Ja? Gorzej? Jestem jak kreteński labirynt i Minotaur. 2in1.Pełno we mnie tajemniczych zakamarkow a do tego wielką potworzycą jestem słownie i dosłownie.Hmm..to dlatego też wszyscy mężczyźni tak mnie się boją.😉

Lepiej się wycofaj, bo widzisz Twoja spowiedź i pokuta rozbestwiła mnie jeszcze bardziej. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Greatpetla napisał:

Ja? Gorzej? Jestem jak kreteński labirynt i Minotaur. 2in1.Pełno we mnie tajemniczych zakamarkow a do tego wielką potworzycą jestem słownie i dosłownie.Hmm..to dlatego też wszyscy mężczyźni tak mnie się boją.😉

Lepiej się wycofaj, bo widzisz Twoja spowiedź i pokuta rozbestwiła mnie jeszcze bardziej. 😎

W piekle zakamarki, w Tobie zakamarki, a do tego labirynt z Minotaurem. Czy ja mam kur/wa za Odysa robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gdybym nawet był tym pieprzonym Odyseuszem to se nawet mogę kręcić w kółko wiedząc, że gdzieś tam czeka na mnie ukochana Penelopa. A tak? Kicha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

W piekle zakamarki, w Tobie zakamarki, a do tego labirynt z Minotaurem. Czy ja mam kur/wa za Odysa robić? 

 

19 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dobra, gdybym nawet był tym pieprzonym Odyseuszem to se nawet mogę kręcić w kółko wiedząc, że gdzieś tam czeka na mnie ukochana Penelopa. A tak? Kicha. 

Miałam właśnie Tobie napisać, że Odyseusz miał bardzo wierną kobitkę, ale on oczywiście nie był bez skazy i zdradzał ją z bogini Kirke. Miał nawet z nią syna. Jaka jest puenta z tego? Nie warto być jak  Penelopa, bo facet i tak zdradzi nawet porządna i dobra kobietę. 

Co za kicha? Gdzieś tam czeka na Ciebie fantastyczna kobieta na  bank. Musisz tylko wierzyć w to, a spadnie ona jak gwiazdka z nieba 😎

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" i tego się na razie 3maj.

 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Greatpetla napisał:

 

Miałam właśnie Tobie napisać, że Odyseusz miał bardzo wierną kobitkę, ale on oczywiście nie był bez skazy i zdradzał ją z bogini Kirke. Miał nawet z nią syna. Jaka jest puenta z tego? Nie warto być jak  Penelopa, bo facet i tak zdradzi nawet porządna i dobra kobietę. 

Co za kicha? Gdzieś tam czeka na bank. Musisz tylko wierzyć w to, a spadnie ona jak gwiazdka z nieba 😎

Spadnie? Gwiazdka z nieba? Chyba żeby przygwoździć mnie na amen. Tak bym nie mógł oddychać i ręką ruszyć. Ty mi jednak źle życzysz😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×