Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam 15 lat i jestem w ciąży więc przede mną ciężka decyzja. Zostawić czy usunąć. Partner jest za usunięciem jednak boi się o mnie i tą decyzje mi zostawił. Powiedział, że nie ważne co zrobię on będzie przy mnie. Ale się strasznie boję obydwu wariantów. Co mam zrobić Waszym zdaniem? ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja prywatna odpowiedź - URODZIĆ ! ale ja jestem odmienny we wszystkim od Ciebie ! Ale rodź jeśli będzie Ci to dane ! Rodź ! bo zwiększysz swoje szanse na tą chwilę tu na Ziemi ! Ale ja to Ja ! i nie jestem wykładnią niczego ! Tylko że Ja zdaję sobie sprawę że to prowokacja jest - ale bym tak zalecał Ziemi jakżem zalecał przy tej prowokacji !

Edytowano przez czarnyMag
Dopisanie sprostowania
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Ta mała czarna napisał:

[...] Co mam zrobić Waszym zdaniem? ://

Przeanalizujcie argumenty za i przeciw, te pewne i potencjalne, obu opcji wyboru.

15 godzin temu, Ta mała czarna napisał:

[...] Partner jest za usunięciem jednak boi się o mnie i tą decyzje mi zostawił. Powiedział, że nie ważne co zrobię on będzie przy mnie. [...]

Wygodne podejście, po prostu zrzucił z siebie odpowiedzialność za konsekwencje. Wzniosłe deklaracje nie kosztują. Decyzja powinna być wspólna i nie podejmowana w emocjach i pod wpływem strachu. Zawsze można skonsultować się jeszcze z lekarzem i psychologiem, nie wspominając o rodzinie.

Edytowano przez Nenesh
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym usunęła. To nie czas na dziecko w takim wieku szkoda życia. Ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×